Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Puma SE (PUMG)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
93,80 -1,72    -1,80%
21/01 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  DE0006969603 
WKN:  000696960
  • Zamknięcie: 93,80
  • Otwarcie: 94,20
  • Zakres dzienny: 92,86 - 95,12
Puma SE 93,80 -1,72 -1,80%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Felice Pacifico222100+28.76%
2antonino battaglia555100+27.67%
3Claude Danant66466.67+17.42%
4Andy Rodriguez111100+14.76%
5Luigi Nigro111100+8.59%
6shady Abdullah111100+8.48%
7Dominik Stöcker111100+7.3%
8Pedro Vasquez222100+7.03%
9Oliver Martin Perez111100+6.4%
10Frans Coninckx111100+6.35%
11davide garulli222100+6.28%
12Liam Norton111100+5.92%
13Ron Kampf111100+5.67%
14rafael S.G.111100+5.13%
15Nestor Albizuri111100+5.12%
16Bruno Gioffredi111100+4.75%
17HELDER FIGUEIREDO222100+4.6%
18Manuel Geiken111100+4.51%
19Leonardo Breedveld111100+4.4%
20Carmelo Sosa111100+3.97%
21Samuel Pérez Marante111100+3.56%
22Stefan Greese111100+3.21%
23Roman Adam111100+2.95%
24husin mohd111100+2.88%
25Marco Mazza111100+2.73%
26Ken Guica111100+2.45%
27Andrea Richard111100+2.35%
28Hermann Albrecht222100+2.22%
29Markus Siegl22150+2.11%
30Bam Bäm111100+1.42%
31Silas Döring111100+1.22%
32Paulasima Theodor1000+1.12%
33Ferran Aznar111100+1.08%
34Ricardo Carilla111100+0.57%
35Ernesto Cab111100+0.36%
36Daniel Martínez111100+0.3%
37Robert Knake111100+0.28%
38Artur Pira111100+0.23%
39David Ka111100+0.22%
40Pedro Dominguez11000%
41Pedro Pardo1100-0.34%
42uffe harksen1100-0.49%
43Richard Kappenberger1100-0.61%
44Joker Poker22150-0.76%
45Alexandre Crémieux1000-0.98%
46jian sun1100-1.7%
47Paco Febrer1000-1.81%
48Георгий Юдин1100-2.44%
49Bergen Acp3200-3.17%
50Thomas Schifferl1100-3.2%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. PUMG

Napisz co myślisz o Puma SE
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Disclaimer: Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie notowania CFD (akcje, indeksy, futures), notowania kryptowalut oraz walut, nie są nam dostarczane przez konkretne giełdy, tylko przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Ani Fusion Media, ani osoby zaangażowane w Fusion Media, nie ponoszą odpowiedzialności za utratę środków i powstałą szkodę w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej, włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z obrotem na rynkach finansowych ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail