Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
Odblokuj dane Premium: aż 50% rabatu na InvestingPro SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

NVIDIA Corporation (NNVDA)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
112.40 -7.20    -6.02%
- Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Włochy
ISIN:  US67066G1040 
  • Wolumen: 381,444
  • Kupno/Sprzedaż: 0.00 / 0.00
  • Zakres dzienny: 110.18 - 118.60
NVIDIA 112.40 -7.20 -6.02%

Podsumowanie finansowe NNVDA

 
Niniejsza strona zawiera krótkie podsumowanie finansowe spółki NVIDIA Corporation, jak również najistotniejsze dane liczbowe z każdego ze sprawozdań finansowych firmy. Ponadto prezentowane są tu niektóre wskaźniki finansowe pochodzące z tych sprawozdań. Użytkownik może wybrać jeden z 4 okresów informacji rocznych lub kwartalnych.
RocznyKwartalny  
Zaawansowane podsumowanie finansowe
TTM = Kroczące dwanaście miesięcy
MRQ = Ostatni kwartał

Rachunek zysków i strat NNVDA

Marża brutto TTM 75,29%
Marża operacyjna TTM 59,85%
Marża netto TTM 53,4%
Zwrot z inwestycji TTM 84,67%
 Przychody ogółem  Wynik finansowy netto
Okres kończący się: 28.04.2024 28.01.2024 29.10.2023 30.07.2023
Przychody ogółem 26044 22103 18120 13507
Zysk brutto 20406 16791 13400 9462
Zysk operacyjny 16909 13614 10417 6800
Wynik finansowy netto 14881 12285 9243 6188

Bilans NNVDA

Wskaźnik płynności szybki MRQ 2,88
Wskaźnik bieżącej płynności MRQ 3,53
Wskaźnik zadłużenia długoterminowego MRQ 17,22%
Wskaźnik zobowiązań do kapitałów własnych MRQ 22,87%
 Aktywa ogółem  Zobowiązania ogółem
Okres kończący się: 28.04.2024 28.01.2024 29.10.2023 30.07.2023
Aktywa ogółem 77072 65728 54148 49555
Zobowiązania ogółem 27930 22750 20883 22054
Kapitał własny ogółem 49142 42978 33265 27501

Rachunek przepływów pieniężnych NNVDA

Cash Flow/ 1 akcję TTM 1,65
Przychód/ 1 akcję TTM 3,24
Operacyjne przepływy pieniężne  100,80%
 Środki pieniężne  Zmiana stanu środków pieniężnych netto
Okres kończący się: 28.04.2024 28.01.2024 29.10.2023 30.07.2023
Długość okresu (l. miesięcy): 0 Miesiące 0 Miesiące 0 Miesiące 0 Miesiące
Przepływy środków pieniężnych z działalności operacyjnej 15345 11499 7332 6348
Przepływy środków pieniężnych z działalności inwestycyjnej -5693 -6109 -3170 -446
Przepływy środków pieniężnych z działalności finansowej -9345 -3629 -4525 -5099
Zmiana stanu środków pieniężnych netto 307 1761 -363 803
* W milionach USD (za wyjątkiem pozycji na 1 akcję)
InvestingPro
Przejdź do pulpitu InvestingPro

Odblokuj dostęp do ponad 1000 mierników z InvestingPro

Zobacz zaawansowane informacje finansowe, w tym wskaźniki i mierniki wzrostu, które zapewniają dogłębny wgląd w historyczne i prognozowane wyniki finansowe spółki.

 
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. NVDA

Napisz co myślisz o NVIDIA Corp
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Szymon Dyk
Szymon Dyk 9 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
moim zdaniem nie spadnie ai to potęga
Kazimierz Mrówa
Kazimierz Mrówa 8 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
właśnie widać
Szymon Dyk
Szymon Dyk 6 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
poczekaj kilka tygodni
Kazimierz Mrówa
Kazimierz Mrówa 6 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
nie mam na co, swoje zarobiłem, sprzedałem na szczycie a bańka dopiero pęka wiec w te "kilka tygodni" to będzie lecieć w dół, ale nie mówię jest potencjał w tej branży, jak będzie okazyjna cena to wrócę
Dominik Wrzesiński
Dominik Wrzesiński 21.06.2024 12:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
banka ai pęka?
Jakub Ręcławowicz
Jakub Ręcławowicz 21.06.2024 12:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kazimierz Mrówa
Kazimierz Mrówa 20.06.2024 19:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
sprzedawajcie zanim spadnie do 70
Grażyna Głogowska
Grażyna Głogowska 20.06.2024 19:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak spadnie to trzeba dokupywać
Karol Filipiak
Karol Filipiak 20.06.2024 19:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
skąd takie spadki?
Michał Skrzypek
Michał Skrzypek 10.06.2024 10:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
O co chodzi, dlaczego tak spadło???
Δ Halny Δ
Δ Halny Δ 10.06.2024 10:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Split na akcje
Kajetan Kołodziej
Kajetan Kołodziej 10.06.2024 3:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Polecam tę rzetelną firmę inwestorom, którzy chcą zarabiać nie tracąc pieniędzy. Nie mogę się zniechęcić, gdy otrzymuję tego rodzaju szybką płatność od ↘️Anais~barre~tradet, udało mi się pożyczyć mojej koleżance 700 $ i wpłacić u niej depozyt, udało jej się dać mi zysk w wysokości 6500 $ w ciągu 7 dni. Byłem bardzo szczęśliwy, ponieważ udało mi się zwrócić mojemu przyjacielowi pieniądze podwójnie, ona jest na ln¡$ta.grrrrram ↘️Anais~barre~tradet. ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddfddfpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
Ag Ka
Ag Ka 04.06.2024 15:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kiedy dół?
Zbigniew Majewski
Zbigniew Majewski 23.05.2024 8:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nowy szczyt ?
Michał DD
Michał DD 23.05.2024 8:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
i korekta
Dariusz Baranowski
Dariusz Baranowski 21.05.2024 7:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
O której godzinie będą jutrzeje wyniki? Dzięki za info z góry.
Mateusz Rębacz
Mateusz Rębacz 21.05.2024 7:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
2:00 PM PT tzn. u nas 23:00
Dariusz Baranowski
Dariusz Baranowski 21.05.2024 7:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dziękuję bardzo 🍻
ABCDDN 123
ABCDDN 123 16.05.2024 18:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak myslicie spadnie czy wzrosnie po wynikach
Michał DD
Michał DD 16.05.2024 18:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja obstawiam korektę
Piotrek M
Piotrek M 25.04.2024 22:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
od jutra ustawiajcie shorta
ABCDDN 123
ABCDDN 123 25.04.2024 22:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dzieki, stracilem
Michał DD
Michał DD 25.04.2024 22:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
nawet mi nie jest Ciebie żal :⁠-⁠D
ABCDDN 123
ABCDDN 123 25.04.2024 22:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ile straciles?
Michał DD
Michał DD 25.04.2024 22:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.