Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Kontrakty terminowe na kawę US typu C - Mar. '22 (KCH2)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
242,40 +5,80    +2,45%
03/12 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Typ:  Towar
Grupa:  Rolnictwo
Jednostka:  1 funt
  • Zamknięcie: 236,60
  • Otwarcie: 238,20
  • Zakres dzienny: 237,15 - 244,75
Kawa US typu C 242,40 +5,80 +2,45%

Coffee Kontrakty terminowe
Delayed Futures - 04:54 - Saturday, December 4th
 MiesięcznyOstatnioZm.OtwarcieMax.Min.WolumenCzasWykres
Cash 230.62s+2.050.00230.62230.62012/03/21Q / C / O
Dec 21 244.05s+6.60244.05244.05244.05912/03/21Q / C / O
Mar 22 243.35s+6.75238.00244.80237.051777912/03/21Q / C / O
May 22 242.40s+6.60237.50243.80236.50583012/03/21Q / C / O
Jul 22 241.05s+6.15236.70242.40235.30392512/03/21Q / C / O
Sep 22 239.55s+5.80235.35240.80234.65195212/03/21Q / C / O
Dec 22 238.50s+5.45234.90239.95234.00145212/03/21Q / C / O
Mar 23 238.10s+5.35233.90239.50233.9072512/03/21Q / C / O
May 23 237.70s+5.15237.20238.55236.2043312/03/21Q / C / O
Jul 23 237.35s+4.95237.00238.75235.7037312/03/21Q / C / O
Sep 23 237.05s+4.80237.70237.70235.1531012/03/21Q / C / O
Dec 23 237.05s+4.60236.60238.70235.1521912/03/21Q / C / O
Mar 24 236.65s+4.55237.35238.35234.7515812/03/21Q / C / O
May 24 236.80s+4.75234.95236.80234.955912/03/21Q / C / O
Jul 24 237.05s+4.85235.25237.05235.254112/03/21Q / C / O
Sep 24 236.70s+4.95235.25236.70234.504012/03/21Q / C / O
   
© 2016 Market data provided and hosted by Barchart Market Data Solutions. Fundamental company data provided by Morningstar and Zacks Investment Research. Information is provided 'as-is' and solely for informational purposes, not for trading purposes or advice, and is delayed. To see all exchange delays and terms of use please see disclaimer.
 
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na kawę US typu C

Napisz co myślisz o Kontrakty terminowe na kawę US typu C
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Eligiusz Jakimowicz
Eligiusz Jakimowicz 02.12.2021 15:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Golden Eye
Golden Eye 26.11.2021 21:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wesołych Głodowych Igrzysk i niech los zawsze wam sprzyja!
Eligiusz Jakimowicz
Eligiusz Jakimowicz 19.11.2021 16:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Chyba już wiedzą, że przesadzili, ponad 100% wzrostów w ciągu jednego roku.
Kuba Zając
Kuba Zając 17.11.2021 17:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
moim zdaniem w okolicach obecnego 235 będą wahania -> korekta do 215/220 i kontynuowanie wzrostu
anna Kowalska
anna Kowalska 17.11.2021 17:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A może 300?
Kuba Zając
Kuba Zając 17.11.2021 17:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czas pokaże, wcale nie wydaje mi się to jakieś nierealne. Ale może niech się wypowie ktoś z większą wiedza bo ja jestem amatorem
Magdalena Rak
Magdalena Rak 17.11.2021 17:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja się nie znam na kawie ,ale ...kilka miesięcy temu czytalam artykuł, który nawiązywał do tego ,że można spodziewać się poziomu 300 na kawie.
Pedro Trader
Pedro Trader 17.11.2021 13:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wzrost do minimum 240-243 wg AT jak i rosnacego popytu przy problemach z dostawami i spadku produkcji
Piotr Peciak
Piotr Peciak 17.11.2021 13:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wygląda na to, ze juz brakuje sił do wzrost
Adam Milczarek
Adam Milczarek 17.11.2021 13:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Niestety chyba nie masz racji
Adam Milczarek
Adam Milczarek 17.11.2021 13:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Piotr niestety chyba nie masz racji .Pytanie kiedy będzie korekta
Piotr Peciak
Piotr Peciak 17.11.2021 13:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Adam Milczarek O 1 dzień się machnąłem
Natalia Gr
NataGr 15.11.2021 18:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
do jakiego poziomu wg Was max dojdzie? i do ilu obstawiacie spadek?
anna Kowalska
anna Kowalska 15.11.2021 15:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
pójdzie wyżej? Szortujecie?
Piotr Peciak
Piotr Peciak 15.11.2021 15:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bartosz Buczyński
Bartosz Buczyński 15.11.2021 15:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dalem shorta w okolicach 226-227
Andrzej Gawlikowski
Andrzej Gawlikowski 15.11.2021 15:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja nie mam już pojęcia :)
Andrzej Gawlikowski
Andrzej Gawlikowski 15.11.2021 15:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
przygodę z shortem mam od wakacji i przez cały czas 4 litery :(
Natalia Gr
NataGr 12.11.2021 18:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak myslicie dalej bedzie gora!?
Natalia Gr
NataGr 12.11.2021 18:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
? * bez wykrzyknika mialo byc :)
Piotr Peciak
Piotr Peciak 12.11.2021 15:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ładny wystrzal
Eligiusz Jakimowicz
Eligiusz Jakimowicz 05.11.2021 22:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wykres 1M - punkt docelowy oparcie na 176,0.
Natalia Gr
NataGr 05.11.2021 15:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
nie może cos przebić 205 czyżby nowy opór dla wzrostu i szansa dla dalszego spadku w granice 202? jak myślicie?
Kuba Zając
Kuba Zając 03.11.2021 16:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czy tylko dla mnie to wygląda na rajd w okolice 215+? trochę mnie to martwi bo mimo że się z tym liczyłem to bardziej obstawałem przy spadku w okolice 200 i niżej ale po dzisiejszym wybiciu wydaje się to coraz mniej realne na ten moment. Pozdrawiam ;)
Pokaż poprzednie odpowiedzi (1)
Eligiusz Jakimowicz
Eligiusz Jakimowicz 03.11.2021 16:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Natalia Gr  do ilu? jakieś opory widzimy?
Natalia Gr
NataGr 03.11.2021 16:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
moim zdaniem opór przy wzroscie byl na okolo 211 ale dopiero sie uczę gieldy wiec moge sie mylic
Natalia Gr
NataGr 03.11.2021 16:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
do ilu spadnie ciezko mi powiedziec ale mysle ze nie bedzie mniej niz 197
Maria Goska
Maria Goska 03.11.2021 16:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Natalia Gr jak sie Pani uczy gieldy? Kaiazki filmiki obserwacje? Bo widze ze dobrze to Pani idzie :)
Natalia Gr
NataGr 03.11.2021 16:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
obserwacje i metoda prób i błędów :)
Natalia Gr
NataGr 01.11.2021 15:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
zapowiada sie wieksza korekta? jak myślicie? :)
Marcin Marcin
Marcin Marcin 27.10.2021 19:34
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja dzisiaj 450 zł dniówki, jedni powiedzą mało, ale dla mnie jest super, bo miałem tylko 3tys u brokera, w dwa dni udało mi się dojść do 3900, nie mam zamiaru całe życie pracować dla marnej emerytury
Alert Techniczny
AlertTechniczny 27.10.2021 19:34
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
gratuluje , każde pieniądze cieszą i te małe i te większe :)
Natalia Gr
NataGr 27.10.2021 19:34
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
rowniez gratuluję :) 450zl kazdego dnia i przez rok sporo sie uzbiera :) moj cel na poczatek to 200PLN dziennie :D
Golden Eye
Golden Eye 27.10.2021 17:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zarobieni? bo ruchy jak marzenia na kawie
Pokaż poprzednie odpowiedzi (17)
Eligiusz Jakimowicz
Eligiusz Jakimowicz 27.10.2021 17:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marcin Marcin  A mnie nauczyło, że stop loss wykorzystują brokerzy i kto wie kto jeszcze - globaliści? Spychają cenę na stop loss, a potem często jest odwrócenie trendu.
Marcin Marcin
Marcin Marcin 27.10.2021 17:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jest to też jakiś sposób ;)
Marcin Marcin
Marcin Marcin 27.10.2021 17:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
bardzo mozliwe, ale nie interesuje mnie wchodzenie w pozycje i czekanie potem pół roku aby wyjść na zero, ja chce sukcesywnie codziennie zarabiać pieniądze ;)
Dominik Domin
Dominik Domin 27.10.2021 17:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
bardzo dobre podejscie .... ja tez SL nie robilem ale jak w tamtym roku pandemia sie zaczela to wyzerowalo moje konto .... a troche mialem ponad 100 tys ;/ ale to nie na kawie tylko na OIL.WTI. I od tamtej pory SL to podstawa bo znowu czasy nie pewne :)
Marcin Marcin
Marcin Marcin 27.10.2021 17:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dominik Domin dokładnie, skąd ktoś mógł przypuszczać że będą dopłacać tym co trzymają baryłki z ropą?
Dominik Domin
Dominik Domin 27.10.2021 16:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja juz sie nie wypowiadam, bo AlertTechniczny ma mnie na oku bo naganiam na bledne zagrania :)
Alert Techniczny
AlertTechniczny 27.10.2021 16:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
już Cie nie mam :) wyszedłem z Kawy z drobnym zyskiem , gdyż popełniłem błedy dzieki sugesti z forum , musimy wszyscy uwazac , bo czesto sugerujemy coś nie dlatego , że cos widzimy a dlatego ze mamy takie życzenia przez złe pozycje , pozdrawiam
Marcin Marcin
Marcin Marcin 27.10.2021 15:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
bardzo dużo mi dają w kwestii podjęcia decyzji, mierzenia fibo
Marcin Marcin
Marcin Marcin 27.10.2021 15:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Widzę że tylko ja tu jestem, co? Wszystkich już wyczyściło? :D Też sporo straciłem na giełdzie, ale ostatnio widzę progres w moich transakcjach, 90% trafnych
Alert Techniczny
AlertTechniczny 25.10.2021 12:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kawa jesnak 12 go byla na szczycie , twraz juz tylko wg mnie dystrybucja
Pokaż poprzednie odpowiedzi (2)
Marcin Marcin
Marcin Marcin 25.10.2021 12:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jeśli odbije teraz od 201,6 to myślę że 209 będzie jeszcze
Marcin Marcin
Marcin Marcin 25.10.2021 12:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dla mnie dzień i tak dobrze się kończy, 350 zł na plusie, zobaczymy jak jutro się otworzy
Marcin Marcin
Marcin Marcin 25.10.2021 12:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
już na m5 widzę że będzie long
Marcin Marcin
Marcin Marcin 25.10.2021 12:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marcin Marcin no i zaliczyło, nawet prawie 210, teraz podejrzewam zejście do ok 194
Marcin Marcin
Marcin Marcin 25.10.2021 12:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
a potem nowe maxima
Golden Eye
Golden Eye 21.10.2021 17:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jest tu ktoś wogóle ?
Alert Techniczny
AlertTechniczny 21.10.2021 17:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Golden Eye
Golden Eye 21.10.2021 17:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Alert Techniczny  I co Pan rozgrywa na tej Kawie, jeśli można wiedzieć?
Alert Techniczny
AlertTechniczny 21.10.2021 17:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Golden Eye niesty pozamykalem es i przesiadlem sie na eL ale zaczynam miec watpliwosci po wczorajszym dniu
Golden Eye
Golden Eye 21.10.2021 17:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Alert Techniczny  Dlaczego ? Ładnie spadło , cos wzrosło , czym spowodowane te wątpliwości?
Golden Eye
Golden Eye 21.10.2021 17:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jest Pan?
Golden Eye
Golden Eye 21.10.2021 17:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ale na gazie szykuje sie niezła rakieta  up tylko nie jestem pewny czy zaraz czy z okolic 4950 lub lekko niżej.
Golden Eye
Golden Eye 21.10.2021 16:25
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
przedwcześnie wyszedłem z tej kawy ale moze W L uda sie wejść dobrze....
Golden Eye
Golden Eye 21.10.2021 16:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
no nic zrealizowane bo wyglada to mi na dłuższą zabawe na tej Kawie niestety bedzie trzeba tak to rozgrywać przez pewien czas
Golden Eye
Golden Eye 21.10.2021 14:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Witam osobiście jestem na shorcie od 20750 i mam zamiar sukcesywnie dokładać w razie góry zasięg spadków suma spadków plus ostatni zwrost takowy przewiduje;) , ale zawsze mogę się mylić .
Golden Eye
Golden Eye 19.10.2021 19:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
osobiście dzisiaj kończe pozycje na kawie i daje czas instrumentowi na deklaracje szału nie było ale 1055Euro z groszami wpadnie mam nadzieje ale napewno nie mniej jak 884euro.
Golden Eye
Golden Eye 19.10.2021 19:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.