Z Ostatniej Chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
💼 Chroń swój portfel dzięki akcjom wybranym przez AI w usłudze InvestingPro — TERAZ nawet 50% TANIEJ SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

DAX (GDAXI)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
18,407.07 +235.14    +1.29%
- Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Indeks
Rynek:  Niemcy
# Elementów:  40
  • Zamknięcie: 18,416.75
  • Otwarcie: 18,270.85
  • Zakres dzienny: 18,231.41 - 18,468.60
DAX 18,407.07 +235.14 +1.29%

Wykres interaktywny DAX

 
Na tej stronie uzyskasz darmowy dostęp do wykresu dla indeksu giełdowego DAX 30 w czasie rzeczywistym. Masz możliwość zmiany wyglądu wykresów poprzez zmianę interwału czasowego, typu wykresu, i dodawanie wskaźników takich jak RSI, MACD, EMA, Wstęga Bollingera, zniesienia Fibonacciego i wiele innych. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz zapisywać swoje analizy i wracać do nich kiedy tylko zechcesz.
Zaloguj się / Zarejestruj się za darmo aby zachować swoje ustawienia wykresów.
Naciśnij ESC aby wyłączyć tryb pełnoekranowy

Moje nastroje

Jaki będzie trend na instrumencie: DAX?
lub
Rynek jest obecnie zamknięty, głosowanie jest możliwe wyłącznie w godzinach funkcjonowania rynku.
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. DAX

Napisz co myślisz o DAX
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Dominik Biernacki
Dominik Biernacki 13.07.2024 12:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No właśnie kiedy to spadnie? Trzymać S?
Matty KasaMisiuKasa
KasaMisiuKasa 13.07.2024 12:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak ci broker płaci swap za shorta i poziom zabezpieczenia powyżej 100% to trzymaj.
Dominik Biernacki
Dominik Biernacki 13.07.2024 12:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ok. Dzięki za odpowiedź. No bo ileż to może rosnąć?? Myślisz, że do ilu to spadnie?
Michał Wu
Michał Wu 12.07.2024 17:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dalej to gwno gora…
Tymoteusz Lipa
Tymoteusz Lipa 18.06.2024 9:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
tu dopiero cuda się dzieją :)
Michał Wu
Michał Wu 12.06.2024 15:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To juz sie nie zatrzyma
Madox Madox
Madox Madox 04.06.2024 11:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Celem dać jest na chwilę obecną 18240
Krzysztof Baca
Krzysztof Baca 04.06.2024 11:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Witam, czy ten cel 18240, jest nadal aktualny?
Tomasz Hornowski
Tomasz Hornowski 04.06.2024 11:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
doszło długo to trwało ale doszło. teraz korekta
Jerzy Karol Zalewski
Jerzy Karol Zalewski 03.06.2024 15:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mam pytanie, proszę o wyjaśnie nie co to za volumen na Dax-sie. Mam pojedyncze bardzo wysokie piki. Np teraz o godz. 15.44 ,
Madox Madox
Madox Madox 03.06.2024 15:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
15:30 otwarcie Ameryki albo dane. Obserwuj kalendarz ekonomiczny to będziesz mniej zaskoczony bo czasami Powell może ci zrobić krzywdę.
Madox Madox
Madox Madox 02.06.2024 16:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jutro mocna przecena dax
Madox Madox
Madox Madox 02.06.2024 16:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Będą gwałtowne spadki więc te 18100 będzie szybciej niż myślę a może nawet grubiej.
Madox Madox
Madox Madox 31.05.2024 16:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dax w przyszłym tygodniu 18100$. Mam nadzieję że to się ładnie zestarzeje:)
23.05.2024 11:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Droga do bogactwa zaczyna się od zdyscyplinowanych wydatków, oszczędzania i przede wszystkim inwestowania. Gdybym kilka dni temu nie zainwestował 1500 euro... nie widziałbym dzisiaj 15 750 euro jako moich wypłaconych zysków. Mój powiernik ( Cryto_trader_victoria_binary01 na lnsgtagarm ) prowadzi mnie od lat i nigdy więcej nie widziałem straty. Nie bój się podejmować skalkulowanego ryzyka w dążeniu do wzrostu finansowego.
Mateo Mateu
Mateo Mateu 23.05.2024 11:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
to na czym dokładnie tak zarobiłeś?
Madox Madox
Madox Madox 23.05.2024 11:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
na naciąganiu ludzi
Michał Wu
Michał Wu 10.05.2024 9:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.