Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Alibaba Group Holdings Ltd ADR (AHLAy)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
145,7000 +3,8000    +2,68%
15/10 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  US01609W1027 
WKN:  A117ME
  • Wolumen: 37.571
  • Kupno/Sprzedaż: 0,0000 / 0,0000
  • Zakres dzienny: 142,4000 - 146,3000
Alibaba ADR 145,7000 +3,8000 +2,68%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1elber ardini333100+300%
2Le On111100+100%
3luca cheng111100+100%
4Patrick Valda111100+100%
5Jo Wie111100+100%
6Javier Feijoo111100+100%
7Michael Fizia111100+100%
8Christopher Sach111100+100%
9Max Chen22150+99.97%
10Andreas Miller222100+17.27%
11Thomas Deichfuß111100+16.63%
12Jonas Engel33266.67+15.37%
13Roman Pota111100+14.04%
14Juan Moliner111100+13.58%
15Jens Bohlien111100+13.51%
16Georg Ulbricht111100+12.56%
17ati cet111100+11.2%
18Daniel Beck111100+10.85%
19Nebo Barun111100+10.78%
20David Fieb111100+10.52%
21Tien Nguyen111100+10.23%
22Maxime Theis111100+10.18%
23Fred Dering111100+9.96%
24Cheema Adnan111100+9.9%
25Franz Luger111100+9.66%
26Jonas Mieth111100+9.38%
27Pallos Laszlo22150+9.29%
28leon ro111100+8.49%
29Nils Schenk111100+8.14%
30Ben Glück111100+8.14%
31Konstan Tin111100+8.12%
32саша дорошук1000+7.98%
33Vitalij Brendel111100+7.59%
34Ronny Mann111100+7.59%
35Bru Ce111100+7.46%
36waldemar buch111100+7.34%
37Renny Liu111100+7.21%
38julien Cobart111100+7.04%
39Andreas Schmitt211100+6.85%
40Pedro Vasquez111100+4.92%
41Tim Schwarz1000+4.86%
42Volkan Korkmaz111100+4.7%
43Carlos Pérez Millán111100+4.09%
44Tom Jaculi111100+3.97%
45Frank qwertz111100+3.89%
46Giacomo Fiora111100+3.73%
47Professor Zweistein111100+3.59%
48Vmadeleine Mentz111100+3.59%
49Jonas Hahn111100+3.51%
50Hermann Albrecht222100+2.76%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. BABA

Napisz co myślisz o Alibaba Group Holding Ltd DRC
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
radoslaw nowak
radoslaw nowak 11.10.2021 18:34
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
z rana wystrzał a teraz kołysze strasznie.
Janusz Kraus
Janusz Kraus 04.10.2021 15:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
140.20 $ skusiłem się. Albo utopię trochę kasy albo za 30 lat moja dywidenda z Alibaby będzie wyższa niż średnia emerytura wypłacana z ZUSu
Slavek alcmad
Slavek alcmad 04.10.2021 15:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja też :) na akcje Baidu i Alibaba (BIeDnA/BABA)
Slavek alcmad
Slavek alcmad 04.10.2021 15:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ale nie celuję w 30lat ...nie myślę o moich spadkobiercach ...jeszcze :)
radoslaw nowak
radoslaw nowak 04.10.2021 15:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja kupiłem ponad 100sztuk za 156 więc uważam że to i tak dobra cena
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski 17.09.2021 15:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To The north.
Marcel Pieczara
Marcel Pieczara 29.08.2021 13:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jeszcze spadnie ? czy już warto kupować :)
1eeff .
1eeff . 29.08.2021 13:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
bardzo duże ryzyko dalszych spadków.
Adrian Adrian
Adrian Adrian 24.08.2021 11:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tweeter i YT reklamowal 100$ wiec inwestorzy czekają a tu up
Jarek Fi
Jarek Fi 23.08.2021 17:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Alibaba jedzie do ciepłych krajów . Ktoś wie dlaczego tak szybko - chciałem kupwać ,ale nie wiem czy nie za wcześnie .....
1eeff .
1eeff . 23.08.2021 17:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
schodzi :)
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski 19.08.2021 20:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
szlag. liczyłem że zejdzie niżej. może jutro
1eeff .
1eeff . 19.08.2021 20:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
pytanie kiedy kupować, gdzie dno?
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski 19.08.2021 20:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
teraz i ewentualnie 135, 100 po 1/3 biorę
1eeff .
1eeff . 19.08.2021 20:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jeszcze poczekam do 10 września, wezmę dywidendę z peo i obkupię się w tą alibabę. myślę że do tego czasu jeszcze będzie dno uklepywane
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski 19.08.2021 19:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Okazja dla Chińczyków na drogą sprzedaż biletów USD
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski 27.07.2021 18:25
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
good job !
Łukasz Mączka
Łukasz Mączka 27.07.2021 18:25
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mirosław Tworek
Mirosław Tworek 27.07.2021 18:25
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
co dalej z Alibabą?
Adrian Adrian
Adrian Adrian 17.07.2021 11:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Za 200$ full depo!
dego edgo
dego edgo 12.01.2021 16:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Oddajcie nam Jacka Ma
Paverse WTB
Paverse WTB 12.01.2021 16:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
całe szczęscie już oddali
michcyk sabcyk
michcyk sabcyk 12.01.2021 16:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...tylko że w kawałkach?
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Disclaimer: Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie notowania CFD (akcje, indeksy, futures), notowania kryptowalut oraz walut, nie są nam dostarczane przez konkretne giełdy, tylko przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Ani Fusion Media, ani osoby zaangażowane w Fusion Media, nie ponoszą odpowiedzialności za utratę środków i powstałą szkodę w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej, włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z obrotem na rynkach finansowych ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail