Z Ostatniej Chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
😎 Ekskluzywna promocja letnia — akcje wybrane przez AI nawet 50% taniej w usłudze InvestingPro SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

Tesla Inc (TSLA)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Śledź dochody Tesla

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
249,23 +0,73    +0,29%
18/07 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Po godzinach
250,06
+0,91
+0,37%
1:59:56 - Dane na żywo
Typ:  Akcja
  • Wolumen: 110.254.600
  • Kupno/Sprzedaż: 0,00 / 0,00
  • Zakres dzienny: 247,20 - 257,14
Tesla 249,23 +0,73 +0,29%

Wykres interaktywny TSLA

 
Na tej stronie otrzymasz natychmiastowy dostęp do bezpłatnego, przesyłanego strumieniowo, wykresu akcji Tesla Inc (TSLA) w czasie rzeczywistym. Możesz dostosować wykres do swoich potrzeb poprzez dobór odpowiedniego interwału czasowego, typu wykresu, zmianę rozmiaru oraz naniesienie na niego interesujących Ciebie wskaźników, takich jak: RSI, MACD, EM, wstęgi Bollingera, zniesień Fibonacciego i wiele innych. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz zapisywać swoje obserwacje dotyczące akcji Tesla i wracać do nich kiedy tylko zechcesz.
Zaloguj się / Zarejestruj się za darmo aby zachować swoje ustawienia wykresów.
Naciśnij ESC aby wyłączyć tryb pełnoekranowy
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. TSLA

Napisz co myślisz o Tesla Inc
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
NS GM
NS GM 16.07.2024 15:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czas ją shortowac?
Tomek Kobiela
Tomek Kobiela 16.07.2024 15:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Na to wyglada
Krzysztof Gruszecki
Krzych 16.07.2024 15:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
w sumie mogło by spaść co nieco... dokupiłbym więcej.
mateusz sawicz
mateusz sawicz 16.07.2024 10:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jaki scenariusz widzicie dla Tesli w nadchodzących dniach przed wynikami finansowymi? korekta czy podciągnięcie do 300?
Tomek Kobiela
Tomek Kobiela 16.07.2024 10:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wyglada na korekte ale tylko wyglada ,moga leciec do wynikow do góry a po wynikach jeszcze bardziej do góry.Rynek zweryfikuje
Danuta Gärtner
Danuta Gärtner 15.07.2024 22:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Gratulacje Olek! 🍀👍Fajnie!🍀 Ja tez kiedys zaczynalam od 1 akcji 🤣
Olek Adamski
Olek Adamski 15.07.2024 22:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wiadomo nauka hahahha
Olek Adamski
Olek Adamski 15.07.2024 10:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
I cyk sprzedajemy zysk co prawda 50 zł, bo mam 1 akcję
K Ka
K Ka 15.07.2024 10:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mam pytanie w jakim miejscu treba kupować treba mieć premium ?
Dawid Rajda
Dawid Rajda 15.07.2024 10:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
XTB, Revolut i wiele innych. XTB jest tyle fajne że do obrotu 100 tys euro miesięcznie jest bez prowizji
Krzysztof Gruszecki
Krzych 12.07.2024 20:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Elon Musk napisał dzisiaj na X: Komisja Europejska zaproponowała 𝕏 nielegalne, tajne porozumienie: gdybyśmy po cichu cenzurowali wypowiedzi, nikomu o tym nie mówiąc, nie ukaraliby nas karą. Pozostałe platformy zaakceptowały tę umowę. 𝕏 nie zaakceptowało.
Danuta Gärtner
Danuta Gärtner 12.07.2024 20:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wyniki f. 23.07.24 Dziekuje za korekte.
Danuta Gärtner
Danuta Gärtner 11.07.2024 22:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ups. roslo , zobaczymy
Danuta Gärtner
Danuta Gärtner 11.07.2024 22:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
8/8 zostal przesuniety na pazdziernik. To przyczyna spadku akcji. Experci mowia ze teraz beda spadki. Nastepny termin to 23.08.24 - wyniki finansowe. Jak beda dobre to kurs pojdzie w gore i prawdopodobnie bedzie todlo do pazdziernika. ??? Czy tak bedzie zobsczymy.
Krzysztof Gruszecki
Krzych 11.07.2024 22:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mała korekta: Wyniki 23.07.24. ;-)
Tomasz Jurek
Tomasz Jurek 10.07.2024 1:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
400 dolarów po prezentacji robotaxi
Tomasz Jurek
Tomasz Jurek 10.07.2024 1:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.