Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
Nowość! 💥 Skorzystaj z ProPicks i zobacz strategię, która pokonała S&P 500 o +1,183% Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

Microsoft Corporation (MSFT)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
395,90 -3,25    -0,81%
12/04 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  US5949181045 
S/N:  870747
  • Wolumen: 3.214
  • Kupno/Sprzedaż: 396,60 / 396,85
  • Zakres dzienny: 395,10 - 401,95
Microsoft 395,90 -3,25 -0,81%

Rankingi użytkowników dla MSFT

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Microsoft (MSFT).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Bader Thoron222100+6.82%
2Ali Eren111100+6.04%
3Jakob Dippel111100+4.46%
4Lukas Reiter211100+4.28%
5Hermann Albrecht222100+3.25%
6Patrick Barberi111100+2.41%
7Ago Bravo111100+1.74%
8Hermann Albrecht111100+1.37%
9Hugo Lopes Clavinas1000+0.87%
10Edwin Eberle111100+0.24%
11Thomas Gottlob1100-0.14%
12Waldemar Becker1100-0.16%
13Ago Bravo1000-0.97%
14Daniel Sch1100-1.38%
15robert kirchenstein1100-1.61%
16Mark Rühl1100-1.9%
17ivo bonaldo2200-2.92%
18Vlad Freeman1100-3.25%
19Andre Allan1100-3.95%
20Silke Geimer1100-33.37%
21Luccplay wird kreativ1100-34.03%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. MSFT

Napisz co myślisz o Microsoft Corp
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Krzysztof Kris
Krzysztof Kris 02.02.2024 21:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Andrzej Rutkowski
Andrzej Rutkowski 06.01.2024 3:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jakie zmiany w windows11
Pawel
Pawel 13.07.2023 16:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ktoś coś wie na dziś?
Damian Szydlo
Damian Szydlo 24.01.2023 19:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakich wyników oczekujemy dzisiaj?
Paweł Likus
Paweł Likus 24.01.2023 19:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Sam jestem ciekaw. Zwolnili sporo pracowników niedawno, może to sugerować słabe zyski.
Sebastian Bos
Sebastian Bos 24.01.2023 19:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ale ponoć dzisiaj zawiązali porozumienie i chcą inwestować w chat GPT
Paweł Kowalewski
Paweł Kowalewski 24.01.2023 19:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Doszło info o preblamch z działaniem a wrezlcz awaria Outlooka i Teamsa także jeśli to będzie miało wpływ to raczej negatywny na cenę.
Erkan Alkan
Erkan Alkan 31.08.2022 16:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jest tu kto, mam elke i sie zastanawiam czy to czas właśnie na trend wzrostowy
Robert Dubielski
Robert Dubielski 24.08.2022 20:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
this game will be good you can see from the graphics of The Last Case of Benedict Fox as well as here amd the blind forest about Xbox I wouldn't worry about Microsoft
Robert Dubielski
Robert Dubielski 27.07.2022 16:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja sie nie dziwie ze microsoft tak zyskuje bo przeciez zarabia na konsolach plus na chmurze i opragromowaniu wiec raczej w przeciagu roku napewno bedzie jedna firma ktora bedzie bardzo znacaca na rynku
Robert Dubielski
Robert Dubielski 07.07.2022 10:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Microsoft pewnie przebije 2bln kapitalu
Robert Dubielski
Robert Dubielski 22.06.2022 19:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Raczej microsoft placi by uzywac ich przeglodarki grubo
Robert Dubielski
Robert Dubielski 31.05.2022 22:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Obstawial bym max 300 microsoft dobrze im idzie na konsolach xbox plus nowa konsola ich bedzi epewnie w połaczenei z chmura plus nowe studia itd to raczej bym opserwowal bym msft
Wiktor Wolski
Wiktor Wolski 31.05.2022 22:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
MS pewnie bedzie rósł, ale na pewno nie do 300 przez gaming, ltory stajowi tylko 9% ich calego revenue.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail