Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
Odblokuj dane Premium: aż 50% rabatu na InvestingPro SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

Amazon.com Inc (AMZN)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
174,00 +1,10    +0,64%
12:25:01 - Dane opóźnione. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  US0231351067 
S/N:  906866
  • Wolumen: 2.132
  • Kupno/Sprzedaż: 174,36 / 175,00
  • Zakres dzienny: 172,88 - 174,58
Amazon.com 174,00 +1,10 +0,64%

Rankingi użytkowników dla AMZN

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Amazon (AMZN).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Leon Stuenkel111100+41.91%
2Ioan Ripa111100+38.34%
3Nicolas Schäfer111100+36.83%
4Hermann Albrecht333100+8.23%
5Hari Kneidinger111100+6.14%
6René Böth111100+5.47%
7Victor Mata111100+4.99%
8Julius Hirschberg111100+4.98%
9Leo Hambeck211100+4.94%
10Simon Jungfels111100+4.68%
11ziya yılmaz55360+4.04%
12monika gimbel22150+3.81%
13Eivind Larsen111100+3.62%
14Tay Ko111100+2.74%
15robert kirchenstein111100+2.57%
16Hermann Albrecht111100+2.36%
17tilkempf Sonido111100+2.27%
18Lorenzo Bonazelli111100+1.99%
19Kayne Oneil111100+1.92%
20Pietro Gandino111100+1.8%
21Henry Enders111100+1.53%
22Michael Reichert111100+1.33%
23Steffen Lösch111100+1.23%
24Daniel Meyer111100+1.18%
25Nie Mand111100+1.03%
26Sascha Klesius1000+0.42%
27Raffaele Rinaudo111100+0.32%
28Lara wlddd111100+0.31%
29Amin Sa111100+0.2%
30Milan Kanani111100+0.17%
31Hans Dampf111100+0.01%
32Gio Bellone11000%
33Ago Bravo1100-0.07%
34Yesenia Usieda1000-0.24%
35Two Gamer1000-0.24%
36Chris Jung1100-0.29%
37max Cohn1100-0.48%
38Manuel Marino1000-0.5%
39Unal ozsoy1100-0.69%
40Dominik Metz1100-1.55%
41Iulian Murariu1100-1.66%
42Rodrigo Ābelītis2200-3.9%
43diana balint2200-4.91%
44Marco Herrera2200-7.4%
45Alexander Stapper1100-7.43%
46Sergejs Macko1100-9.45%
47ivo bonaldo33266.67-32.45%
48Frank Reichert1100-33%
49sancho san33266.67-33.66%
50Lukas Schulz1100-34.6%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. AMZN

Napisz co myślisz o Amazon.com Inc
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Ilona Szmajser
Ilona Szmajser 14.09.2023 10:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Warto kupić?
Rafal Mlynski
Rafal Mlynski 14.09.2023 10:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czesc Ilona, to zalezy jaka przyjmujesz strategie, na krótki termin bierz BTC, na długi termin Amzn wroci do 180 i moim zdaniem przekroczy. Amzn sie rozwija nie zwija i pokazuje dobre wyniki finansowe.
Max Max
Max Max 04.08.2023 16:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
co tu się odwalilo 10% na plusie
Rafal Mlynski
Rafal Mlynski 24.02.2023 20:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jeszcze Amazon pokaże... sprzedaqajcie, chętnie tanio dokupie ;-)
Bartek Jasinski
Bartek Jasinski 08.08.2022 15:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Myślę że będzie spadek. A jakie jest wasze zdanie
Bogdanoff DumpItPumpIt
Bogdanoff2137 06.06.2022 14:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Super amazon zrobił split akcji. Muszą tego balona upchnąć gawiedzi która ma mniej pieniędzy i spadki hehehe.
Norbert Moczarski
Norbert Moczarski 03.02.2022 22:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Skąd taki optymizm na premarket ? Tak to leci a po zamknięciu euforia jakby powiekszyli sprzedaż 2 razy
Norbert Moczarski
Norbert Moczarski 03.02.2022 22:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Przegapiłem wyniki, myślalem ze wczoraj były ....
Michał Kondas
Michał Kondas 03.02.2022 22:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
taka rozbierzność na EPS, to nie jakiś błąd? :))
Maciek Wołczacki
Maciek Wołczacki 03.02.2022 8:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jakie dzisiejszy raport na zielono czy czerwono ?
Rafał Plota
Rafał Plota 03.02.2022 8:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Listopad , grudzien. Swieta. Prezenty. Mieli zniwa. Mysle ze na zielono bedzie.
Jakub Pomianowski
Jakub Pomianowski 02.12.2021 14:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
odpalił ale w dół
Nitro87 PL
Nitro87 PL 31.08.2021 22:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Amazon odpalił ?
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail