Ostatnie notowania after market akcji

Reklama
After market - zamknięte

Najaktywniejsze akcje na after market

Cena
NVIDIA211,30+0,34+0,16%
Costco1004,71+1,39+0,14%
Apple346,43-1,30-0,37%
Micron877,25-0,30-0,03%
Texas Instruments284,17-0,52-0,18%
Meta Platforms639,82-2,80-0,44%
Microsoft525,27+0,76+0,14%
Palantir Tech196,50-0,25-0,13%
AMD513,52-3,27-0,63%
Alphabet A320,47+0,26+0,08%

Spółki z największymi wzrostami na after market

NazwaCena
PPG
114,53+3,92+3,54%
TDG
1142,40+37,56+3,40%
ECL
297,95+9,42+3,26%
VTRS
18,53+0,53+2,94%
ROST
234,83+5,53+2,41%
BEN
31,80+0,74+2,38%
AFL
123,19+2,68+2,22%
HLT
356,62+6,99+2,00%
SYY
82,89+1,52+1,87%
NUE
261,86+3,75+1,45%

Spółki z największymi spadkami na after market

NazwaCena
FICO
779,00-36,31-4,45%
KEY
20,17-0,91-4,32%
MRNA
192,66-7,44-3,72%
PPL
33,86-1,12-3,20%
LDOS
132,33-3,75-2,76%
KEYS
308,47-6,30-2,00%
HOOD
93,50-1,57-1,65%
AME
236,54-3,49-1,45%
CARR
55,55-0,69-1,23%
MOS
17,65-0,19-1,07%
poniedziałek, 26 października 2026
US
Indeks CFNAI (Sep)
Rzecz.:
0,07
Prog.:
-0,10
Podstawa:
-0,08
US
Wskaźnik aktywności wytwórczej Dallas Fed (Oct)
Rzecz.:
13,40
Prog.:
8,80
Podstawa:
9,80
US
Aukcja 3-miesięcznych weksli skarbowych
Rzecz.:
-
Prog.:
-
Podstawa:
4,095%
US
Aukcja 6-miesięcznych weksli skarbowych
Rzecz.:
-
Prog.:
-
Podstawa:
4,22%
US
Aukcja 2-letnich biletów skarbowych
Rzecz.:
-
Prog.:
-
Podstawa:
4,787%
Spółka
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
Kapitalizacja
Czas
Poniedziałek, 26 października 2026
Verizon(VZ)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
1,31 / 1,2834,31 mld / 34,77 mld
Welltower(WELL)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 0,645-- / 3,66 mld
Cadence Design(CDNS)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 2,04-- / 1,61 mld
Public Storage(PSA)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 2,35-- / 1,35 mld
Nucor(NUE)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 5,8-- / 10,83 mld
Hartford(HIG)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 3,17-- / 7,39 mld
Cincinnati Financial(CINF)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 2,03-- / 2,64 mld
Brown&Brown(BRO)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 1,09-- / 1,76 mld
Principal Financial(PFG)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / 2,45-- / 4,3 mld
Alexandria RE(ARE)
EPS / Prognoza
Przychody / Prognoza
-- / -0,0367-- / 638,21 mln
Reklama
Zainstaluj nasze aplikacje
Śledź nas
Zastrzeżenie w związku z ryzykiem: Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.