Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Palantir Technologies Inc (PLTR)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Śledź dochody Palantir

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
12,75 -0,31    -2,37%
26/01 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Po godzinach
12,91
+0,16
+1,25%
0:07:53 - Dane na żywo
Typ:  Akcja
ISIN:  US69608A1088 
CUSIP:  69608A108
  • Wolumen: 69.717.046
  • Kupno/Sprzedaż: 0,00 / 0,00
  • Zakres dzienny: 12,68 - 13,82
Palantir 12,75 -0,31 -2,37%

Ogólny konsensus

Kup Sprzedaj Neutralny

Neutralny

12-miesięczna cena docelowa analityków

Przeciętna 23,63 (+85,29% zwyżka)

Max. | 31,00

Przeciętna | 23,63

Min. | 18,00

Ostatnie 12 miesięcy

Prognoza 12-miesięczna

Na podstawie 9 analityków

Analiza techniczna

Podsumowanie:Mocne sprzedaj
Średnie kroczące:Mocne sprzedajKup (0)Sprzedaj (12)
Wskaźniki techniczne:Mocne sprzedajKup (0)Sprzedaj (8)

Ostatnie nastroje

NiedźwiedziByczy
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. PLTR

Napisz co myślisz o Palantir Technologies Inc
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Ku Du
Ku Du 21.01.2022 18:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
uciekać/usredniac? hmmm?
Money Looser
Money Looser 1 godzinę temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
trzymac, dokupywac
Marcin Majka
Marcin Majka 16.01.2022 0:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Może tak być
Patryk Zięba
Patryk Zięba 15.01.2022 6:34
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czyżby koniec bessy??
Ku Du
Ku Du 06.01.2022 14:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czemu to tak leci?
Money Looser
Money Looser 06.01.2022 14:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Cały tech leci, z pol roku i odbije, spokojnie.
Money Looser
Money Looser 11.12.2021 16:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakie nastroje na przyszły tydzień ? jest sens kupować już czy jeszcze czekać az spadnie ? ;)
alan wo
alan wo 28.05.2021 8:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W końcu ruszyło na Plus.
Cash Flow
Cash Flow 14.05.2021 14:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakieś perspektywy na powrót na chociaż 25?
Pokaż poprzednie odpowiedzi (1)
Konrad Leszczyński
Konrad Leszczyński 14.05.2021 14:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Palant do końca roku nowe szczyty. Bardzo dobra inwestycja
Łukasz Es
Łukasz Es 14.05.2021 14:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wszedłem w cfd przy 17,5, oby było tak jak piszesz. :)
Konrad Leszczyński
Konrad Leszczyński 14.05.2021 14:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ladnie ja mam po 20
Konrad Leszczyński
Konrad Leszczyński 14.05.2021 14:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Palantir jest przyszloscia jak tesla. Trzymaj min do 27 albo 33
Tomasz Jendryczko
Tomasz Jendryczko 14.05.2021 14:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tesla jest przyszłością do momentu kiedy koncerny samochodowe na poważnie wejdą w elektryki...
Cash Flow
Cash Flow 06.05.2021 11:34
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
prognozy na dołek 21 i 25 po ogłoszeniu wyników?
Jaroslaw Majewski
Jaroslaw Majewski 06.05.2021 11:34
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
gdzie te 25?
Cash Flow
Cash Flow 06.05.2021 11:34
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
niestety południe :C
Darek Męcik
Darek Męcik 11.03.2021 2:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wolumen 103mln, czyżby zaczynał się rajd byków?
Łukasz Es
Łukasz Es 11.03.2021 2:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
myślę że sukcesywnie będziemy zbliżać się do poziomów sprzed miesiąca.
Rebenga Rakowski
Rebenga Rakowski 08.03.2021 16:45
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kiedy raport na pltr?? i gdzie go szukac??
Jarek Fi
Jarek Fi 05.03.2021 16:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Cisza coś na tym forum - ustawiłem sobie powiadomienie gdy cena spadnie poniżej 22 i nie wiem czy brać ......
Darek Męcik
Darek Męcik 05.03.2021 16:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Też jestem w konsternacji
Marcin Jablonski
Marcin Jablonski 05.03.2021 16:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Brac. Pójdzie w górę.Zmienili status z neutralego na Kup i dali większą cenę
Kosmaty Zajac
Kosmaty Zajac 26.02.2021 18:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wolumen rośnie a cena stoi, ktoś nieźle broni tego poziomu na 24
Darek Męcik
Darek Męcik 26.02.2021 17:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
urośnie jeszcze czy nie? O co chodzi w ogóle xd
Kosmaty Zajac
Kosmaty Zajac 26.02.2021 17:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wsparcie jest na 23, jak nie zakończy sesji poniżej do jest szansa na wzrosty
Kosmaty Zajac
Kosmaty Zajac 26.02.2021 11:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak nie przebiję 24,85 i zakończy poniżej 23 to rakieta w dół
Krzysztof Smoliński
Krzysztof Smoliński 19.02.2021 15:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wczoraj Catherine Wood czyli ARK kupiło ponad 5 mln akcji. Chyba wiedzą co robią:)
Łukasz Es
Łukasz Es 19.02.2021 15:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To może być ciekawy czas.
Andrzej Hasse
Andrzej Hasse 19.02.2021 15:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
za 24 to mogłem dokupić...
Kuba Zieliński
Kuba Zieliński 19.02.2021 15:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Andrzej Hasse dziś będziesz miał okazję :)
Gaweł Marc
Gaweł Marc 18.02.2021 14:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
PLTR może dziś polecieć na łeb, na szyję.
Konrad Leszczyński
Konrad Leszczyński 18.02.2021 14:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kolo 21 mysle o kupnie. Jak myślicie ?
Tomasz Andrzejewski
Tomasz Andrzejewski 18.02.2021 14:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Co się wydazylo?
Gaweł Marcinkiewicz
Gaweł Marcinkiewicz 18.02.2021 14:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tomasz Andrzejewski dzisiaj uwalniają stocki, 80% akcji zostanie dopuszczonych do sprzedaży.
Gaweł Marcinkiewicz
Gaweł Marcinkiewicz 18.02.2021 14:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Konrad Leszczyński poczekałbym do poniedziałku. Jutro koniec tygodnia i mogą być gwałtowniejsze ruchy.
Konrad Leszczyński
Konrad Leszczyński 18.02.2021 14:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Uwolnione zostały już dzisiaj rano
Łukasz Es
Łukasz Es 18.02.2021 0:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Co myślicie? Czy jako inwestycja długoterminowa, PLTR będzie dobrym wyborem? Ja osobiście uważam że obecna cena (27$) wydaje się być atrakcyjna.
Marek Świątek
Marek Świątek 18.02.2021 0:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jako młoda firma jak najbardziej. Niestety plany na ten rok zawiodły trochę inwestorów, ponieważ zyski maja być o połowe mniejsze niż w tamtym, dlatego jest teraz spadek cen, lecz wydaje mi się, że długoterminowo może być to ciekawa inwestycja.
Sebastian Zakrzewski
Sebastian Zakrzewski 18.02.2021 0:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marek Świątek spadek cen jest przez lock up a nie zyski, skad te informacje wziales
Marek Świątek
Marek Świątek 29.01.2021 11:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Póki co chyba warto trzymać
Radosław Nowak
Radosław Nowak 27.01.2021 19:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kupić i zapomnieć, bedzie na dom za jakiś czas ;)
Edward Rożen
Edward Rożen 22.01.2021 22:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Co tu sie odjaniepawlilo?
Janusz Adam
Janusz Adam 22.01.2021 22:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
nikogo nie powinno to dziwić, kilka fajnych kontraktów, ark zakupił 500k akcji, we wtorek jest live konferencja, na której twórcy i ceo pokażą nową technologię i strategię rozwoju na najbliższe miesiące. 11 lutego także są wyniki za Q4
Paweł Błaszczak
Paweł Błaszczak 22.01.2021 22:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Janusz Adam kupilem jak byl po 10 , sprzedałem po 28, a teraz taka świeca😱
Dawid Zienkiewicz
Dawid Zienkiewicz 27.11.2020 16:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Witam. u jakiego brookera mozna kupic Akcje Palantiru? Ja mam akurat TMS i Do GPW Aliora i tam go nie widze a chcialbym zakupic jak najszybciej. Pozdrawiam
Radosław Węcławiak
Radosław Węcławiak 27.11.2020 16:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja kupuję na revolucie..
Edward Rożen
Edward Rożen 27.11.2020 16:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W mbanku sa
Dawid Mikes
Dawid Mikes 27.11.2020 16:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tak jak kupuje przez m bank
Tomasz Jendryczko
Tomasz Jendryczko 27.11.2020 16:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Są również w XTB
Dawid Mikes
Dawid Mikes 25.11.2020 20:45
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A wystawiłem kupno za 18 jak było trochę ponad 18 i nie kupiłem :-(
Maciek Kęska
Maciek Kęska 25.11.2020 17:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
przewiduje ktoś do jakiej kwoty może pójść?
Jan Krzych
Jan Krzych 25.11.2020 17:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To the moon 😎
Piotr Ce
Piotr Ce 25.11.2020 17:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Freefloat to 20%, a z końcem roku wygasa lock-up agreement, tak że z 3 tyg up, a później może się zacząć rozrzedzanie i shortowanie. Na longterm 1rok+ wierzę, że może być bomba - przyszłościowy sektor, Peter Thiel plus powiązania i kontrakty z rządem i CIA.
Marcin Kania
Marcin Kania 30.09.2020 21:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Odwrocony mlot na debiucie to beda spadki czy wzrosty?
Janusz Adam
Janusz Adam 30.09.2020 21:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wzrosty, w listopadzie przebije daleką granicę
Adrian Adrian
Adrian Adrian 30.09.2020 21:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Janusz Adam Byczo na tym walorze!
Janusz Adam
Janusz Adam 30.09.2020 21:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.