Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

BRADESPAR ON N1 (BRAP3)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
22,25 -0,55    -2,41%
01/07 - Zamknięty. Wartość w BRL ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Brazylia
ISIN:  BRBRAPACNOR5 
  • Wolumen: 91.500
  • Kupno/Sprzedaż: 22,25 / 22,43
  • Zakres dzienny: 22,17 - 22,79
BRADESPAR ON N1 22,25 -0,55 -2,41%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Abel Oliveira111100+39.45%
2RHIAN SCHIMIDT111100+21.19%
3Marcos Nóbrega111100+12.06%
4Paula Hojo111100+11.16%
5Hermann Albrecht111100+10.94%
6Roger Mont111100+10.68%
7Sergio Santos111100+9.27%
8Guilherme Vitor111100+8.86%
9Ruberval De Lucca222100+5.98%
10Marcelo Neves111100+3.29%
11Henrique Lopes11000%
12Jadir Sanches11000%
13Valter Pergon1100-0.4%
14Antonio Carlos Salatino1100-0.79%
15Leandro Bryk1100-2.4%
16Dionatan Coleti1100-2.96%
17Nicholas Vlieland Boddy1100-9.05%
18Fernando Leal1100-11.74%
19Welynton Noroefe1100-12.02%
20Cristiane Floriano1100-13.37%
21Bruno Queiroz Claudio1100-13.62%
22Weverson Quaresma1100-37.64%
23Bernardo Costa1100-40.13%
24rodolfo muniz de oliveira1100-43.44%
25ssorganizacional Consultoria1100-45.48%
26Josué Santos1100-45.78%
27Renato Martins Dos Santos1100-49.57%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. BRAP3

Napisz co myślisz o BRADESPAR ON N1
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail