Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Bradespar SA (BRAP4)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
28,15 +0,24    +0,86%
17:23:19 - Dane opóźnione. Wartość w BRL ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Brazylia
ISIN:  BRBRAPACNPR2 
  • Wolumen: 924.200
  • Kupno/Sprzedaż: 28,15 / 28,16
  • Zakres dzienny: 28,04 - 28,58
Bradespar SA 28,15 +0,24 +0,86%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Candido Biscaia44375+82.62%
2Celso Barbosa111100+47.18%
3Pedro Marangoni111100+47.04%
4Daniela Bradbury111100+46.87%
5Tharcysio Cordeiro111100+46.13%
6Felipe Alencar Brandão111100+45.84%
7Andre Castro111100+45.36%
8Lourena Rego111100+44.84%
9Márcio Jamal111100+44.7%
10Fabricio Saltareli111100+40.86%
11Marlon Santos111100+40.49%
12Denis Ferreira111100+21.76%
13Josmar Cesar de Brito111100+19.72%
14Thiago Pereira Barbosa Lino111100+19.12%
15Maurílio Oliveria111100+18.16%
16David Picado Arias111100+16.98%
17Guilherme Cardoso111100+16.69%
18Geovan Rocha111100+16.45%
19Miguel Melnykiw222100+15.73%
20Sergio Santos111100+15.33%
21fabio schuler222100+15.31%
22Rodrigo Barbosa111100+14.61%
23Iltemar Santos Ilton111100+13.94%
24Vic Fu111100+13.94%
25leonardo jeoung111100+13.62%
26Haroldo Sakamoto111100+13.62%
27Walter Fava111100+13.4%
28Francisco Carneiro111100+12.58%
29Denis Chiaradia111100+12.41%
30joao abreu111100+12.21%
31Sued Oliveira Gomes111100+11.59%
32Roger Mont111100+10.99%
33Marcos Víctor111100+10.98%
34Marcus Mohallem111100+10.56%
35Alberto Wtv111100+10.38%
36Bruno Maneschy111100+10.29%
37Dennis Gomes111100+10.19%
38Silvio Rosolem Junior111100+10.13%
39Alisson Bezerra111100+9.51%
40João Carlos111100+9.34%
41Carlos Canavezi111100+9.25%
42Luiz Gonzaga111100+9.16%
43Carlos Antonio Bodnarchuk111100+9.1%
44luiz fernando silva souza111100+8.59%
45Adilson Miliorino111100+8.58%
46ruan luidy signorelli111100+8.56%
47Juliano Caniceiro Ruela222100+8.32%
48Diego Rossi111100+8.27%
49renato motta111100+7.85%
50Hermann Albrecht111100+7.8%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. BRAP4

Napisz co myślisz o Bradespar SA
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail