Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Zaktualizuj teraz
Zamknij

Nordex SE (NDXG)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
8,0440 -0,5560    -6,47%
29/09 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  DE000A0D6554 
WKN:  A0D655
  • Wolumen: 838.008
  • Kupno/Sprzedaż: 8,0440 / 0,0000
  • Zakres dzienny: 8,0420 - 8,6080
Nordex SE 8,0440 -0,5560 -6,47%

Rankingi użytkowników dla NDXG

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Nordex SE O.N. (NDXG).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Viktor Törteli333100+133.29%
2Rosemarie Henkelmann333100+54.9%
3Robert Knake111100+53.84%
4Stefano Cantini111100+46.14%
5Markus Siegl12121083.33+43.08%
6marco marino111100+42.01%
7Ma Rosan111100+41.43%
8Yf Liu22150+40.56%
9Orphir Duval111100+40.28%
10Zoltán Bodolai111100+39.78%
11Pablo Sueiras111100+38.79%
12Thomas Kuß111100+36.47%
13Iwan Tjutjunnikow111100+34.5%
14kevin seiler111100+31.17%
15erkki kostiainen111100+30.12%
16Martino Di Stefano111100+28.74%
17Sven Zimmermann111100+28.66%
18tamas farago111100+27.72%
19fljm Junk111100+24.17%
20Javier Esteban Romo111100+23.93%
21David Plaza22150+23.68%
22Laurens Höhle111100+22.34%
23Konstantin Heinzmann111100+18.69%
24Francesco Vitulano111100+18.6%
25Alex Sunlover55360+18.32%
26Fran Becerr111100+18.17%
27pepe perez111100+17.88%
28mika kauranen111100+16.53%
29Manuel Moreira22150+15.46%
30Alex Spanos111100+15%
31Daniel Garcia Bao111100+14.94%
32David Plaza111100+14.08%
33Stelios Gkenidis111100+13.2%
34Tino Lauck111100+12.78%
35Máté Nagy111100+10.5%
36Norman Bork111100+10.44%
37Tobias Klein111100+8.79%
38Pedro Izq-dem111100+8.63%
39Gilbert Hottinger111100+8.52%
40Antonio Sarnataro111100+7.63%
41Waldemar Krawzow111100+7.57%
42Dániel Boros111100+5.79%
43Сашка Ювелир111100+5.14%
44Raul Moreno Rosales111100+4.59%
45Salvis Lapins111100+4.51%
46Ruben Investing111100+4.4%
47Jalal Rouzitalab111100+4.09%
48Lucky Gougou111100+3.69%
49Martina frias terres111100+3.35%
50Jan Mai33133.33+3.29%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. NDXG

Napisz co myślisz o Nordex SE O.N.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail