Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Alibaba Group Holdings Ltd ADR (AHLAd)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
88,75 +0,20    +0,23%
11:59:24 - Dane opóźnione. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Strefa Euro
ISIN:  US01609W1027 
  • Wolumen: 62
  • Kupno/Sprzedaż: 88,60 / 88,75
  • Zakres dzienny: 88,60 - 88,75
Alibaba ADR 88,75 +0,20 +0,23%
Okres kończący się: 2022
31/03
2021
31/12
2021
30/09
2021
30/06
Przychody ogółem - 242580 200690 205740
Przychody 204052 242580 200690 205740
Pozostałe przychody, ogółem - - - -
Koszty uzyskania przychodów, ogółem - 146658 129750 124097
Zysk brutto - 95922 70940 81643
Koszty operacyjne, ogółem 185617 210371 185684 174893
Koszty sprzedaży/ogólne/administracyjne, ogółem - 45171 37731 34204
Badania i rozwój - 15705 15297 13519
Deprecjacja / amortyzacja - 6542 6807 6897
Koszty (przychody) odsetkowe – netto z działalności operacyjnej - -1186 -1267 -1267
Koszty (przychody) nadzwyczajne - - - -
Pozostałe koszty operacyjne, ogółem 44299 -2519 -2634 -2557
Zysk operacyjny - 32209 15006 30847
Przychody (koszty) odsetkowe, netto z działalności nieoperacyjnej - - - -
Zysk (strata) ze sprzedaży aktywów - - -11456 -
Pozostałe, netto - 3432 16998 -21084
Wynik finansowy netto przed opodatkowaniem - 28777 9464 51931
Rezerwy z tytułu podatku dochodowego - 9553 6087 9096
Wynik finansowy netto po opodatkowaniu - 19224 3377 42835
Udziały mniejszościowe 124059 135247 135099 134751
Udziały w spółkach zależnych - - - -
Korekta wg GAAP - - - -
Wynik finansowy netto przed uwzględnieniem pozycji nadzwyczajnych -8853 20546 5488 45068
Pozycje nadzwyczajne, ogółem - - - -
Wynik finansowy netto - 20546 5488 45068
Korekty ogółem wyniku finansowego netto - -117 -121 73
Wynik finansowy dla zwykłych udziałowców z wyłączeniem pozycji nadzwyczajnych - 20429 5367 45141
Korekta z tytułu rozwodnienia - 143 122 -71
Rozwodniony wynik finansowy netto - 20403 5366 45139
Średnia ważona ilości akcji rozwodnionych - 2714,5 2724,25 2754,75
Rozwodniony zysk przypadający na akcję z wyłączeniem pozycji nadzwyczajnych - 7,52 1,97 16,39
Dywidenda od akcji - emisja pierwotna akcji zwykłych - - - -
Rozwodniony znormalizowany zysk przypadających na akcję - 12,9 5,57 12,59
* W milionach CNY (za wyjątkiem pozycji na 1 akcję)
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. BABA

Napisz co myślisz o Alibaba Group Holding Ltd DRC
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
1eeff .
1eeff . 25.04.2022 10:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czekam na wejście na 70. Ostatnio wlazłem 88 sprzedaż 118
ss bb
ss bb 22.04.2022 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
covid czy wojna ?
Mateusz Matulewicz
Mateusz Matulewicz 22.04.2022 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
chyba to i to
ss bb
ss bb 22.04.2022 14:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mateusz Matulewicz W sumie dobra opcja żeby wejść w przecenę chodź ryzyko
Marcin Majka
Marcin Majka 17.03.2022 10:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bywa też się czaiłem. Są inne okazje.
Bartosz Pałka
Bartosz Pałka 17.03.2022 10:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mi został w portfelu kernel na pocieszenie
Dżej Dżej
Dżej Dżej 17.03.2022 10:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jeszcze kilka sesji i okazja się odnowi :)
Daniel Pol
Daniel Pol 16.03.2022 20:25
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
pluje sobie ze nie kupiłem po 75, celowałem w 65
karol Ikslurap
karol Ikslurap 16.03.2022 15:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A co tu się wyłabia:)
Daniel Mat
Omenos 16.03.2022 15:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dolary
karol Ikslurap
karol Ikslurap 16.03.2022 15:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
tzn. ?
Daniel Mat
Omenos 16.03.2022 15:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dolary do zrobienia były :) w zasadzie większość chińskich spółek poszła dzisiaj w odbicie po wielkich spadkach, wczoraj kupiłem halo group, dzisiaj 50% w górę
Maciej Bania
Maciej Bania 16.03.2022 15:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Gdzie kupujesz?
Daniel Mat
Omenos 16.03.2022 15:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
m makler
Piotr Bednarczyk
Piotr Bednarczyk 16.03.2022 12:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No i dołek był Ali +21%
TT Jan
TT Jan 14.03.2022 19:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
o dzisiaj jakis slabszy dzien na alibabie -10%
1eeff .
1eeff . 11.03.2022 17:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
no i kupiłem. zobaczymy.
Daniel Mat
Omenos 11.03.2022 17:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
najniższa wartość od 5 lat , zobaczymy
Kamil Mielcarek
Kamil Mielcarek 11.03.2022 17:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja jeszcze trochę poczekam na niższą cenę...
Daniel Pol
Daniel Pol 11.03.2022 17:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja czekam na 65. Tam jest wsparcie. Ale i tak to trochę ryzyko przy ew. delistingu :/
Rafal Ryn
Rafal Ryn 11.03.2022 17:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
chyba już taniej nie będzie?
1eeff .
1eeff . 11.03.2022 16:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
w listopadzie dałem zlecenie kupna za 88. myślałem że nie doczekam. teraz się waham, czy kupować
Daniel Mat
Omenos 11.03.2022 16:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ameryka nie lubi chińczyka, ot i filozofia.., mam za 100, ale jeszcze chwilę poczekam
Bartosz Pałka
Bartosz Pałka 10.03.2022 18:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Co to się stało, że taki wodospad?
Daniel Pol
Daniel Pol 10.03.2022 18:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No właśnie sam się zastanawiam. a myślałem że przy 100usd mamy już uklepane dno.
Daniel Mat
Omenos 10.03.2022 18:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
to jest teraz jak ruletka, pojawily sie newsy z podejrzeniem ze bedzie upolityczninie, nie wiadomo czy sprzedawc czy czekac..
Michal Michalak
Michal Michalak 10.03.2022 18:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
I są słabe wyniki jd.com
Bartosz Pałka
Bartosz Pałka 10.03.2022 18:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.