Computer Direct (CMDR)

Wartość w ILS
37.730
-20(-0,05%)
Zamknięty·

Struktura własności

Przegląd struktury własności

Rodzaj
Posiadane akcje zwykłe% akcji pozostających w obrocieWartość rynkowa
Fundusze powiernicze i ETF
6,56 tys.0,19%2,47 mln
Pozostali inwestorzy instytucjonalni
265,04 tys.7,72%100,00 mln
Spółki akcyjne i inwestorzy detaliczni
3,16 mln92,09%1,19 mld
Ogółem
3,43 mln100,00%1,29 mld

Najważniejsi akcjonariusze instytucjonalni

Akcjonariusz
% akcji
Posiadane akcje
Data zgłoszenia
Wartość (w tys.)
Yelin Lapidot Holdings Ltd.7,64%262 04498 869
Migdal Mutual Funds Ltd.0,07%2259852
FMR LLC0,04%1520573
Fidelity Global Micro-Cap Fund0,04%1500566
Harel Mutual Funds Ltd.0,04%1394526
Sigma Mutual Funds Ltd.0,03%884334
Bn And Partners Capital GmbH0,02%828312
IBI Mutual Funds, LTD0,01%447169
More Investment House Ltd.0,01%301114
I.B.I Mutual Funds Management (1978) Ltd.0,01%301114

Najważniejsze fundusze powiernicze posiadające akcje

Akcjonariusz
% akcji
Posiadane akcje
Data zgłoszenia
Wartość (w tys.)
Migdal Mutual Funds - MTF TR (4A) TA-SME60 IL0,06%2087787
Harel Mutual Funds Ltd. - Harel (4A) Low Volatility Equity TA Large & Mid Cap IL0,03%1100415
Global Outliers Fund0,02%828312
Sigma Mutual Funds - SIGMA 10/90 (1B) IL0,01%496187
Psagot Mutual Funds Ltd. - I.B.I. MEHAKA (4A) Index Israel Dividend Equities Payout IL0,01%447169
Sigma Mutual Funds Ltd. - SIGMA (2B) 80/20 IL0,01%388146
More Mutual Funds - MORE BONDS PLUS MUTUAL FUND IL0,01%301114
IBI Mutual Funds Management Ltd.- I.B.I. Mehaka (4A) Composite Israeli Equities Balance Monthly Fund0,01%274103
Harel Mutual Funds Ltd. - Harel Htf (4A) TA-Technology IL0,01%22083
Migdal Mutual Funds Ltd. - MTF TR (4A) TA-Technology IL0,01%17265
Zainstaluj nasze aplikacje
Śledź nas
Zastrzeżenie w związku z ryzykiem: Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.