Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
🔥 Akcje wybrane przez AI w strategii Tytani technologiczni zyskały jak dotąd +7,1% w maju.
Przyłącz się, póki akcje są GORĄCE.
Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

Alibaba Group Holdings Ltd ADR (AHLAy)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
74,2000 -0,5000    -0,67%
24/05 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  US01609W1027 
WKN:  A117ME
  • Wolumen: 42.604
  • Kupno/Sprzedaż: 74,2000 / 74,2000
  • Zakres dzienny: 73,6000 - 74,6000
Alibaba ADR 74,2000 -0,5000 -0,67%

Rankingi użytkowników dla AHLAy

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Alibaba.com (BABA).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1elber ardini333100+300%
2Le On111100+100%
3luca cheng111100+100%
4Patrick Valda111100+100%
5Jo Wie111100+100%
6Javier Feijoo111100+100%
7Michael Fizia111100+100%
8Christopher Sach111100+100%
9Max Chen22150+99.97%
10Andreas Miller222100+17.27%
11Thomas Deichfuß111100+16.63%
12Jonas Engel33266.67+15.37%
13Roman Pota111100+14.04%
14Juan Moliner111100+13.58%
15Jens Bohlien111100+13.51%
16Georg Ulbricht111100+12.56%
17ati cet111100+11.2%
18Daniel Beck111100+10.85%
19Nebo Barun111100+10.78%
20David Fieb111100+10.52%
21Tien Nguyen111100+10.23%
22Maxime Theis111100+10.18%
23Fred Dering111100+9.96%
24Cheema Adnan111100+9.9%
25Franz Luger111100+9.66%
26Jonas Mieth111100+9.38%
27Pallos Laszlo22150+9.29%
28leon ro111100+8.49%
29Nils Schenk111100+8.14%
30Ben Glück111100+8.14%
31Konstan Tin111100+8.12%
32саша дорошук1000+7.98%
33Vitalij Brendel111100+7.59%
34Ronny Mann111100+7.59%
35Bru Ce111100+7.46%
36waldemar buch111100+7.34%
37Renny Liu111100+7.21%
38julien Cobart111100+7.04%
39Andreas Schmitt211100+6.85%
40Pedro Vasquez111100+4.92%
41Tim Schwarz1000+4.86%
42Volkan Korkmaz111100+4.7%
43Carlos Pérez Millán111100+4.09%
44Tom Jaculi111100+3.97%
45Frank qwertz111100+3.89%
46Giacomo Fiora111100+3.73%
47Professor Zweistein111100+3.59%
48Vmadeleine Mentz111100+3.59%
49Jonas Hahn111100+3.51%
50Hermann Albrecht222100+2.76%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. BABA

Napisz co myślisz o Alibaba Group Holding Ltd DRC
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Michał Przybylski
Michał Przybylski 12.04.2024 14:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
myślicie że oni urosną ?
Jarl Bronisz
Jarl Bronisz 12.04.2024 14:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Myślę, że tak. Ale możliwe że jeszcze zaliczy podwójne dno.Ja się załadowalem, i czekam.
Czej Czej
Czej Czej 17.01.2024 7:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Coraz blizej cemy z pazdzienika 2022 czyli chyba zjedzie ponizej 60?
Jan Malinowski
Jan Malinowski 17.11.2022 16:34
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Brawo my :)
Piotr Peciak
Piotr Peciak 15.11.2022 11:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ale urwał 10%
1eeff .
1eeff . 01.11.2022 22:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Imho musi przebić te 68 - 70, zepy wyżej polecieć. Potem może do 100. W sumie jak nie zleci poniżej 60, to zmiana trendu się szykuje. No obaczymy.
Piotr Peciak
Piotr Peciak 28.10.2022 8:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kupić na longi, bardzo dobra spółka
Piotr Peciak
Piotr Peciak 25.10.2022 12:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kupujemy
1eeff .
1eeff . 25.10.2022 12:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja kupiłem przy 70😬
1eeff .
1eeff . 25.10.2022 12:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
1eeff . może jeszcze pokisnąć przed odbiciem.
Jan Malinowski
Jan Malinowski 25.10.2022 12:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mam symboliczny pakiet 62,91
1eeff .
1eeff . 25.04.2022 10:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czekam na wejście na 70. Ostatnio wlazłem 88 sprzedaż 118
ss bb
ss bb 22.04.2022 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
covid czy wojna ?
Mateusz Matulewicz
Mateusz Matulewicz 22.04.2022 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
chyba to i to
ss bb
ss bb 22.04.2022 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mateusz Matulewicz W sumie dobra opcja żeby wejść w przecenę chodź ryzyko
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski 22.04.2022 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jeden h
17.03.2022 10:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bywa też się czaiłem. Są inne okazje.
Bartosz Pałka
Bartosz Pałka 17.03.2022 10:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mi został w portfelu kernel na pocieszenie
17.03.2022 10:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jeszcze kilka sesji i okazja się odnowi :)
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail