Z ostatniej chwili
Investing Pro 0
Zamknij

Mostostal Zabrze Holding (MSZ)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
1,9560 -0,0100    -0,51%
11:31:42 - Dane opóźnione. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Polska
ISIN:  PLMSTZB00018 
  • Wolumen: 4.516
  • Kupno/Sprzedaż: 1,9540 / 1,9560
  • Zakres dzienny: 1,9560 - 1,9660
Mostostal Zabrze Holding 1,9560 -0,0100 -0,51%

Podsumowanie finansowe MSZ

 
Niniejsza strona zawiera krótkie podsumowanie finansowe spółki Mostostal Zabrze Holding, jak również najistotniejsze dane liczbowe z każdego ze sprawozdań finansowych firmy. Ponadto prezentowane są tu niektóre wskaźniki finansowe pochodzące z tych sprawozdań. Użytkownik może wybrać jeden z 4 okresów informacji rocznych lub kwartalnych.
RocznyKwartalny  
InvestingPro Zaawansowane podsumowanie finansowe
TTM = Kroczące dwanaście miesięcy
MRQ = Ostatni kwartał

Rachunek zysków i strat MSZ

Marża brutto TTM 9,01%
Marża operacyjna TTM 4,21%
Marża netto TTM 2,46%
Zwrot z inwestycji TTM 13,81%
 Przychody ogółem  Wynik finansowy netto
Okres kończący się: 30.09.2022 30.06.2022 31.03.2022 31.12.2021
Przychody ogółem 348,98 275,87 230,91
Zysk brutto 26,94 27,41 22,31
Zysk operacyjny 14,98 12,93 10,39
Wynik finansowy netto 10,59 6,52 5,89

Bilans MSZ

Wskaźnik płynności szybki MRQ 1,02
Wskaźnik bieżącej płynności MRQ 1,23
Wskaźnik zadłużenia długoterminowego MRQ -
Wskaźnik zobowiązań do kapitałów własnych MRQ 14,13%
 Aktywa ogółem  Zobowiązania ogółem
Okres kończący się: 30.09.2022 30.06.2022 31.03.2022 31.12.2021
Aktywa ogółem 694,56 630,92 552,35 494,04
Zobowiązania ogółem 481,81 426,38 355,78 301,12
Kapitał własny ogółem 212,76 204,54 196,57 192,92

Rachunek przepływów pieniężnych MSZ

Cash Flow/ 1 akcję TTM -
Przychód/ 1 akcję TTM -
Operacyjne przepływy pieniężne  2,77%
 Środki pieniężne  Zmiana stanu środków pieniężnych netto
Okres kończący się: 30.09.2022 30.06.2022 31.03.2022 31.12.2021
Długość okresu (l. miesięcy): 0 Miesiące 0 Miesiące 0 Miesiące 0 Miesiące
Przepływy środków pieniężnych z działalności operacyjnej 11,78 18,15 6,83
Przepływy środków pieniężnych z działalności inwestycyjnej -2,33 -6,38 -1,18
Przepływy środków pieniężnych z działalności finansowej -2,51 -5,55 -3,02
Zmiana stanu środków pieniężnych netto 7,83 6,37 2,54
* W milionach PLN (za wyjątkiem pozycji na 1 akcję)
InvestingPro
Przejdź do pulpitu InvestingPro

Odblokuj dostęp do ponad 1000 mierników z InvestingPro

Zobacz zaawansowane informacje finansowe, w tym wskaźniki i mierniki wzrostu, które zapewniają dogłębny wgląd w historyczne i prognozowane wyniki finansowe spółki.

 
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. MSZ

Napisz co myślisz o Mostostal Zabrze Holding
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Bartek Staniszewski
Bartek Staniszewski 29.07.2021 0:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Pytanie od amatora. Przekroszy 1.8 przed wynikami czy Wielebny zadziala? Bo chyba tak dziala ?
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 28.07.2021 5:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zerknąłem na arkusz zleceń kupuj / sprzedaj , teraz nagle kupują po PKC , raczej powinno być dobrze . ...
Bartek Staniszewski
Bartek Staniszewski 28.07.2021 5:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bedzie dobrze i gratki za szybko reakcje :)
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 24.07.2021 17:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Moim marzeniem , jest jak najszybciej zalłapać się na wrześniową dywidendę PZU . ... Nara . ..,
Paweł Bury
Paweł Bury 23.07.2021 16:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Franku nie chwal się tu tak ogromnym majątkiem, bo cię okradną.
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 23.07.2021 16:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Oprócz Mostostalu Zabrze , jeszcze posiadam 25 tys. akcji PGE i 5 tys. 228 akcji Agory . ...♻️♣️❤️♠️♦️♻️Pozdr. ...=====
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 23.07.2021 16:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wszystko gra jak w zegarku szwajcarskim , szybciej by mnie moja własna siostra okradła , ale w ogóle dostępu nie ma do mojego konta , choć 18 - ście wiosenek przebywam poza granicami ukochanej Polski. ...
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 23.07.2021 16:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mieszkam w Chicago . ...
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 22.07.2021 20:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
2021 - 08 - 12 >>>> Raport półroczny <<<<PS. Dokładnie mam zakupionych 32 tys. 354 akcji Mostostalu Zabrze , może jutro jeszcze dokupię tego budowlanego papierka . ...
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 22.07.2021 12:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dzisiaj jeszcze dokupiłem 17tys. 450 akcji Mostostalu Zabrze po 1,64 zł. za walor . ...
Paweł Bury
Paweł Bury 22.07.2021 10:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dziś daje, daje
Paweł Bury
Paweł Bury 14.05.2021 9:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dajesz kochaniutki
Bartek Staniszewski
Bartek Staniszewski 14.05.2021 9:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie dał :/
Bartek Staniszewski
Bartek Staniszewski 14.05.2021 9:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Slabo dał :/
Paweł Bury
Paweł Bury 14.05.2021 9:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
da jeszcze da
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 13.05.2021 23:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Teraz cena po staremu , akurat kosztuje 0,78 złotych i przed nami zbliża się ogromny potencjał wzrostowy . ...
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 13.05.2021 17:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.