Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
Nowość! 💥 Skorzystaj z ProPicks i zobacz strategię, która pokonała S&P 500 o +1,183% Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

Amazon.com Inc (AMZN)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Śledź dochody Amazon.com

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
174,63 -4,59    -2,56%
19/04 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Po godzinach
173,85
-0,78
-0,45%
1:59:58 - Dane na żywo
Typ:  Akcja
  • Wolumen: 52.171.141
  • Kupno/Sprzedaż: 0,00 / 0,00
  • Zakres dzienny: 173,44 - 179,00
Amazon.com 174,63 -4,59 -2,56%

Rankingi użytkowników dla AMZN

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Amazon (AMZN).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1ANGEL VILLOTA444100+115.22%
2Enrique Manzo333100+104.32%
3Heewon Jung333100+99.57%
4chim levin222100+96.82%
5Alejandra Sierra222100+96.32%
6Hiếu Đàm222100+95.6%
7fly choi222100+94.29%
8Ryouta Noguchi222100+93.39%
9Viktor Delacroix222100+91.65%
10Lou Chd222100+91.4%
11EA Lee222100+89.4%
12Mika Leppäkoski222100+88.97%
13Manu Be33266.67+88.79%
14Ravivarma Sundaravel55480+88.13%
15Vladimir Novikov55480+87.74%
16SivaKumar Jeyapalan44375+86.34%
17Blind Squirrel77685.71+85.48%
18Bunny Bun222100+85.29%
19Puneet Gulati222100+84.14%
20Evan Boothe33266.67+83.4%
21Yuki Oishi33266.67+83.07%
22Avinash Jain222100+82.86%
23bb blast333100+82.78%
24raju kumar666100+81.5%
25Ramon Bernal222100+81.02%
26Luis Pedro222100+80.97%
27adam pour33266.67+80.96%
28Tatiana KUNDYK33266.67+80.85%
29Jiuk Choi333100+80.67%
30Oleg Zvonov55480+80.41%
31Leggenda Mentalità222100+80.23%
32Hussein Osman333100+79.59%
33Tomy Shaw333100+79.39%
34Deepesh Phulwani222100+79.17%
35Bigsedoy Gregor222100+79.15%
36naga raju555100+78.24%
37Alejandro Flores66466.67+77.75%
38moreshwar kanoje444100+76.51%
39Carlos Áaaaasssss222100+75.55%
40CAHAN FLOWER222100+74.53%
41Dominic Wafer222100+73.89%
42Anton Kharlamov222100+73.26%
43Denis Shogan333100+69.87%
44Angela Marcelli222100+69.41%
45jp de villiers222100+69.18%
46Larissa Nikitina333100+69.17%
47Sinex JJ37361850+68.8%
48Waleed Ba40402767.5+68.56%
49Wenjing Hong222100+68.49%
50peter Liu55240+65.55%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. AMZN

Napisz co myślisz o Amazon.com Inc
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Ilona Szmajser
Ilona Szmajser 14.09.2023 10:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Warto kupić?
Rafal Mlynski
Rafal Mlynski 14.09.2023 10:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czesc Ilona, to zalezy jaka przyjmujesz strategie, na krótki termin bierz BTC, na długi termin Amzn wroci do 180 i moim zdaniem przekroczy. Amzn sie rozwija nie zwija i pokazuje dobre wyniki finansowe.
Max Max
Max Max 04.08.2023 16:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
co tu się odwalilo 10% na plusie
Rafal Mlynski
Rafal Mlynski 24.02.2023 20:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jeszcze Amazon pokaże... sprzedaqajcie, chętnie tanio dokupie ;-)
Bartek Jasinski
Bartek Jasinski 08.08.2022 15:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Myślę że będzie spadek. A jakie jest wasze zdanie
Bogdanoff DumpItPumpIt
Bogdanoff2137 06.06.2022 14:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Super amazon zrobił split akcji. Muszą tego balona upchnąć gawiedzi która ma mniej pieniędzy i spadki hehehe.
Norbert Moczarski
Norbert Moczarski 03.02.2022 22:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Skąd taki optymizm na premarket ? Tak to leci a po zamknięciu euforia jakby powiekszyli sprzedaż 2 razy
Norbert Moczarski
Norbert Moczarski 03.02.2022 22:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Przegapiłem wyniki, myślalem ze wczoraj były ....
Michał Kondas
Michał Kondas 03.02.2022 22:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
taka rozbierzność na EPS, to nie jakiś błąd? :))
Maciek Wołczacki
Maciek Wołczacki 03.02.2022 8:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jakie dzisiejszy raport na zielono czy czerwono ?
Rafał Plota
Rafał Plota 03.02.2022 8:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Listopad , grudzien. Swieta. Prezenty. Mieli zniwa. Mysle ze na zielono bedzie.
Jakub Pomianowski
Jakub Pomianowski 02.12.2021 14:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
odpalił ale w dół
Nitro87 PL
Nitro87 PL 31.08.2021 22:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Amazon odpalił ?
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail