Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
Odblokuj dane Premium: aż 50% rabatu na InvestingPro SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

Alibaba Group Holdings Ltd ADR (AHLAy)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
69,00 -0,40    -0,58%
21/06 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  US01609W1027 
S/N:  A117ME
  • Wolumen: 27.800
  • Kupno/Sprzedaż: 68,80 / 69,10
  • Zakres dzienny: 68,60 - 69,70
Alibaba ADR 69,00 -0,40 -0,58%

Rankingi użytkowników dla AHLAy

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Alibaba.com (BABA).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Sergej Hofmann55360+78.7%
2ziya yılmaz77571.43+30.08%
3joe bilker222100+22.96%
4peter silvo111100+18.36%
5Uwe Blessberger111100+13.66%
6Johan Ceulenaere111100+12.1%
7Michael Geier111100+10.26%
8Stefan Schmidt111100+8.46%
9Martin Riess111100+7.79%
10Kent Chong111100+7.54%
11Rene Franke111100+7.16%
12Hermann Albrecht333100+5.32%
13Iso Arska111100+5.29%
14Jimi Boumans111100+4.65%
15Marina Betco111100+3.48%
16Tobi As111100+0.98%
17Till Ambrosch111100+0.96%
18Nadia Barbosa Garatva111100+0.2%
19Sven schmelzer111100+0.2%
20Eckhard Puschatzki1100-1.5%
21Matthias Krug1100-1.51%
22Mario Reinholdt1100-3.46%
23Thorsten Meyer1100-5.24%
24jian sun1100-5.66%
25Robert Zach1100-7.08%
26Fab And1100-7.31%
27Sven Schneider1100-9.67%
28Patrick Valda1100-10.24%
29Cheema Adnan1100-11.64%
30Mark Rühl22150-12.5%
31Matti Ping2200-16.02%
32Elis Gnoato66583.33-68.43%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. BABA

Napisz co myślisz o Alibaba Group Holding Ltd DRC
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Michał Przybylski
Michał Przybylski 12.04.2024 14:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
myślicie że oni urosną ?
Jarl Bronisz
Jarl Bronisz 12.04.2024 14:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Myślę, że tak. Ale możliwe że jeszcze zaliczy podwójne dno.Ja się załadowalem, i czekam.
Czej Czej
Czej Czej 17.01.2024 7:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Coraz blizej cemy z pazdzienika 2022 czyli chyba zjedzie ponizej 60?
Jan Malinowski
Jan Malinowski 17.11.2022 16:34
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Brawo my :)
Piotr Peciak
Piotr Peciak 15.11.2022 11:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ale urwał 10%
1eeff .
1eeff . 01.11.2022 22:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Imho musi przebić te 68 - 70, zepy wyżej polecieć. Potem może do 100. W sumie jak nie zleci poniżej 60, to zmiana trendu się szykuje. No obaczymy.
Piotr Peciak
Piotr Peciak 28.10.2022 8:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kupić na longi, bardzo dobra spółka
Piotr Peciak
Piotr Peciak 25.10.2022 12:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kupujemy
1eeff .
1eeff . 25.10.2022 12:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja kupiłem przy 70😬
1eeff .
1eeff . 25.10.2022 12:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
1eeff . może jeszcze pokisnąć przed odbiciem.
Jan Malinowski
Jan Malinowski 25.10.2022 12:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mam symboliczny pakiet 62,91
1eeff .
1eeff . 25.04.2022 10:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czekam na wejście na 70. Ostatnio wlazłem 88 sprzedaż 118
ss bb
ss bb 22.04.2022 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
covid czy wojna ?
Mateusz Matulewicz
Mateusz Matulewicz 22.04.2022 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
chyba to i to
ss bb
ss bb 22.04.2022 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mateusz Matulewicz W sumie dobra opcja żeby wejść w przecenę chodź ryzyko
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski 22.04.2022 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jeden h
17.03.2022 10:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bywa też się czaiłem. Są inne okazje.
Bartosz Pałka
Bartosz Pałka 17.03.2022 10:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mi został w portfelu kernel na pocieszenie
17.03.2022 10:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jeszcze kilka sesji i okazja się odnowi :)
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail