Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Glencore PLC (GLEN)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
472,40 -2,20    -0,46%
12/08 - Zamknięty. Wartość w GBP ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Wielka Brytania
ISIN:  JE00B4T3BW64 
SEDOL:  B4T3BW6
  • Wolumen: 17.568.145
  • Kupno/Sprzedaż: 465,00 / 479,00
  • Zakres dzienny: 467,40 - 479,30
Glencore 472,40 -2,20 -0,46%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Coli Malik15151066.67+83.76%
2Kaushik Shah66583.33+81.45%
3Jagdish Ramnani55480+47.56%
4Ejvind Byskov222100+38.87%
5Salvis Lapins333100+35.89%
6Valji Hirani55480+35.22%
7Abbs Babba222100+35.04%
8Anton Bester99777.78+32.92%
9Alex Sunlover222100+31.21%
10Mike Pieri77571.43+29.81%
11Jomir Ali55480+28.38%
12Hermo Genianus222100+26.87%
13csaba juhasz22150+25.82%
14João Marcus111100+23.74%
15Андрей Мацко22150+23.04%
16Saeid Ahmadi111100+22.72%
17ziya yılmaz30302480+22.67%
18Vaidotas Simsonas111100+22.49%
19My Great111100+22.29%
20Lyndon Evans111100+22%
21سلطان المحياوي111100+21.96%
22Rainer Posch111100+21.85%
23Ernesto Scettrini111100+21.81%
24Subhash Sharma111100+21.58%
25second nature111100+21.39%
26Graham Frankel22150+20.93%
27Umberto Bolis333100+20.78%
28Pieter Dewaele22150+20.78%
29Rohan Luvaglio222100+20.57%
30Nikita Bazhenov111100+20.31%
31Андрей Мишин111100+19.83%
32katae Kat111100+19.41%
33NJ nj111100+18.98%
34baloo mr111100+18.85%
35Thiago Foganholi111100+18.67%
36Ahmed Mahomed111100+18.62%
37Werner Beyer111100+18.59%
38Darcio Borri111100+18.39%
39Michael Evans111100+18.33%
40Pietro Pelliccione111100+17.64%
41Toon Bos111100+17.62%
42Tim Briault111100+17.53%
43Franco Franco43266.67+17.35%
44Private User111100+17.33%
45Nathi Mashele111100+17.05%
46Gerhard Kempe22150+15.46%
47?? ?222100+15.38%
48Alex Abromovich111100+15.22%
49Anton Chambers111100+14.94%
50Dawid Gajdasik111100+14.67%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. GLEN

Napisz co myślisz o Glencore PLC
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail