Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
🔎 Zobacz ProTips, aby od razu poznać ryzyka i zyski dot. NVDA Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

Amazon.com Inc (AMZN)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
161,70 +0,08    +0,05%
11:15:19 - Dane opóźnione. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  US0231351067 
S/N:  906866
  • Wolumen: 31.277
  • Kupno/Sprzedaż: 161,72 / 161,76
  • Zakres dzienny: 160,82 - 161,80
Amazon.com 161,70 +0,08 +0,05%

Rankingi użytkowników dla AMZN

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Amazon (AMZN).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1ANGEL VILLOTA111100+17.46%
2Hermann Albrecht333100+16.56%
3aaaaa bbbb111100+15.57%
4patrick nn111100+13.33%
5Stas Kobzar111100+9.9%
6MEng Khan111100+9.58%
7Michael Beer111100+8.54%
8Reza pili111100+8.12%
9Roberto Cervantes111100+7.94%
10Yannick Matyschok111100+7.06%
11Filip Chrzanowski111100+6.22%
12Kai Joneleit111100+6.02%
13Hannes Ra111100+5.95%
14cloud caspr111100+5.37%
15Yarik Shapoval111100+5.05%
16Peter Mayer111100+4.59%
17Jan Hold111100+4.55%
18Rico Schneider111100+4.19%
19Fabian Bergmann111100+3.76%
20Alex Reis111100+3.67%
21Grigory Grigory111100+3.13%
22franco olterio22150+2.86%
23Hermann Albrecht111100+2.38%
24Uwe Reiche111100+2.23%
25Chill Chef111100+2.19%
26Martin Willis22150+1.91%
27Daniel Meyer111100+1.06%
28Tobias Huprich111100+1%
29Rigo Menzel1000+0.37%
30Ka Li111100+0.16%
31Tawee Maneekaew111100+0.13%
32Andreas Manzenreiter1000+0.08%
33Si Bi11000%
34Lara wlddd1100-0.62%
35barry adams1100-1.11%
36ziya yılmaz2200-1.14%
37Axel Hundt1100-1.46%
38Antonio Bevilacqua2200-1.79%
39maximilian Küchenthal1100-1.79%
40Mike Störer1100-1.91%
41Daniel Kalezic1100-3.79%
42Henry Friedel1000-4.23%
43Peter Elmér1100-5.27%
44Unal ozsoy1100-5.76%
45Tobias Haller1100-6.53%
46Boris Kanchev1100-7.18%
47Hans Dampf22150-8.04%
48Krzysztof Nowakowski1100-8.4%
49joe bilker1100-9.11%
50Patrik BirkenBuche1100-9.2%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. AMZN

Napisz co myślisz o Amazon.Com
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Ilona Szmajser
Ilona Szmajser 14.09.2023 10:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Warto kupić?
Rafal Mlynski
Rafal Mlynski 14.09.2023 10:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czesc Ilona, to zalezy jaka przyjmujesz strategie, na krótki termin bierz BTC, na długi termin Amzn wroci do 180 i moim zdaniem przekroczy. Amzn sie rozwija nie zwija i pokazuje dobre wyniki finansowe.
Max Max
Max Max 04.08.2023 16:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
co tu się odwalilo 10% na plusie
Rafal Mlynski
Rafal Mlynski 24.02.2023 20:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jeszcze Amazon pokaże... sprzedaqajcie, chętnie tanio dokupie ;-)
Bartek Jasinski
Bartek Jasinski 08.08.2022 15:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Myślę że będzie spadek. A jakie jest wasze zdanie
Bogdanoff DumpItPumpIt
Bogdanoff2137 06.06.2022 14:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Super amazon zrobił split akcji. Muszą tego balona upchnąć gawiedzi która ma mniej pieniędzy i spadki hehehe.
Norbert Moczarski
Norbert Moczarski 03.02.2022 22:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Skąd taki optymizm na premarket ? Tak to leci a po zamknięciu euforia jakby powiekszyli sprzedaż 2 razy
Norbert Moczarski
Norbert Moczarski 03.02.2022 22:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Przegapiłem wyniki, myślalem ze wczoraj były ....
Michał Kondas
Michał Kondas 03.02.2022 22:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
taka rozbierzność na EPS, to nie jakiś błąd? :))
Maciek Wołczacki
Maciek Wołczacki 03.02.2022 8:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jakie dzisiejszy raport na zielono czy czerwono ?
Rafał Plota
Rafał Plota 03.02.2022 8:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Listopad , grudzien. Swieta. Prezenty. Mieli zniwa. Mysle ze na zielono bedzie.
Jakub Pomianowski
Jakub Pomianowski 02.12.2021 14:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
odpalił ale w dół
Nitro87 PL
Nitro87 PL 31.08.2021 22:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Amazon odpalił ?
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail