Z Ostatniej Chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
😎 Ekskluzywna promocja letnia — akcje wybrane przez AI nawet 50% taniej w usłudze InvestingPro SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

Mtu Aero Engines Holding AG (MTXGn)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
252,10 +3,10    +1,24%
12:51:58 - Dane opóźnione. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  DE000A0D9PT0 
S/N:  A0D9PT
  • Wolumen: 52
  • Kupno/Sprzedaż: 248,40 / 248,80
  • Zakres dzienny: 250,00 - 253,10
Mtu Aero Engines Holding AG 252,10 +3,10 +1,24%

Rankingi użytkowników dla MTXGn

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: MTU Aero Engines NA O.N. (MTXGn).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Jose Lorenzo111100+8.12%
2Frederic Schimmel111100+7.72%
3Nivo Casillas111100+7.17%
4Jose Maria Fernandez Sanchez111100+6.23%
5Nikolas Demeter111100+6.04%
6Blue Sky Investments111100+5.36%
7ALICANSALA BULL111100+5.32%
8Arend Wolven111100+4.52%
9Isabel Gonzalez111100+3.89%
10drimis dimitris111100+3.72%
11Xaviee Nuez111100+2.7%
12Te Ba111100+2.31%
13Hermann Albrecht111100+2.11%
14Enrique Benedi111100+2.03%
15Joe Bucks111100+1.61%
16Tobias Kröpfl111100+1.48%
17Anita Vacca222100+1.24%
18Pedro Cubi111100+0.21%
19Salvis Lapins22150+0.1%
20Eric Sorensen111100+0.05%
21Leon Stuenkel11000%
22Christian Al11000%
23Thomas Bettermann1000-0.91%
24Benjamin Montag1100-1.07%
25Florian Völger1100-1.1%
26Francesco DAiuto1100-1.65%
27dila dila1100-1.95%
28Francisco Sierra322100-2.18%
29Martin Flacke1100-2.26%
30davide garulli66350-2.32%
31Paul Weber1100-3.01%
32Henrik Wilken1100-3.29%
33JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ2200-3.45%
34Michael Kutschker22150-3.87%
35Frederick Moock1100-4.1%
36Alexander Von Engel1100-4.9%
37Sven Lichtwald1000-5.74%
38Salvis Lapins1100-6.05%
39Jan Winter1000-7.73%
40Thomas Brüggemann22150-8.59%
41Philipp Jacobi1100-10.07%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. MTXGn

Napisz co myślisz o MTU Aero Engines AG
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail