Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Tesla Inc (TSLA)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Śledź dochody Tesla

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
883,07 +33,07    +3,89%
10/08 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Po godzinach
879,83
-3,25
-0,37%
1:59:59 - Dane na żywo
Typ:  Akcja
  • Wolumen: 31.198.332
  • Kupno/Sprzedaż: 879,65 / 880,00
  • Zakres dzienny: 850,11 - 892,53
Tesla 883,07 +33,07 +3,89%
TTM = Kroczące dwanaście miesięcy
MRQ = Ostatni kwartał

Rachunek zysków i strat TSLA

Marża brutto TTM 27,1%
Marża operacyjna TTM 16,14%
Marża netto TTM 14,17%
Zwrot z inwestycji TTM 21,75%
 Przychody ogółem  Wynik finansowy netto
Okres kończący się: 30.06.2022 31.03.2022 31.12.2021 30.09.2021
Przychody ogółem 16934 18756 17719 13757
Zysk brutto 4234 5460 4847 3660
Zysk operacyjny 2670 3603 2613 2004
Wynik finansowy netto 2259 3313 2326 1618

Bilans TSLA

Wskaźnik płynności szybki MRQ 0,97
Wskaźnik bieżącej płynności MRQ 1,43
Wskaźnik zadłużenia długoterminowego MRQ -
Wskaźnik zobowiązań do kapitałów własnych MRQ 18,32%
 Aktywa ogółem  Zobowiązania ogółem
Okres kończący się: 30.06.2022 31.03.2022 31.12.2021 30.09.2021
Aktywa ogółem 68513 66038 62131 57834
Zobowiązania ogółem 30855 31953 31942 30781
Kapitał własny ogółem 37658 34085 30189 27053

Rachunek przepływów pieniężnych TSLA

Cash Flow/ 1 akcję TTM -
Przychód/ 1 akcję TTM -
Operacyjne przepływy pieniężne  10,77%
 Środki pieniężne  Zmiana stanu środków pieniężnych netto
Okres kończący się: 30.06.2022 31.03.2022 31.12.2021 30.09.2021
Długość okresu (l. miesięcy): 0 Miesiące 3 Miesiące 12 Miesiące 0 Miesiące
Przepływy środków pieniężnych z działalności operacyjnej 2351 3995 11497 6912
Przepływy środków pieniężnych z działalności inwestycyjnej -884 -2167 -7868 -5952
Przepływy środków pieniężnych z działalności finansowej -406 -1914 -5203 -3946
Zmiana stanu środków pieniężnych netto 847 -104 -1757 -3207
* W milionach USD (za wyjątkiem pozycji na 1 akcję)
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. TSLA

Napisz co myślisz o Tesla Inc
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Igor Palii
Igor Palii 08.08.2022 2:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tesla zrobi split, myślę kiedy będzie 700 ;)
Rafał Koncewicz
Rafał Koncewicz 08.08.2022 2:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Fajne te komentarze piszesz - 4/08: „myślę że bedzie 900”, 8/08: „myśle kiedy bedzie 700”. Czekam na nowy wartosciowy komentarz 12/08 …;)
Igor Palii
Igor Palii 06.08.2022 0:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tesla zrobi split, myślę kiedy będzie 700 ;)
Igor Palii
Igor Palii 04.08.2022 18:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Myślę spad będzie jutro… do 900
Jurek Łabędzki
Jurek Łabędzki 04.08.2022 18:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Niezła „prediction” ;-), ciekawe co będzie dalej w dobie kryzysu…..czy Tesla jest na tyle silna aby długoterminowo dać dalszy zysk
Przemek Kowalczyk
Przemek Kowalczyk 26.07.2022 16:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
tesla bedzie po 26k tak jak powiedział wilk z wallstreet
Michał Tański
Michał Tański 26.07.2022 16:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To niech ten wilk lepiej się już nie wypowiada. Tak samo kiedyś umrzemy, tak powiedział mi kiedyś ktoś. Bez sensowna spekulacja jak dla mnie, aktualnie są ważniejsze cele niż marzenie.
Seneka Młodszy
Seneka Młodszy 01.07.2022 20:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nakupiłem szortów na tesle i zamierzam wykiwać całe wall streat na grube siano
Łukasz Mikoda
Łukasz Mikoda 01.07.2022 20:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski 01.07.2022 20:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak tam wiara w "potęgę" amerykańskiej motoryzacji? ;-)
Igor Palii
Igor Palii 13.06.2022 22:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
500 !!!
Zenek Brzeczyszczykiewicz
Zenek Brzeczyszczykiewicz 13.06.2022 22:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Narazie nie zanosi się
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski 13.06.2022 22:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Balony są po to by pękać. Ja obstawiam minimum 490
Basia Wysocka
Basia Wysocka 08.06.2022 21:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Trochę wyboiście na drodze , ale razem z nim..
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski 08.06.2022 17:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
El-On ponoć oszalal a my razem z nim. Jedziemy na 15k?
Igor Palii
Igor Palii 02.06.2022 16:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.