Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
Zamknij

Alibaba Group Holdings Ltd ADR (BABAN)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
1.462,860 0,000    0,00%
20/05 - Dane opóźnione. Wartość w MXN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Meksyk
ISIN:  US01609W1027 
  • Wolumen: 0
  • Kupno/Sprzedaż: 1.455,000 / 1.466,000
  • Zakres dzienny: 1.456,500 - 1.476,260
Alibaba ADR 1.462,860 0,000 0,00%

Rankingi użytkowników dla BABAN

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Alibaba.com (BABA).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Carlos Vazquez111100+28.15%
2Rodrigo Lecanda111100+21.59%
3Mau Mejia111100+20.79%
4SERGIO EDWIN CAZARES SIMENTAL322100+18.2%
5Alfredo Gonzalez111100+17.63%
6Arturo Robles111100+17.42%
7Hermann Albrecht111100+13.48%
8Fabian Morfin111100+12.66%
9Hermann Albrecht444100+11.58%
10Aaron Arrieta111100+10.47%
11Marco Porrino111100+9.83%
12José Luis Langarica22150+9.51%
13Rosa Adriana Padilla Soria1000+9.04%
14Maria del Pilar Solana Zuritw111100+9%
15Alfredo Rodriguez111100+7.41%
16Israel Trejo111100+7.34%
17Víctor Mancera111100+7.24%
18Carlos Escobedo111100+6.48%
19Carlos Gamez111100+5.55%
20Belen Lopez111100+4.43%
21RAMSES MERINO111100+4.39%
22Perla Valeria Nieto G111100+3.22%
23Emanuel Novelo111100+1.86%
24Patricio Amarante111100+1.25%
25J Lu SA111100+1.05%
26Iván Hernández111100+0.74%
27Luna Apple111100+0.4%
28Raúl García111100+0.06%
29Anna Romashova11000%
30Michael Lal Tan Pui11000%
31Cristobal Hernandez1100-0.34%
32Cesar Diaz1100-1.59%
33Melissa El1100-1.67%
34Humberto Tejeda1100-1.85%
35Raul Manterola1100-2.18%
36Carlos Vieyra1100-2.2%
37Paco Salas Hdz1100-3.46%
38Борис Захаров1100-4.16%
39jose murillo iturrios1100-4.16%
40Ricardo Leyva1100-4.54%
41Liliana Ra1100-4.96%
42Cesar Diaz1100-5.98%
43Antonio Díaz1100-6.7%
44Daniel Estrada1100-7.45%
45Dario Cazares1100-7.8%
46René Montero1100-8.21%
47Ricardo Heinze1100-11.14%
48Absalon Joel Sosa Olvera2200-13.35%
49Benjamin Ponce1100-13.51%
50Oscar Silva1100-13.56%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. BABA

Napisz co myślisz o Alibaba Group Holding Ltd
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Michał Przybylski
Michał Przybylski 12.04.2024 14:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
myślicie że oni urosną ?
Jarl Bronisz
Jarl Bronisz 12.04.2024 14:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Myślę, że tak. Ale możliwe że jeszcze zaliczy podwójne dno.Ja się załadowalem, i czekam.
Czej Czej
Czej Czej 17.01.2024 7:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Coraz blizej cemy z pazdzienika 2022 czyli chyba zjedzie ponizej 60?
Jan Malinowski
Jan Malinowski 17.11.2022 16:34
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Brawo my :)
Piotr Peciak
Piotr Peciak 15.11.2022 11:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ale urwał 10%
1eeff .
1eeff . 01.11.2022 22:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Imho musi przebić te 68 - 70, zepy wyżej polecieć. Potem może do 100. W sumie jak nie zleci poniżej 60, to zmiana trendu się szykuje. No obaczymy.
Piotr Peciak
Piotr Peciak 28.10.2022 8:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kupić na longi, bardzo dobra spółka
Piotr Peciak
Piotr Peciak 25.10.2022 12:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kupujemy
1eeff .
1eeff . 25.10.2022 12:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja kupiłem przy 70😬
1eeff .
1eeff . 25.10.2022 12:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
1eeff . może jeszcze pokisnąć przed odbiciem.
Jan Malinowski
Jan Malinowski 25.10.2022 12:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mam symboliczny pakiet 62,91
1eeff .
1eeff . 25.04.2022 10:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czekam na wejście na 70. Ostatnio wlazłem 88 sprzedaż 118
ss bb
ss bb 22.04.2022 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
covid czy wojna ?
Mateusz Matulewicz
Mateusz Matulewicz 22.04.2022 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
chyba to i to
ss bb
ss bb 22.04.2022 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mateusz Matulewicz W sumie dobra opcja żeby wejść w przecenę chodź ryzyko
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski 22.04.2022 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jeden h
17.03.2022 10:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bywa też się czaiłem. Są inne okazje.
Bartosz Pałka
Bartosz Pałka 17.03.2022 10:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mi został w portfelu kernel na pocieszenie
17.03.2022 10:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jeszcze kilka sesji i okazja się odnowi :)
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail