Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
🔎 Zobacz ProTips, aby od razu poznać ryzyka i zyski dot. NVDA Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

Grifols SA (GRLS)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
11,495 +0,475    +4,31%
17:35:21 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Hiszpania
ISIN:  ES0171996087 
  • Wolumen: 2.146.942
  • Kupno/Sprzedaż: 11,400 / 11,500
  • Zakres dzienny: 11,070 - 11,495
Grifols 11,495 +0,475 +4,31%

Rankingi użytkowników dla GRLS

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Grifols SA (GRLS).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Ivan Dañobeitia222100+5054.26%
2Victor Aparicio555100+2538.37%
3Ferran Morera444100+26.88%
4Johnny tajes maceiras99777.78+26.52%
5Neftali Ruiz222100+23.98%
6Daniel Monteys222100+21.92%
7Carlos Lago López111100+19.26%
8Carlos Teruel222100+18.93%
9luxy meg alo222100+16.06%
10Sebatiá Gusiñer111100+15.32%
11Egor Investing111100+14.88%
12Julia Martin Navas222100+14.87%
13Juan Goicoechea111100+13.91%
14Ernesto Maristany111100+13.65%
15Alex Noguera111100+13.63%
16MIGUEL ANGEL HERNANDEZ SANTANA111100+13.59%
17Cristian Illanes111100+13.45%
18Tini Tini22150+13.44%
19Ferran Aznar44375+13.14%
20Joaquín saez111100+12.98%
21David González111100+12.93%
22Miquel Font111100+12.88%
23MIQUEL CONTRERAS111100+12.78%
24Sergio Gomez111100+12.6%
25enrique infestas111100+12.09%
26Jose Serrano111100+12.02%
27Alvaro Mont111100+11.9%
28Sita Esma111100+11.73%
29Jose Ruiz111100+11.73%
30Xosé Soto222100+11.59%
31Fernando Ruiz33266.67+11.42%
32Super29 Btt111100+11.37%
33Ricardo dfm111100+11.13%
34Tony Ferran111100+11.08%
35Angel Dibujante111100+10.91%
36Enrique Garran22150+10.31%
37Carmelo Manzanares Pérez111100+10.26%
38Pepe Rodriguez111100+10.11%
39José Luis Garcia Hernandez222100+9.97%
40Alejandro Moreno111100+9.87%
41Álvaro Sánchez111100+9.85%
42CURRO GÁLVEZ MARÍN111100+9.84%
43Ramon Galeano111100+9.82%
44Rafa Javier111100+9.8%
45Saul Serrano rodriguez211100+9.74%
46Hall Fjordsen111100+9.53%
47Raul Saez111100+9.49%
48David Dominguez Sagra111100+9%
49Mariano Mediavilla222100+8.96%
50Marco Orlandi22150+8.95%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. GRLS

Napisz co myślisz o Grifols SA
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail