Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
🔎 Zobacz ProTips, aby od razu poznać ryzyka i zyski dot. NVDA Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

NVIDIA Corporation (NVDA)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
735,00 +15,00    +2,08%
23/02 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  US67066G1040 
WKN:  918422
  • Wolumen: 155.862
  • Kupno/Sprzedaż: 735,00 / 735,00
  • Zakres dzienny: 717,50 - 760,40
NVIDIA 735,00 +15,00 +2,08%

Podsumowanie finansowe NVDA

 
Niniejsza strona zawiera krótkie podsumowanie finansowe spółki NVIDIA Corporation, jak również najistotniejsze dane liczbowe z każdego ze sprawozdań finansowych firmy. Ponadto prezentowane są tu niektóre wskaźniki finansowe pochodzące z tych sprawozdań. Użytkownik może wybrać jeden z 4 okresów informacji rocznych lub kwartalnych.
RocznyKwartalny  
InvestingPro Zaawansowane podsumowanie finansowe
TTM = Kroczące dwanaście miesięcy
MRQ = Ostatni kwartał

Rachunek zysków i strat NVDA

Marża brutto TTM 72,72%
Marża operacyjna TTM 54,12%
Marża netto TTM 48,85%
Zwrot z inwestycji TTM 64,32%
 Przychody ogółem  Wynik finansowy netto
Okres kończący się: 28.01.2024 29.10.2023 30.07.2023 30.04.2023
Przychody ogółem 22103 18120 13507 7192
Zysk brutto 16791 13400 9462 4648
Zysk operacyjny 13614 10417 6800 2140
Wynik finansowy netto 12285 9243 6188 2043

Bilans NVDA

Wskaźnik płynności szybki MRQ 3,38
Wskaźnik bieżącej płynności MRQ 4,17
Wskaźnik zadłużenia długoterminowego MRQ 19,68%
Wskaźnik zobowiązań do kapitałów własnych MRQ 25,19%
 Aktywa ogółem  Zobowiązania ogółem
Okres kończący się: 28.01.2024 29.10.2023 30.07.2023 30.04.2023
Aktywa ogółem 65728 54148 49555 44460
Zobowiązania ogółem 22750 20883 22054 19940
Kapitał własny ogółem 42978 33265 27501 24520

Rachunek przepływów pieniężnych NVDA

Cash Flow/ 1 akcję TTM 11,37
Przychód/ 1 akcję TTM 24,66
Operacyjne przepływy pieniężne  108,16%
 Środki pieniężne  Zmiana stanu środków pieniężnych netto
Okres kończący się: 28.01.2024 29.10.2023 30.07.2023 30.04.2023
Długość okresu (l. miesięcy): 0 Miesiące 0 Miesiące 0 Miesiące 0 Miesiące
Przepływy środków pieniężnych z działalności operacyjnej 11499 7332 6348 2911
Przepływy środków pieniężnych z działalności inwestycyjnej -6109 -3170 -446 -841
Przepływy środków pieniężnych z działalności finansowej -3629 -4525 -5099 -380
Zmiana stanu środków pieniężnych netto 1761 -363 803 1690
* W milionach USD (za wyjątkiem pozycji na 1 akcję)
InvestingPro
Przejdź do pulpitu InvestingPro

Odblokuj dostęp do ponad 1000 mierników z InvestingPro

Zobacz zaawansowane informacje finansowe, w tym wskaźniki i mierniki wzrostu, które zapewniają dogłębny wgląd w historyczne i prognozowane wyniki finansowe spółki.

 
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. NVDA

Napisz co myślisz o NVIDIA Corp
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Wilk Szymon
Wilk Szymon 7 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
327314143327327314234372237371371137 Nauczyłem się kilku terminów dotyczących handlu kryptowalutami za pomocą ↘️Lola~M~Fancisco. Aby zostać odnoszącym sukcesy traderem kryptowalut, potrzeba dużo analizy. Wpłaciłem 700 dolarów do mojego portfela kryptowalut, a ona wymieniła moje kryptowaluty i dała mi zysk w wysokości 8250 dolarów po 7 dniach handlu. Naprawdę doceniam jej wysiłki w moim życiu. Polecam wszystkim spotkanie z ↘️Lola~M~Fancisco dzisiaj w ln,$ta-9arm celu uzyskania odpowiednich wskazówek. 76223713773131773113723732432476226723417212727132726767227632771327626726727373
Bartek Nowak
Bartek Nowak 8 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
YXYXYXKYKYYKXYKXYKXYKXYKXYKXYKXYK Niektórzy ludzie myślą o tym, co mogą kupić za swoje pieniądze, podczas gdy inni zastanawiają się, gdzie mogą wymienić swoje pieniądze, aby zarobić więcej pieniędzy. Radzę wam wszystkim, abyście myśleli pozytywnie, zaangażujcie się w handel binarny już dziś i zdeponujcie trochę pieniędzy, które posiadacie, i zaróbcie więcej pieniędzy. Polecę Cię dochodowej firmie binarnej, która odmieni życie ponad 4000 osób, w tym mnie. ona jest zawsze dostępna na l⋒$tꜸgᵳam ↘️Alę⋒a~ςryp⸸o~c̴xpc̴r⸸. XYYXYXKYKXYKXYKXYKXYKXYKXYKXYKXYXKYKXYKXYKXYKXYKXYKXYKXYKXYKXYKXYKXYKXYKXYOXYKXYKXYKXYKX
Emmett Patel
Emmett Patel 11 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jestem klientką ↘️IΞtha⋒~l-lảrrisǫn~ςryp⸸o~trað£t na l⋒$tꜸgᵳam od 2 tygodni i gorąco polecam jej usługi. Pomógł mi w rozwiązaniu moich złożonych struktur finansowych i byłem więcej niż zadowolony z wyników. Poleciłam ją wielu znajomym i rodzinie i oni również są bardzo zadowoleni z usług. Miał wiele pozytywnych recenzji. ↘️IΞtha⋒~l-lảrrisǫn~ςryp⸸o~trað£t na l⋒$tꜸgᵳam Jest do Twojej dyspozycji, jest dobrym traderem na rynku Forex, który wie, jak ważne jest zarządzanie ryzykiem. 838388383737828383882627728382828252627728282828282882828282672727
tardisj tardisj
tardisj tardisj 15 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Panie i Panowie, RSI pokazuje dywergencję, wykres D. podobnie na indeksach US.
tardisj tardisj
tardisj tardisj 15 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
(czyli jest szansa na korektę)
tardisj tardisj
tardisj tardisj 15 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
AMD, Alphabet, Microsoft - tak samo, oprócz Tesli cyz Apple
Michał Kubiak
Michał Kubiak 25.02.2024 1:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
845518848115555115115555151515154Inwestowanie online to jedna z najbardziej strategicznych rzeczy, jakie możesz zrobić ze swoimi pieniędzmi, jeśli chcesz zwiększyć swoje oszczędności. Chociaż nie ma jednego wyboru najlepszej witryny inwestycyjnej online, ta różnorodna menedżerka finansowa (Martina Roberson) na (l⋒$ta9rram) jest dostępna, aby pomóc Ci w podejmowaniu decyzji.845544545455584804584565885516156515155151555516161518151551
Robert Ferguson
Robert Ferguson 25.02.2024 0:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ykxykxykxykxyjxyjxyjxyykxyjxyjxyjxyyjxyjx Możliwość handlu z ↘️Alę⋒a~ςryp⸸o~c̴xpc̴r⸸ jest teraz czymś, z czego jestem dumny. Wpłacam 550 € i mam zysk w wysokości 6200 €. ma dobre narzędzia handlowe, które dają wszystkim jej inwestorom zyski. Wybrałem jej firmę handlową, zacząłem od dzisiaj, dzięki czemu udało mi się odzyskać mój zysk. jest godna zaufania i szczera na rynku, znajdź ją na l⋒$tꜸgᵳam ↘️Alę⋒a~ςryp⸸o~c̴xpc̴r⸸. ykxykxykxykxykxkyxykxykxykxykxxxykxxxykxykxxykixykyxyixykxyxykxxyxykxyxkyxkyxkykxykxykxyixykxxyyixyixyix
Rudolf Kowalczyk
Rudolf Kowalczyk 24.02.2024 11:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ykxykxykxykxykxykxykxykxykxykxykxxykxxv Naprawdę doceniam wysiłek ↘️Alę⋒a~ςryp⸸o~c̴xpc̴r⸸ na l⋒$tꜸgᵳam. to mój pierwszy raz, kiedy zarabiam na handlu... ona nie tylko daje ci konkretnego brokera do handlu moimi pieniędzmi, ale jej umiejętności handlowe zapewniają wysoką odpowiedzialność i przejrzystość, co sprawia, że jest to całkowicie ekscytujące i łatwe dla każdego. Spotkałem ją kilka tygodni temu i mogę powiedzieć, że było to wspaniałe doświadczenie, szukaj jej na l⋒$tꜸgᵳam ↘️Alę⋒a~ςryp⸸o~c̴xpc̴r⸸. yxyxxyyxkyxkykxykxykxykxykxykxykxykykykykxykxyixykxykxyykxykxykxykxykxykxykxykxykxykxykxykxykx
Tadeusz Mazur
Tadeusz Mazur 23.02.2024 8:45
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
==================================== Posiadanie odpowiednich wskazówek lub wiedzy na temat handlu bitcoinem lub jakąkolwiek inną kryptowalutą jest kluczem do udanego handlu. można to osiągnąć, mając legalnego i doświadczonego handlowca. wiele osób doświadczyło dzisiaj wielu rozczarowań w handlu w świetle bezradnego kierownictwa i okropnych specjalistów, ale cieszę się, że mogę powiedzieć, że marketing kryptowalut zmienił moje życie. moi bracia i siostry, radzę wam już dziś podjąć właściwą decyzję i zacząć osiągać dobre zyski na rynku handlowym, komunikować się z ↘️Alę⋒a~ςryp⸸o~c̴xpc̴r⸸ na l⋒$tꜸgᵳam. √√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√
Karol ski
KapitanRejven 22.02.2024 20:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
rentowność dywidendy 0.02% akcje lecą do góry tesla też kiedyś tak szła....
piotr z
piotr z 22.02.2024 15:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.