Notowania w premarket

Reklama
Notowania przedsesyjne są zamknięte

Najaktywniejsze akcje

Cena
Meta Platforms637,60-5,02-0,78%
Micron890,90+13,35+1,52%
Tesla383,01+10,79+2,90%
NVIDIA213,00+2,04+0,97%
Intel87,94+0,98+1,13%
Apple343,78-3,95-1,14%
AMD523,85+7,06+1,37%
Amazon.com249,82+1,82+0,73%
Moderna187,49-12,61-6,30%
Microsoft527,15+2,64+0,50%

Najwięcej zyskujące akcje

NazwaCena
BAX
26,50+1,20+4,74%
MCO
499,52+16,07+3,32%
TSLA
383,01+10,79+2,90%
ROST
235,31+6,01+2,62%
TT
456,50+11,60+2,61%
NSC
337,79+7,80+2,36%
ITW
282,23+6,48+2,35%
UAL
100,11+2,18+2,23%
TRGP
309,11+6,74+2,23%
GEV
830,82+15,82+1,94%

Najwięcej tracące akcje

NazwaCena
FICO
751,00-64,31-7,89%
EQT
51,82-3,81-6,85%
MRNA
187,49-12,61-6,30%
CE
45,79-1,92-4,02%
MSCI
592,26-23,36-3,79%
MHK
120,00-4,72-3,78%
EFX
175,89-6,47-3,55%
VZ
43,26-1,40-3,13%
SBAC
179,27-5,48-2,97%
IT
224,68-5,60-2,43%
Spółka
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
Kapitalizacja
Czas
Wtorek, 27 października 2026
Visa A(V)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 3,44-- / 12,09 mld
Coca-Cola(KO)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 0,8803-- / 12,91 mld
Boeing(BA)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / -0,2355-- / 24,39 mld
Seagate(STX)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 7,39-- / 4,13 mld
S&P Global(SPGI)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 4,42-- / 3,64 mld
Corning(GLW)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 0,8778-- / 5,02 mld
HCA(HCA)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 6,65-- / 19,33 mld
Waste Management(WM)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 2,18-- / 6,81 mld
Freeport-McMoran(FCX)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 0,8039-- / 7,36 mld
Johnson Controls(JCI)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 1,58-- / 7,04 mld
Reklama
Zainstaluj nasze aplikacje
Śledź nas
Zastrzeżenie w związku z ryzykiem: Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.