Z ostatniej chwili
Investing Pro 0
Zamknij

Microsoft Corp DRC (MSFT)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
2.612,00 -97,00    -3,58%
18:36:00 - Dane opóźnione. Wartość w ARS ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Argentyna
ISIN:  ARDEUT110285 
  • Wolumen: 9.511
  • Kupno/Sprzedaż: 2.604,50 / 2.612,50
  • Zakres dzienny: 2.600,50 - 2.714,50
Microsoft DRC 2.612,00 -97,00 -3,58%

Rankingi użytkowników dla MSFT

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Microsoft Corp DRC (MSFT).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Andres Almeida111100+36.14%
2Oscar Toretti111100+29.58%
3Martin Debaz111100+29.4%
4Toro Poderoso Cba111100+27.29%
5Ignacio Boldu111100+20.33%
6fer nava111100+19.94%
7Cristian Ullua111100+16%
8luxon Arne111100+12.99%
9Leonel Figueroa222100+7.94%
10davide garulli111100+6.36%
11Brian Salter111100+5.3%
12Rodrigo Manassero111100+4.25%
13Juan Barraco111100+3.99%
14Andres Zapata Olmos111100+3.58%
15Matias González111100+3.51%
16Gabriel Garcia111100+1.8%
17ziya yılmaz111100+1.76%
18Javier Krawiec22150+1.3%
19Hermann Albrecht111100+0.81%
20Alfonso Baran111100+0.63%
21Marcos Baron Battauz111100+0.09%
22mauricio giarelli1100-1.19%
23Nicolas Lucenti1100-1.51%
24Holic Cola1100-3.38%
25Osvaldo Ca1100-4.19%
26Jose Regino1100-4.38%
27Miguelictus Polous44375-32.58%
28Marina Del Portico1100-39.69%
29Hermann Albrecht55480-64.53%
30Segu Derdoy1100-71.53%
31Juan Manuel Cabrera1100-71.71%
32JuanManuel Paz1100-72.23%
33Charbel Nicolás Nara1100-72.74%
34Leandro DN1100-74.36%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. MSFT

Napisz co myślisz o Microsoft Corp DRC
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail