Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
Odblokuj dane Premium: aż 50% rabatu na InvestingPro SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

S&P 500 (SPX)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
5,447.87 -16.75    -0.31%
- Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Typ:  Indeks
# Elementów:  502
  • Zamknięcie: 5,447.87
  • Otwarcie: 5,459.58
  • Zakres dzienny: 5,447.59 - 5,490.66
S&P 500 5,447.87 -16.75 -0.31%

Rankingi użytkowników dla S&P 500

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) dla indeksu: Stany Zjednoczone S&P 500.
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Harm Schutte1000+100%
2Won Ton91915762.64+86.59%
3cd sc14414413291.67+80.2%
4Wilkins Siri18318315986.89+74.06%
5flavio firmino salomone21921918785.39+46.53%
6Daniel Iancu61615183.61+46.26%
7vusi mokwena1771778749.15+46.24%
8Flavio Bellesso31302273.33+36.45%
9Vladimir Semenov999100+32.97%
10Andy Platinum88887382.95+31.6%
11Luis Guillermo Rodriguez Cabrera17171376.47+28.79%
12Yoni Zadik333100+25.76%
13Adam J Davidson888100+25.08%
14Juhani Kaukasalo65480+24.53%
15Cristian Acatrini77685.71+23.74%
16ганиев альберт99777.78+23.38%
17Harshraj Bhosale109777.78+23.02%
18Philippe Isabelle555100+22.93%
19ricardo fonseca77685.71+22.81%
20Иван Иванов222100+21.67%
21rino ceros1861869953.23+21.59%
22Alawi AlAlawi333100+21.56%
23Rui Couto1211872.73+21.24%
24Eduardo Amondo88787.5+20.52%
25José María Baratas Sánchez1211763.64+20%
26Guy Yarkoni444100+19.8%
27Ting-Hey Chau66583.33+19.7%
28Massimiliano Mo88787.5+19.32%
29Dariusz Kubica444100+18.99%
30syed fahad171717100+18.98%
31Ricardo Franzmann444100+18.94%
32Nguyễn Trung Thành888100+18.93%
33Mario dericoloso222100+18.82%
34kellan williams444100+18.78%
35Иван Лихачёв1010770+18.7%
36Rom Kop333100+18.48%
37Marco Manfredi87571.43+18.46%
38Ильщат Мухамадеев222100+18.25%
39杨 王222100+17.74%
40Market Masta __444100+17.74%
41Giuseppe Distaso333100+17.74%
42Mohamed Salaymeh222100+17.51%
43Jose Luis Calderon55480+17.45%
44Halliday Jose1211872.73+17.25%
45Zoltán Bibók66466.67+17.2%
46Vinicius Roman333100+17.14%
47Ranald Cilento333100+17.13%
48Kurt Nurnberger99666.67+16.97%
49raul cruz333100+16.93%
50Henri Pylsy222100+16.83%

Moje nastroje

Jaki będzie trend na instrumencie: S&P 500?
lub
Rynek jest obecnie zamknięty, głosowanie jest możliwe wyłącznie w godzinach funkcjonowania rynku.
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. S&P 500

Napisz co myślisz o S&P 500
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Andrzej Jakub
Andrzej Jakub 1 godzinę temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Handel pod okiem ekspertów to najlepsza strategia dla początkujących. Mogę to potwierdzić, osobiście korzystając z wiedzy i doświadczenia firmy ↘️ Elizabe'th Dzięki ich dużemu doświadczeniu rynkowemu i kwalifikacjom wpłaciłem 1000 $ i otrzymałem zwrot 9000 $ w zaledwie 7 dni. Ich usługi są przejrzyste i dają imponujące rezultaty. jest na wttssp ↘️÷17.`622.`221`304 5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&6&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5&5
Dominik Biernacki
Dominik Biernacki 16.06.2024 14:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bo zastanawiam się czy dobierać S. Mam 2 eski od poziomu 4345 i lepiej je zamknąć, czy dobrać nowe? Czy nic nie robić? Gdzie tu jest sufit?
Przemyslaw Urban
Przemyslaw Urban 16.06.2024 14:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mam podobnie. nadal trzymam ale to chyba będzie jeszcze rosło. każdy wie że ma być kryzys i dla tego jeszcze będzie rosło
Adam Jezierski
Adam Jezierski 16.06.2024 14:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak przejdą 5500 to następny przystanek 5600 ...
Damian 1985
Damian 1985 13.06.2024 19:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
chcą wykosić S dlatego jeszcze napompuja
Dominik Biernacki
Dominik Biernacki 10.06.2024 22:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ile jeszcze to będą pompować? Można zakładać eski?
Madox Madox
Madox Madox 03.06.2024 9:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Sell wziąłem po 5278
Madox Madox
Madox Madox 31.05.2024 18:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
tylko uważnie patrzcie jak odbiją się od 5195
Pokaż poprzednie odpowiedzi (1)
Madox Madox
Madox Madox 31.05.2024 18:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Madox Madox już jest 30 punktów powyżej miejsca które wyznaczyłem
Madox Madox
Madox Madox 31.05.2024 18:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
już 50 punktów
kub mat
kub mat 31.05.2024 18:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
i co dalej ?
Madox Madox
Madox Madox 31.05.2024 18:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Madox Madox
Madox Madox 31.05.2024 18:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
myślę że będą testować jeszcze raz 5195 a potem zobaczymy jaka dynamika testu
Madox Madox
Madox Madox 30.05.2024 12:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W oczekiwaniu na 5195pln
Madox Madox
Madox Madox 30.05.2024 12:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
blisko coraz bliżej
Madox Madox
Madox Madox 30.05.2024 12:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
taki film był;)
18.04.2024 16:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
lecimy na 5120
Pokaż poprzednie odpowiedzi (1)
18.04.2024 16:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
;-] jak nie jak tak... nawet jak spadnie to i tak odbije
18.04.2024 16:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
spadek do 4780 -4790
Mariusz Machnikowski
Mariusz Machnikowski 18.04.2024 16:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Oj co tu się dzieje. Jakże mi przykro ale przynajmniej nikt nie powie że nie uprzedzałem :)
18.04.2024 16:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mariusz Machnikowski co przewidujesz ?;-)
Mariusz Machnikowski
Mariusz Machnikowski 18.04.2024 16:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jesteśmy już w trendzie spadkowym, technicznie zasiąg korekty to okolice 4700 i tam dopiero będę się zastanawiał co robić dalej. Póki co maj za pasem więc wiadomo co trzeba robić ;)
Dariusz Baranowski
Dariusz Baranowski 10.04.2024 17:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Koniec hossy proszę państwa.
Jakub Sołtysiak
Jakub Sołtysiak 10.04.2024 17:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak myślisz. spadnie krytycznie?
Lukasz Michalczyk
Lukasz Michalczyk 10.04.2024 17:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To się zdziwisz pod koniec sesji... Będzie korekta tych spadków. Na S&P już się zaczęła. Krótkoterminowo jest tanio
Mat Go
Mat Go 10.04.2024 17:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No zobaczymy też mam nadzieję że dziś będzie góra
Dariusz Baranowski
Dariusz Baranowski 10.04.2024 17:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Długoterminowo już w dół tak, czy siak. Moment startu obniżek stóp, to będzie ostatni dzwonek na wyjazd z akcji.
Tomek Niedzio
Tomek Niedzio 10.04.2024 17:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nostradamus ci powiedział ? Czy tak po prostu wymyśliłeś??
08.04.2024 14:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
sp500 nie spadnie ;-] dużo, wystarczy wycenić firme ,które podpierają ten duży fundament
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail