Z Ostatniej Chwili
PROMOCJA FLASH 0
🎯 Szybka promocja: InvestingPro 55% taniej - odpowiedzi w ciągu kilku sekund, a nie godzin
Skorzystaj z promocji
Zamknij

Take-Two Interactive Software Inc (TTWO)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Śledź dochody Take-Two

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfolio Dodaj do portfolio
Dodaj do portfolio
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
201,28 -2,07    -1,02%
20:59:59 - Zamknięty. Wartość w USD
Po godzinach
201,26
-0,02
-0,01%
21:42:59 - Dane na żywo
Typ:  Akcja
  • Wolumen: 1.880.455
  • Kupno/Sprzedaż: 0,00 / 0,00
  • Zakres dzienny: 199,60 - 204,51
Take-Two 201,28 -2,07 -1,02%

Rankingi użytkowników dla TTWO

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Take-Two Interactive Software Inc (TTWO).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1jp de villiers333100+71.66%
2Bhavdeep Sandhu222100+71.04%
3ka rim111100+45.22%
4Patrick Alberto111100+44.53%
5Артём Иванов111100+44.29%
6Drake Shergill111100+43.7%
7Okwuchukwu Edozie111100+39.89%
8Spencer Guidry111100+38.98%
9詹宗霖 詹111100+38.42%
10Chris Garrett111100+38.11%
11Mano Lin111100+33.76%
12Phương Đinh111100+32.48%
13Pro Player111100+31.79%
14Manraj Singh111100+30.68%
15Kevin Young111100+29.01%
16louis Guiet444100+27.87%
17Kristupas Urbanavičius111100+25.53%
18John Odonoghue222100+23.3%
19Jake Ruth222100+20.62%
20Mishka Medwed333100+18.72%
21Shawn Desmond111100+18.21%
22Остап Бендер111100+17.32%
23Taoufik Aloualid222100+15.29%
24carlos Cachada222100+15.03%
25moshe pita222100+14.95%
26Austin Vaughan111100+14.43%
27Han Wang111100+14.38%
28Bernardo Rosa22150+14.26%
29soboob bibi111100+14.02%
30Fernando Alonso111100+13.88%
31valerij andrijchuk55360+13.35%
32Loic LL111100+13.23%
33Hernan Esteban Giraldo Tello111100+12.86%
34Trent Saxell222100+12.39%
35רם מכלוף111100+11.76%
36Geo Tonu111100+11.64%
37Igor Pejovski111100+11.57%
38Ricardo Cacique111100+11.53%
39宏 王111100+11.03%
40gianfranco giusti111100+10.32%
41Jeff Cro111100+10.28%
42павел чекушкин111100+10.09%
43Chris Stuwy111100+9.67%
44Simon Frandsen111100+9.62%
45John Wilson111100+9.61%
46Ron Saarloos111100+9.55%
47Brandon Maxey111100+9.26%
48Radiation Kills Birds22150+9.24%
49אריאל הלוי111100+9.12%
50juan manuel ramirez galviz333100+9.1%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. TTWO

Napisz co myślisz o Take-Two Interactive Software Inc
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Paweł Dowgiałło
Paweł Dowgiałło 13.10.2026 18:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Co za spadek… duzo nie brakuje do rocznego minimum… ciekawe co z kitsem po premierze…
Patryk Kowalski
Nascitulus 13.10.2026 18:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kupujesz spółkę spekulacyjną i zdziwiony, że spada
Paweł Dowgiałło
Paweł Dowgiałło 13.10.2026 18:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Patryk Kowalski a gdzie widzisz zdziwienie? Ja sie tylko zastanawiam jak nisko poleci przed premiera… a na tych wachaniach to codziennie cos wyciagam
Korepetycje Matematyka
Korepetycje Matematyka 13.10.2026 18:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Moim zdaniem sama presją analityków podniesie na 270+
Patryk Kowalski
Nascitulus 13.10.2026 18:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Prognozy analityków, są już od dawna, więc dla inwestorów to nic nowego, są one wydawane na 12msc a nie na premierę, teraz będzie bardzo duża zmienność, ale bez trigger'ow nie oczekiwałbym wielkich wzrostów czy spadków, żeby coś się wydarzyło potrzebujemy informacji, więc 9 listopad będzie najistotniejszy i nie żeńcie się z akcjami
Łukasz Lewandowski
Łukasz Lewandowski 05.10.2026 18:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
zaraz short-squizz
Dawid Kaczorowski
Dawid Kaczorowski 05.10.2026 18:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Trochę mało akcji szortowanych, ale wzrost jakiś tam będzie ...
Paweł Sobczak
Paweł Sobczak 02.10.2026 17:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czas budować pozycję ;)
Pokaż poprzednie odpowiedzi (2)
Łukasz Lewandowski
Łukasz Lewandowski 02.10.2026 17:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kuba Czarnecki przynajmniej strefa 250-260, ale myślę tak od 250 zrzucać paczki, obserwować i reagować.
Kuba Czarnecki
Kuba Czarnecki 02.10.2026 17:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dzięki za odpowiedź. Czekam na to bo uśredniam od maja teraz 212 mam średnią i czekam w końcu na mocne odbicie.
Szymon Frąckowiak
Szymon Frąckowiak 02.10.2026 17:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A co sądzisz o aktualnych cenach? Myślisz że do premiery odbije choćby do 230? Pozdrawiam
02.10.2026 17:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A nie czasem jest to zbyt prosty bet, by tak łatwo dał zarobić wiecej niż 10prc? Jeżeli nawet, to jeszcze parę tygodni gruby kapitał bedzie obrzydzał i podważał szanse na łatwy zysk.
Artur Klemencki
Artur Klemencki 02.10.2026 17:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dzisiaj ewidentnie pokazują akcje, że nie jest to zbyt prosty bet :)
Paweł Siwadłowski
Paweł Siwadłowski 30.09.2026 17:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
to już chyba tylko w górę ...
Kacper Golubski
Kacper Golubski 30.09.2026 17:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Oby…
Bartłomiej Cichocki
Bartłomiej Cichocki 31.08.2026 14:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zamiast na CDP wrzucę tutaj dyszkę. Chyba bardziej rokuje niż CDP teraz
Wiktor Uske
Wiktor Uske 31.08.2026 14:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kiepski moment
Marcin Stysiński
Marcin Stysiński 31.08.2026 14:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wiktor Uske Kiepski? Właśnie dobry bo wszystkie przecieki to tylko szum a gra i tak się sprzeda fenomenalnie nie wspominając o tym ile GTA online 2 zarobi dla TTWO
Adrian Wisniowski
Adrian Wisniowski 31.08.2026 14:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
a to co wedlug ciebie jest przyczyna dzisiejszego zjazdu ceny ?
Mateusz Piasek
Mateusz Piasek 10.08.2026 15:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Chyba ruszylo w koncu
Szymon Kordek
Szymon Kordek 03.06.2026 23:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ciekawe jak kurs się zachowa jak wypiszą 3 zwiastun
Łukasz Piechociński
Łukasz Piechociński 03.06.2026 23:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bedzie wystrzal w górę
Igor Igor
Igor Igor 06.03.2026 12:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
polecam kupić przed wyjściem gta 6 i później sprzedać, uwierzcie mi
Pawel Okuniewicz
Pawel Okuniewicz 06.03.2026 12:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tak samo z CD Red
Uku lele
Uku lele 06.03.2026 12:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Taka jest zasada w przypadku wszystkich firm zwiazanych z grami. Kupuj przy pierwszej zapowiedzi sprzedawaj na premierę
Pacik On
Pacik On 10.11.2025 13:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Poszedł zakup w piątek na promocji, myślę że kampania marketingowa może być za rogiem
Nikodem Pur
Nikodem Pur 09.03.2024 11:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kupilem troche akcji, i sprzedaje odrazu po premierze nie ma co sie zastanawiać czy gra się wszystkim spodoba, a hype napewno będzie
Kacper Golubski
Kacper Golubski 09.03.2024 11:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tak samo zrobilem, tylko w przypadku pozostalych gier od firmy rockstar akcje stopniowo szły w gore szczegolnie jakis czas po premierze gier
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij 1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Zaloguj się przez Apple
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail