Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Munchener Ruck AG (MUVGn)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
238,70 0,00    0,00%
17:35:13 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  DE0008430026 
WKN:  843002
  • Zamknięcie: 238,70
  • Otwarcie: 238,70
  • Zakres dzienny: 236,80 - 239,40
Munchener Ruck 238,70 0,00 0,00%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Markus Siegl36362775+16.13%
2ziya yılmaz16161275+12.26%
3Hermann Albrecht333100+9.71%
4JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ111100+7.15%
5ENRIQUE PEREZ PRIM111100+6.77%
6Emilio Salar galvez111100+6.28%
7Joe Bucks66233.33+6.21%
8Mich Scho111100+6.13%
9Nicolas Aznar111100+5.21%
10Rafael Lz de Aberasturi111100+4.51%
11Paul Weber111100+4.2%
12Jonatan Martinez111100+4.17%
13josh hope111100+3.84%
14Idayu Taib111100+3.72%
15Michael Brandt111100+3.61%
16Ben Gürtler111100+3.18%
17Agustin Jauregui111100+3.09%
18Paolo Floreno111100+2.95%
19antonino battaglia111100+2.86%
20Malte Prasuhn111100+2.76%
21Uhl Ambrosio111100+2.75%
22Fitri Ahmad22150+2.65%
23Max Pfeffer111100+2.6%
24Kanil Wrobel111100+2.49%
25Marc Prieto111100+2.44%
26Rafael Alexandre Simon111100+2.42%
27ja vanB44250+2.26%
28Pascal Frank111100+2.19%
29Tino Lauck111100+2.03%
30Robert M.111100+1.95%
31Arpad Drszabadfi111100+1.77%
32Johannes Ku111100+1.65%
33Dietmar Knoch111100+1.58%
34Zoran Šprajc222100+1.55%
35Heinz Lederer111100+1.47%
36smon mer111100+1.47%
37Georges Michel77571.43+1.37%
38Lim Seng Chen111100+1.27%
39Hendrik Schwarz22150+1.18%
40Richard Motika111100+1.09%
41Frank Bräuer1000+0.99%
42Maor Shoham22150+0.83%
43Ernst Stoll111100+0.5%
44Tobias Brenner1000+0.41%
45Markus Thielker111100+0.37%
46Mehmet Taş222100+0.28%
47Flo Dahlmanns1000+0.25%
48Dirk Nagel1000+0.02%
49Elly Schnieder11000%
50Ragnar Warwas1100-0.02%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. MUVGn

Napisz co myślisz o Munchener Ruck AG
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail