Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
🟢 Ceny na rynkach idą w górę. Każdy członek naszej 120-tysięcznej społeczności potrafi to wykorzystać. Ty także możesz.
Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

Puma SE (PUMG)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
47,89 +0,93    +1,98%
02/04 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  DE0006969603 
WKN:  696960
  • Zamknięcie: 47,89
  • Otwarcie: 46,59
  • Zakres dzienny: 46,48 - 47,89
Puma SE 47,89 +0,93 +1,98%

Rankingi użytkowników dla PUMG

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Puma SE (PUMG).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Felice Pacifico222100+28.76%
2antonino battaglia555100+27.67%
3Claude Danant66466.67+17.42%
4Andy Rodriguez111100+14.76%
5Luigi Nigro111100+8.59%
6shady Abdullah111100+8.48%
7Dominik Stöcker111100+7.3%
8Pedro Vasquez222100+7.03%
9Oliver Martin Perez111100+6.4%
10Frans Coninckx111100+6.35%
11davide garulli222100+6.28%
12Liam Norton111100+5.92%
13Ron Kampf111100+5.67%
14rafael S.G.111100+5.13%
15Nestor Albizuri111100+5.12%
16Bruno Gioffredi111100+4.75%
17HELDER FIGUEIREDO222100+4.6%
18Leonardo Breedveld111100+4.4%
19Carmelo Sosa111100+3.97%
20Samuel Pérez Marante111100+3.56%
21Stefan Greese111100+3.21%
22Roman Adam111100+2.95%
23husin mohd111100+2.88%
24Marco Mazza111100+2.73%
25Ken Guica111100+2.45%
26Andrea Richard111100+2.35%
27Hermann Albrecht222100+2.22%
28Markus Siegl22150+2.11%
29Bam Bäm111100+1.42%
30Silas Döring111100+1.22%
31Paulasima Theodor1000+1.12%
32Ferran Aznar111100+1.08%
33Ricardo Carilla111100+0.57%
34Ernesto Cab111100+0.36%
35Daniel Martínez111100+0.3%
36Robert Knake111100+0.28%
37Artur Pira111100+0.23%
38David Ka111100+0.22%
39Pedro Dominguez11000%
40Pedro Pardo1100-0.34%
41uffe harksen1100-0.49%
42Richard Kappenberger1100-0.61%
43Joker Poker22150-0.76%
44Alexandre Crémieux1000-0.98%
45jian sun1100-1.7%
46Paco Febrer1000-1.81%
47Георгий Юдин1100-2.44%
48Bergen Acp3200-3.17%
49Thomas Schifferl1100-3.2%
50Nor Noordin1100-3.23%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. PUMG

Napisz co myślisz o Puma SE
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Marcel Pieczara
Marcel Pieczara 27.04.2023 11:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
52.59 cena kupna pozdrawiam
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail