Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Kontrakty terminowe na kawę US typu C - Gru. '21 (KCZ1)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
193,93 +3,33    +1,75%
24/09 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Typ:  Towar
Grupa:  Rolnictwo
Jednostka:  1 funt
  • Zamknięcie: 190,60
  • Otwarcie: 191,75
  • Zakres dzienny: 190,63 - 195,33
Kawa US typu C 193,93 +3,33 +1,75%
Zaloguj się / Zarejestruj się za darmo aby zachować swoje ustawienia wykresów.
Naciśnij ESC aby wyłączyć tryb pełnoekranowy
Dostarczany przez TradingView
Legenda
N
Wiadomości
E
Kalendarz ekonomiczny
D
Dywidendy
S
Split akcji
P
Formacje świecowe

Aby ukryć/pokazać oznaczenia o wydarzeniach, kliknij prawym przyciskiem myszy w wykres i wybierz „Hide Marks On Bars”.

Zobacz, jak to się robi »

Ukryj oznaczenia na słupkach
Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na kawę US typu C

Napisz co myślisz o Kontrakty terminowe na kawę US typu C
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Natalia Gr
NataGr 24.09.2021 11:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wierzycie ze bedzie ponad 200? :-)
Alert Techniczny
AlertTechniczny 24.09.2021 10:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Cos sie dzieje na kawie ? Mamy jakies info ?
ROBERT ZAKRZEWSKI
ROBERT ZAKRZEWSKI 10.09.2021 14:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
rynek ustawiony jest na longi raczej  licze ze 205 zobaczymy
Piotr Urbański
Piotr Urbański 10.09.2021 12:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kierunek 180 czy 200?
Michał Lachman
Michał Lachman 09.09.2021 13:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
do ilu dolecimy,obstawilem 185,a wy?
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 09.09.2021 13:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Coś takiego jak piszesz właśnie. Później góra, mam nadzieje...
Alert Techniczny
AlertTechniczny 09.09.2021 13:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bartosz Buczyński a nie 171,80 ? Niestety tak to widze a pizamykalem eski i jestem troche smutny
Dominik Domin
Dominik Domin 03.09.2021 11:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja sie z Kawa pozegnalem ;( udalo mi sie zamknac przy longu 198 ... Niestety ze stratą ....Takze bardzo milo bylo was poznac .... ale nie bedzie mnie na Kawie przez dluzszy czas :) Jestem na OIL.WTI, OIL, EURUSD, oraz GOLD :) Trzymajcie sie i do nastepnego :)
Magdalena Rak
Magdalena Rak 03.09.2021 11:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ale dlaczego zamykałeś na stracie , przecież byłeś nastawiony na wzrosty i byl ładny szczyt 203 bodajże. Ja czekam osobiście na spadki juz bardzo długo. Pozdrawiam
Dominik Domin
Dominik Domin 03.09.2021 11:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Magdalena Rak  203 nie bylo ;/  na XTB 201,50 i dobrze ze zamknalem bo widze ze znowu leci w dol .... Ta kawa to niepewna ..... mowia ze zbiory slabe .... ze pogoda .... co innego mowia co innego dzieje sie na wykresach ..... z drugiej strony nie lubie dlugo czekac .... Nie wiem co mnie sklonilo zeby wejsc w kawe :) Kawe moge z wami najwyzej sie napic moze gdzies w przyszlosci ;p
RADEK Wilkowski
RADEK Wilkowski 31.08.2021 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Spadamy ?
Łukasz Szerakowski
Łukasz Szerakowski 31.08.2021 11:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
hmmm dlaczego osuwa się powoli w dół? czy się zatrzyma i ruszy do 210 ?
RADEK Wilkowski
RADEK Wilkowski 30.08.2021 18:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Gdzie szukać s?
Lukasz Kowalczyk
Lukasz Kowalczyk 30.08.2021 18:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Pierwsze próby mogą być podejmowane w okolicach lipcowych szczytów czyli 210-215.
RADEK Wilkowski
RADEK Wilkowski 30.08.2021 15:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ponad 200 ?
Łukasz Szerakowski
Łukasz Szerakowski 30.08.2021 10:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dlaczego dzisiaj kawa i cukier się nie otworzyły? Czy ktoś może mi powiedzieć? Pozdrawiam
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 30.08.2021 10:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
święto w Anglii
RADEK Wilkowski
RADEK Wilkowski 27.08.2021 14:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To co lecimy na 207 ?
Pokaż poprzednie odpowiedzi (3)
Dominik Domin
Dominik Domin 27.08.2021 14:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
pewnie kazdy ma L i czeka na wzrosty :) ja to od 29 lipca czekam z pozycja 192 i 198 i niestety zlapalem sie na rolowanie ;/ dlatego tez czekam na 200 i zamykam kawe ;/ A wszystko wskazywalo ze kawcia do gory pojdzie :)
Maria Goska
Maria Goska 27.08.2021 14:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dominik Domin ja mam troszke gorzej bo 197 i 207, ale niech chociaz jedna na zero:)
Radek Zlotkowski
Radek Zlotkowski 27.08.2021 14:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Maria Goska ja mam za to wszystkie szorty od 178,175 i 172  centow i czekam na zjazdy, przy prawie 3 lotach
Radek Zlotkowski
Radek Zlotkowski 27.08.2021 14:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dominik Domin ja zas trzymam shorty przy 178,175 i 172 centow przy 3 lotach i czekam cierpliwie na zjazd
Maria Goska
Maria Goska 27.08.2021 14:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Radek Zlotkowski ja mam jeszcze niestety hedga na 173, wiec jak tylko uda mi sie zamknac longi czekam na spadek..
Dominik Domin
Dominik Domin 25.08.2021 21:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W zyciu zadnej korekty ;p ma isc do gory :) przynajmniej na 200.Bo jesli nie to zbankrutuje ;p
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 25.08.2021 21:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tez mam nadzieje ze narazie gora, zobaczymy jaka jutro świecą dzienna sie narysuje
Michał Wu
Michał Wu 25.08.2021 21:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bartosz Buczyński spadamy jak na chwilę obecną
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 25.08.2021 21:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
spokojnie, poczekajmy do końca dnia, u mnie narazie nic nie spada
RADEK Wilkowski
RADEK Wilkowski 25.08.2021 21:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bartosz Buczyński  do ilu może spaść ,chciał bym zamknąć longa na207 a obawiam się że nie dojdą tam :/
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 25.08.2021 21:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
na razie ladnie odbiło, zobaczymy co dalej
RADEK Wilkowski
RADEK Wilkowski 25.08.2021 16:05
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czy teraz jakaś korekta ?
Dominik Domin
Dominik Domin 20.08.2021 14:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kilka cytatów ktore powinny nas uspokoić :) : - Trend wzrostowy na kawie utrzymuje się od końca minionego roku, przede wszystkim ze względu na oczekiwania dotyczące spadku produkcji. - Wzrost cen w ostatnich tygodniach spowodowany jest informacjami o pogodzie w Brazylii, gdzie doszło do przymrozków, a plantacje kawy źle reagują na duże zmiany temperatury. - Zbiory kawy w tym kraju, który jest największym jej producentem na świecie, mogą być znacznie słabsze nawet przez 2-3 lata. To co .... pijemy kawcie i do góry !!! :)
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 20.08.2021 14:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dlatego właśnie mam cicha nadzieje na 300 za kawe
Dominik Domin
Dominik Domin 17.08.2021 19:45
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Witam wszystkich brokerów :) Dawno mnie tu nie było i widzę że cisza. Nikt pomysłów nie daje. To może ja zacznę pierwszy. Na tą chwile COFFEE odstawiłem na bok gdyż jestem bardziej skupiony na parze walutowej EURUSD. No ale to nie ważne. Szybki przegląd. Jak Państwo widzicie od 190 pojawiło się cofnięcie. Postawiłem shorta na 189 i strzał w dziesiątkę :) Po szybkiej analizie stwierdzam ze cena powinna spaść do 178 i ustawiam kolejnego longa :) Jeżeli tendencja dalej będzie spadkowa to kolejnym poziomem powinien być wcześniej wspomniany 164.
Pokaż poprzednie odpowiedzi (5)
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 17.08.2021 19:45
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
obecnego longa chciałbym zamknąć w przedziale 207-215, ogolnie liczę na podejście pod 300 ale oczywiście nie za tydzien czy dwa tylko troszkę dluzej 🤣
Dominik Domin
Dominik Domin 17.08.2021 19:45
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
207 jest duze prawdopodobiensto ze tą cene zobaczymy .... ale tak jak wspomniales "nie za tydzien czy dwa tylko troszke dluzej" ale podejscie na 300 ?? no tu troszke sie z tym nie zgodze ;p taka cena ostatnio byla kwiecien - maj 2011 rok :)
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 17.08.2021 19:45
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mysle ze przymrozki i susze mogą to spowodować w troszkę dłuższym okresie czasu, nie mowie ze na pewno ale na to liczę
Dominik Domin
Dominik Domin 17.08.2021 19:45
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bartosz Buczyński  obawiam sie najgorszego ;/ a mianowicie tej sasranej 4 fali ;/ ze cena znowu spadnie na 105 tak jak bylo to w tamtym roku w marcu .... ale mam duzo nadzieje ze to zły sen :) a jesli cena podejdzie tak jak ty mowisz czyli okolice 300 to umawiam sie z Toba na piwo ;p
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 17.08.2021 19:45
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
tak jak mówisz, ryzyko czwartej fali jest bardzo dużo ale myślę ze bedzie dobrze. Nieważne kto będzie miał rację, ważne żeby zarobic
Alert Techniczny
AlertTechniczny 16.08.2021 12:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No wlasnie jakie są przeslanki ? Rzut monetą to szansa 1:2 a wiec duza
Art Sa
Art Sa 12.08.2021 13:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakie są przesłanki za wzrostami? Czy nie czas na przełamanie tendu ?
Dominik Domin
Dominik Domin 11.08.2021 19:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja ustawiam shorta na 189,13
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 11.08.2021 19:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Myślisz że będzie lecieć w dół?
Dominik Domin
Dominik Domin 11.08.2021 19:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bartosz Buczyński  tak na wszelki wypadek jednego shorta postawie. Mam dwa Longi przy 199 i przy 204 :) i chcialbym zeby mi zamknely pozycje przy 213. A tu najwyzej jak złapie dołek (mierzenie 38,2) to niech zamknie pozycje na 162,5 i kolejnego longa postawic :)
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 11.08.2021 19:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja czekam jutro na 192 i zobacze co dalej
Wioleta Czaja
Wioleta Czaja 11.08.2021 19:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
@Dominik super!
Alert Techniczny
AlertTechniczny 11.08.2021 10:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakies przemyslenia na kawie ? Zapadla cisza
Lukasz Mod
Lukasz Mod 11.08.2021 10:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja mysle ze short conajmniej 170 czy nawet wielokrotnie wspominane 162
Jarek Mroz
Jarek Mroz 09.08.2021 13:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
pogoda w Brazyli super, szacowane straty 10% na 10% obszaru (czyli znaczaco ponizej pierwszych szacunkow) czyli generalnie lecimy w dol bo nie ma specjalnie przeslane do dalszej spekulacji.
Dominik Domin
Dominik Domin 06.08.2021 20:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
162827352193508.jpg
Jak widzicie testuje okolice mierzenia fibo 38.2. jesli wybije to idziemy w gore w okolice 205 a jak nie wybije to JA zakladam kolejna pozycje aby usrednić na 162 linia czerwona
Lukasz Kowalczyk
Lukasz Kowalczyk 06.08.2021 20:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Może też być tak opcja, że skorygują do połowy tej dużej świecy spadkowej, potem lecimy właśnie w okolice 162-164.
Dominik Domin
Dominik Domin 06.08.2021 20:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Lukasz Kowalczyk  moze tak byc nieuniknione
Dominik Domin
Dominik Domin 06.08.2021 20:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Lukasz Kowalczyk  widze luke pomiedzy 179 a 181 i nie wiem czy nie zaryzykowac z shortem do 162 i pozniej otworzyc longa. No ale z drugiej strony .... kto nie ryzykuje nie pije szampana ;p
Dominik Domin
Dominik Domin 05.08.2021 11:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
"- Duza redukcja pozycji dlugich moze swiadczyc o zakonczeniu spekulacji na temat dalszych losow cen w zwiazku z przymrozkami. Z drugiej strony ICO oczekuje wysokich cen w najblizszych 2-3 latach :)" No to co .... czekamy :D
Michał Wu
Michał Wu 05.08.2021 11:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ale się wjeb.. z tym longiem na 205 :d
Michał Wu
Michał Wu 05.08.2021 11:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czytałem właśnie ten news jest w nim też powiedziane, że zmiany w cenach na wysokie mogą nastąpić w każdej chwili więc mam nadzieję, że nie będzie trzeba czekać tyle czasu żeby wyjść z tej pozycji na minusie :D
Mecenas Mecenas
Mecenas Mecenas 05.08.2021 11:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Spokojnie...dojedzie pod 200,dalej prognozy suszy a lada chwila Brazylia poda skalę zniszczeń sadzone.. A już wiemy, że 80% upraw zostało poważnie dotknięte mrozami..
Michał Wu
Michał Wu 04.08.2021 12:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak uważacie spadniemy jeszcze czy odzyskujemy trend wzrostowy?? :)
Wioleta Czaja
Wioleta Czaja 04.08.2021 12:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mam nadzieje ze juz tylko do hold
Michał Wu
Michał Wu 04.08.2021 12:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wioleta Czaja hold to ja mam cały czas ale czekam na to the moon ;)
Dominik Domin
Dominik Domin 04.08.2021 12:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
z mojego punktu widzenia ładnie odbilo od mierzenia 61.8 volumen pokazuje ze inwestorzy graja na długie... ale wciaz mam obawy ze podrosnie do mierzenia 50 czyli 180,83 znowu zacznie sie trend spadkowy do poziomu jak byl mowiony wczesniej czyli okolice 162 i juz wtedy powinna byc gorka na okolice 207. Z drugiej strony obym sie mylil bo mam 2 pozycje 199 i 192 na wzrost :)
Michał Wu
Michał Wu 04.08.2021 12:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja mam niestety przy 205 także muszę się tego pozbyć ;)
RADEK Wilkowski
RADEK Wilkowski 03.08.2021 16:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.