Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
Zamknij

Bradespar SA (BRAP4)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
20,65 +0,22    +1,08%
00:45:01 - Zamknięty. Wartość w BRL ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Brazylia
ISIN:  BRBRAPACNPR2 
  • Wolumen: 4.733.000
  • Kupno/Sprzedaż: 20,64 / 20,65
  • Zakres dzienny: 20,59 - 21,02
Bradespar SA 20,65 +0,22 +1,08%

Rankingi użytkowników dla BRAP4

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Bradespar SA (BRAP4).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Candido Biscaia44375+82.62%
2Celso Barbosa111100+47.18%
3Pedro Marangoni111100+47.04%
4Daniela Bradbury111100+46.87%
5Tharcysio Cordeiro111100+46.13%
6Felipe Alencar Brandão111100+45.84%
7Andre Castro111100+45.36%
8Lourena Rego111100+44.84%
9Márcio Jamal111100+44.7%
10Marlon Santos111100+40.49%
11Denis Ferreira111100+21.76%
12Josmar Cesar de Brito111100+19.72%
13Thiago Pereira Barbosa Lino111100+19.12%
14Maurílio Oliveria111100+18.16%
15David Picado Arias111100+16.98%
16Guilherme Cardoso111100+16.69%
17Geovan Rocha111100+16.45%
18Miguel Melnykiw222100+15.73%
19Sergio Santos111100+15.33%
20fabio schuler222100+15.31%
21Rodrigo Barbosa111100+14.61%
22Iltemar Santos Ilton111100+13.94%
23Vic Fu111100+13.94%
24leonardo jeoung111100+13.62%
25Haroldo Sakamoto111100+13.62%
26Walter Fava111100+13.4%
27Denis Chiaradia111100+12.41%
28joao abreu111100+12.21%
29Sued Oliveira Gomes111100+11.59%
30Roger Mont111100+10.99%
31Marcos Víctor111100+10.98%
32Marcus Mohallem111100+10.56%
33Alberto Wtv111100+10.38%
34Bruno Maneschy111100+10.29%
35Dennis Gomes111100+10.19%
36Silvio Rosolem Junior111100+10.13%
37Alisson Bezerra111100+9.51%
38João Carlos111100+9.34%
39Carlos Canavezi111100+9.25%
40Luiz Gonzaga111100+9.16%
41Carlos Antonio Bodnarchuk111100+9.1%
42luiz fernando silva souza111100+8.59%
43Adilson Miliorino111100+8.58%
44ruan luidy signorelli111100+8.56%
45Juliano Caniceiro Ruela222100+8.32%
46Diego Rossi111100+8.27%
47renato motta111100+7.85%
48Hermann Albrecht111100+7.8%
49Gabriel Xavier111100+7.8%
50Ademar Fritzen111100+7.77%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. BRAP4

Napisz co myślisz o Bradespar SA
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail