Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Kontrakty terminowe na kawę US typu C - Gru. '21 (KCZ1)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
202,08 -1,32    -0,65%
18/10 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Typ:  Towar
Grupa:  Rolnictwo
Jednostka:  1 funt
  • Zamknięcie: 202,08
  • Otwarcie: 201,68
  • Zakres dzienny: 200,58 - 204,85
Kawa US typu C 202,08 -1,32 -0,65%
Ramy Czasowe:
20/09/2021 - 19/10/2021
 
Data Ostatnio Otwarcie Max. Min. Wol. Zmiana%
18.10.2021 201,60 201,75 204,85 200,55 20,23K -0,88%
15.10.2021 203,40 209,75 211,00 202,75 15,70K -2,80%
14.10.2021 209,25 209,10 212,65 206,30 12,29K 0,29%
13.10.2021 208,65 214,55 214,95 205,80 19,18K -2,11%
12.10.2021 213,15 204,05 215,15 202,60 24,69K 4,36%
11.10.2021 204,25 199,35 204,85 196,70 12,91K 1,44%
08.10.2021 201,35 200,25 203,35 198,50 17,29K 1,74%
07.10.2021 197,90 195,15 200,25 193,80 21,44K 2,30%
06.10.2021 193,45 192,55 194,95 191,85 11,59K 0,81%
05.10.2021 191,90 200,55 201,15 191,30 26,15K -4,22%
04.10.2021 200,35 201,00 206,85 199,65 20,40K -1,81%
01.10.2021 204,05 194,00 205,55 192,95 27,90K 5,18%
30.09.2021 194,00 194,10 196,45 193,50 15,78K 0,31%
29.09.2021 193,40 198,45 199,45 193,25 14,72K -2,62%
28.09.2021 198,60 194,05 199,00 192,50 16,73K 2,56%
27.09.2021 193,65 193,60 195,55 191,95 11,58K -0,36%
24.09.2021 194,35 191,05 195,30 190,60 17,23K 1,97%
23.09.2021 190,60 185,35 191,00 185,25 16,99K 3,11%
22.09.2021 184,85 183,90 187,50 183,90 12,32K 0,82%
21.09.2021 183,35 183,05 185,55 182,35 14,47K -0,08%
20.09.2021 183,50 184,60 186,00 182,08 - -2,03%
Najwyższa: 215,15 Najniższa: 182,08 Różnica: 33,07 Przeciętna: 197,41 Zmiana%: 7,63
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na kawę US typu C

Napisz co myślisz o Kontrakty terminowe na kawę US typu C
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Eligiusz Jakimowicz
Eligiusz Jakimowicz 13 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jedziemy testować 190
Golden Eye
Golden Eye 10 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak nie bedzie luki na otwarciu jutro w góre to Może Pan mieć racje, choć osobiscie wydaje mi sie że niedzwiedzie dały jasny sygnał że na razie odpuszczają sprzedaż i kupują z bykami , ale zawsze jest szansa że sie myle ....
Golden Eye
Golden Eye 15 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
nawet bym podwyższył cel o około 2/3$ ale musi być to zdecydowany ruch w góre ..inaczej ewakuacja przy wspomnianych 5$
Maria Goska
Maria Goska 20 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakie prognozy na ten tydzien?
Golden Eye
Golden Eye 20 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja osobiście zagrywam pod około 5$ up zobaczymy ....
Kuba Zając
Kuba Zając 15.10.2021 14:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kilka pozycji short otwartych 200 i kilka na 206. Na 216 jak wejdzie to otwieram kolejne.Wszystko na dźwigni 1:10. Utrzymam do 250 a później to już się będę modlił ;)
Golden Eye
Golden Eye 14.10.2021 20:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
cześć wszystkim moim zdaniem okolice 212 i powinno spokojnie 202 okolice zaliczyć.
Alert Techniczny
AlertTechniczny 14.10.2021 14:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
I co ta nasza Kawa ma zamiar zrobic , duzo esek wszedzie. Czy bedzie chciala dac zarobic czy jak to spekulacyjnie pojdzie w gore i bedzie rzez . Oto jest pytanie kto odpowie na nie :)
anna Kowalska
anna Kowalska 12.10.2021 21:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Na pewno ma miejsce go wzrostu. Wyglada to na próbę wybicia 215 i pewnie to zrobi i orci wyżej. 215 to raczej intraday
Alert Techniczny
AlertTechniczny 12.10.2021 21:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ania milo ze jestes z nami )
Alert Techniczny
AlertTechniczny 12.10.2021 21:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No dobra , koniec wytykania bledow , bo trzeba shortowac , kawe i trzeba okreslac poziomy wejscia w es , dla swierzych es jak ktos jest szczesliwcem i jeszcze nie ma to od 215 mozna probowac , jak ktos juz ma i chce usredniac to blizej 220 choc wychodzi mi nawet 222 do 223 a szalony moj kumpek widzi nawet 240 ale tu nawet ja bede mial klopoty . Jesli macie poziomy piszmy i wtedy wyciągniemy wnioskki
Alert Techniczny
AlertTechniczny 12.10.2021 21:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Sory za ortografie , nawet nie wiem jak moglem takiego byka strzelic :(
Dominik Domin
Dominik Domin 12.10.2021 21:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
"dla swierzych es jak ktos jest szczesliwcem i jeszcze nie ma to od 215 mozna probowac" i kto tu mowi o namawianiu ? Ja juz sie nie odzywam ... tak chyba bedzie najlepiej :)
Alert Techniczny
AlertTechniczny 12.10.2021 21:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dominik Domin   wg mnie tworzą opór na 210 do dalszych wzrostów , wiec to zalezy na jakiej dzwigni gramy stawiając eski , fundamentalnie kawa moze rosnąć spadajace zapasy , technicznie jestesmy w rozkroku
Maria Goska
Maria Goska 12.10.2021 14:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakie przewidywania co do kawki?
Pokaż poprzednie odpowiedzi (2)
Alert Techniczny
AlertTechniczny 12.10.2021 14:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Alert Techniczny gdyz to nie pierwszy raz , a mam Cie na oku
anna Kowalska
anna Kowalska 12.10.2021 14:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Alert Techniczny   short czy long. Od jakiego poziomu short? 2014?
anna Kowalska
anna Kowalska 12.10.2021 14:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
214-215.
Dominik Domin
Dominik Domin 12.10.2021 14:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Alert Techniczny  nie zawsze idzie sie wstrzelic.Poprzednim razem mi sie udało teraz nie....  Nie namawiam na bledne zagrania bo sam mam pozycje pootwierane i siedze ..... napisalem ze bede kolejna pozycje na shorta otwieral przy pozycji 216 i uśredniał a nie ze OTWIERAJCIE POZYCJE NA SHORTA 216 BO TO SPADNIE. Czyli Alercie Techniczny rozumiem ze nie moge sie juz tu udzielac ? jak mam ci udowodnic pokazac ze mam pozycje pootwierane na tych poziomach co pisalem wczesniej .... daj namiary do wysle ci screena.
Alert Techniczny
AlertTechniczny 12.10.2021 14:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dominik Domin wierze ci luzik i powodzenia dla es
Adam Raczkowski
Adam Raczkowski 08.10.2021 11:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Witam, do jakiego poziomu obstawiacie spadek?
Dominik Domin
Dominik Domin 07.10.2021 17:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Na kawie przy H4 tworzy sie formacja RGR i mozna za szortowac :) sprobuje jeszcze raz :)
Maria Goska
Maria Goska 07.10.2021 17:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jaki to poziom- 200? Podobno maja byc ulewne deszcze w weekend w regionach kawowych w Brazylii co by pomogło w przyszlych zbiorach.
Dominik Domin
Dominik Domin 07.10.2021 17:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Maria Goska  ja juz zalozylem przy 198,33. Widze ze delikatna zwyzka .... ale nie trafi sie idealnie :) powstal knot takze duze prawdopodobienstwo ze bedzie spadek. Do jakiego poziomu trzymam ? nie wiem jeszcze bede obserwowal wykres. Dam znac :)
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 05.10.2021 17:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dominik graty za s-ke, pewnie odrobiłeś poprzednia strate na kawie
Pokaż poprzednie odpowiedzi (2)
RADEK Wilkowski
RADEK Wilkowski 05.10.2021 17:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bartosz Buczyński  a jakie są rokowania do ilu może podejść jak czynniki będą okey
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 05.10.2021 17:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
to wszystko zależy jakie będą zbiory po przymrozkach i suszach, jednak w dłuższej perspektywie mam nadzieje na 300 za kawe
Dominik Domin
Dominik Domin 05.10.2021 17:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dzieki :) no to co..... czas na longa co ? ;p co myslicie o poziomie 191,4 ? zlapie jeszcze raz i long ?
Dominik Domin
Dominik Domin 05.10.2021 17:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bartek na kawie ładny zarobek ale za to na ropie siedze ;/ caly czas szortuje a tu longi ida psia go mac ;/
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 05.10.2021 17:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
spoko, mam to samo, short na ropie przy 69 :( i to nie mały...
Dominik Domin
Dominik Domin 01.10.2021 19:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Halo dzien dobry :) dawno mnie tu nie bylo a tu prosze jak kawcia w gore .... od razu cisnienie podskoczylo hehe :) Jak myslicie co dalej  L czy S
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 01.10.2021 19:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Świeca dzienna fajnie zamknęła się ponad poziomem Fibonacciego, którego kawa nie zdołała przebić 6-krotnie, jest to fajny sygnał do dalszych wzrostów. Moim zdaniem L, chyba ze sie cos niespodziewanego przytrafi apropo analizy fundamentalnej
Dominik Domin
Dominik Domin 01.10.2021 19:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bartosz Buczyński  nie wiem czy nie zaryzykowac i walnac szorta przy 205 ... patrzac na wykres H4 volumen pokazuje mi ze graja na spadki z kolei patrzac na wykres D1 trend wzrostowy ;/. Robie mierzenie fibo z ostatniej fali wzrostowej z lipca do spadku sierpnia pokazuje mi fibo 78,6 na 205,30. Oprocz Lipca tego roku ostatnio ceny takie mielismy w 2014r. Z drugiej strony glosno bylo na temat pogody w Brazylii .... ze zbiory beda slabsze ;/ .... ach co ma byc to bedzie wale szorta przy 205 ;p.
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 01.10.2021 19:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
tez cos w twoich prognozach jest słusznego, ja jednak trzymam dalej L
Paweł Brewczyński
Paweł Brewczyński 01.10.2021 17:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
I poszła w górę dzisiaj do 205 a ja przysnąłem oczywiście.
Natalia Gr
NataGr 01.10.2021 17:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
spokojnie juz spada teraz L dobrac mozna :D
Maria Goska
Maria Goska 01.10.2021 17:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Natalia Gr L na tej wysokosci to na krotko bo dosc ryzykownie
Paweł Brewczyński
Paweł Brewczyński 01.10.2021 17:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tylko jaki jest sentyment do tej kawy ? Od tu jest pytanie, samo sprawdzanie pogody nie wystarczy.
Евгений Змаженко
Евгений Змаженко 29.09.2021 22:06
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
co myślicie, będzie jeszcze wzrastać? czy już lecimy w dół?
Paweł Brewczyński
Paweł Brewczyński 29.09.2021 22:06
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
i to i to możliwe
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 29.09.2021 22:06
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Na ten moment kluczowe jest przebicie 200
Natalia Gr
NataGr 24.09.2021 11:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wierzycie ze bedzie ponad 200? :-)
Paweł Brewczyński
Paweł Brewczyński 24.09.2021 11:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
oczywiście
Maria Goska
Maria Goska 24.09.2021 11:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Paweł Brewczyński
Paweł Brewczyński 24.09.2021 11:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
trudno powiedzieć ale możliwe że za 2 do 3 dni ale wybór należy do każdego
Paweł Brewczyński
Paweł Brewczyński 24.09.2021 11:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Maria Goska No niestety nie mam kryształowej kuli
Alert Techniczny
AlertTechniczny 24.09.2021 10:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Cos sie dzieje na kawie ? Mamy jakies info ?
ROBERT ZAKRZEWSKI
ROBERT ZAKRZEWSKI 10.09.2021 14:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
rynek ustawiony jest na longi raczej  licze ze 205 zobaczymy
Paweł Brewczyński
Paweł Brewczyński 10.09.2021 14:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Też tak uważam
Piotr Urbański
Piotr Urbański 10.09.2021 12:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kierunek 180 czy 200?
Michał Lachman
Michał Lachman 09.09.2021 13:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
do ilu dolecimy,obstawilem 185,a wy?
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 09.09.2021 13:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Coś takiego jak piszesz właśnie. Później góra, mam nadzieje...
Alert Techniczny
AlertTechniczny 09.09.2021 13:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bartosz Buczyński a nie 171,80 ? Niestety tak to widze a pizamykalem eski i jestem troche smutny
Paweł Brewczyński
Paweł Brewczyński 09.09.2021 13:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
200 raczej
Dominik Domin
Dominik Domin 03.09.2021 11:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja sie z Kawa pozegnalem ;( udalo mi sie zamknac przy longu 198 ... Niestety ze stratą ....Takze bardzo milo bylo was poznac .... ale nie bedzie mnie na Kawie przez dluzszy czas :) Jestem na OIL.WTI, OIL, EURUSD, oraz GOLD :) Trzymajcie sie i do nastepnego :)
Magdalena Rak
Magdalena Rak 03.09.2021 11:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ale dlaczego zamykałeś na stracie , przecież byłeś nastawiony na wzrosty i byl ładny szczyt 203 bodajże. Ja czekam osobiście na spadki juz bardzo długo. Pozdrawiam
Dominik Domin
Dominik Domin 03.09.2021 11:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Magdalena Rak  203 nie bylo ;/  na XTB 201,50 i dobrze ze zamknalem bo widze ze znowu leci w dol .... Ta kawa to niepewna ..... mowia ze zbiory slabe .... ze pogoda .... co innego mowia co innego dzieje sie na wykresach ..... z drugiej strony nie lubie dlugo czekac .... Nie wiem co mnie sklonilo zeby wejsc w kawe :) Kawe moge z wami najwyzej sie napic moze gdzies w przyszlosci ;p
Paweł Brewczyński
Paweł Brewczyński 03.09.2021 11:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Magdalena Rak to się raczej nie doczekasz
RADEK Wilkowski
RADEK Wilkowski 31.08.2021 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Spadamy ?
Łukasz Szerakowski
Łukasz Szerakowski 31.08.2021 11:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
hmmm dlaczego osuwa się powoli w dół? czy się zatrzyma i ruszy do 210 ?
RADEK Wilkowski
RADEK Wilkowski 30.08.2021 18:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Gdzie szukać s?
Lukasz Kowalczyk
Lukasz Kowalczyk 30.08.2021 18:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Pierwsze próby mogą być podejmowane w okolicach lipcowych szczytów czyli 210-215.
RADEK Wilkowski
RADEK Wilkowski 30.08.2021 15:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.