Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Mostostal Zabrze Holding (MSZ)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
1,5740 -0,0040    -0,25%
13:04:22 - Dane opóźnione. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Polska
ISIN:  PLMSTZB00018 
  • Wolumen: 23.918
  • Kupno/Sprzedaż: 1,5740 / 1,5840
  • Zakres dzienny: 1,5600 - 1,5880
Mostostal Zabrze Holding 1,5740 -0,0040 -0,25%
TTM = Kroczące dwanaście miesięcy
MRQ = Ostatni kwartał

Rachunek zysków i strat MSZ

Marża brutto TTM 9,62%
Marża operacyjna TTM 4,21%
Marża netto TTM 2,23%
Zwrot z inwestycji TTM 7,72%
 Przychody ogółem  Wynik finansowy netto
Okres kończący się: 31.03.2022 31.12.2021 30.09.2021 30.06.2021
Przychody ogółem 230,91 200,24 203,4 206,41
Zysk brutto 22,31 19,49 19,43 19,7
Zysk operacyjny 10,39 8,15 8,18 8,65
Wynik finansowy netto 5,89 3 3,94 5,27

Bilans MSZ

Wskaźnik płynności szybki MRQ 1,23
Wskaźnik bieżącej płynności MRQ 1,32
Wskaźnik zadłużenia długoterminowego MRQ 6,24%
Wskaźnik zobowiązań do kapitałów własnych MRQ 14,44%
 Aktywa ogółem  Zobowiązania ogółem
Okres kończący się: 31.03.2022 31.12.2021 30.09.2021 30.06.2021
Aktywa ogółem 552,35 494,04 556,11 545,41
Zobowiązania ogółem 355,78 303,22 369,15 361,82
Kapitał własny ogółem 196,57 190,81 186,96 183,59

Rachunek przepływów pieniężnych MSZ

Cash Flow/ 1 akcję TTM 0,41
Przychód/ 1 akcję TTM 11,28
Operacyjne przepływy pieniężne  2,30%
 Środki pieniężne  Zmiana stanu środków pieniężnych netto
Okres kończący się: 31.03.2022 31.12.2021 30.09.2021 30.06.2021
Długość okresu (l. miesięcy): 3 Miesiące 12 Miesiące 9 Miesiące 6 Miesiące
Przepływy środków pieniężnych z działalności operacyjnej 6,83 22,41 22,49 8,8
Przepływy środków pieniężnych z działalności inwestycyjnej -1,18 21,57 -3,52 -2,75
Przepływy środków pieniężnych z działalności finansowej -3,02 -25 -7,28 -1,17
Zmiana stanu środków pieniężnych netto 2,54 19,55 12,25 5,31
* W milionach PLN (za wyjątkiem pozycji na 1 akcję)
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. MSZ

Napisz co myślisz o Mostostal Zabrze Holding
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 04.12.2021 17:25
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Akurat wczoraj wysłałem e- mail : biuro@quercustfi.pl do funduszu Quercus TFI , żeby jak najwięcej zakupili tego budowlanego papierka . ... Tra ~ la ~ la ~♻️ ♣️ ❤️ ♠️ ♦️ ♻️
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 01.12.2021 11:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dzisiaj zaczynamy rajd św. Mikołaja . ..._______________ Akurat , nie inaczej . ...
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 15.11.2021 11:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jeszcze dzisiaj dokupiłem 14 tys. 500 akcji MSZ po 1,75 zł. za walor i na dzień dzisiejszy posiadam 47 tys. 300 budowlanego waloru . ...
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 13.10.2021 2:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
N A P R Z Ó D , oby tak dalej . ...PS. Pozdr. ...========
Bartek Staniszewski
Bartek Staniszewski 29.07.2021 0:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Pytanie od amatora. Przekroszy 1.8 przed wynikami czy Wielebny zadziala? Bo chyba tak dziala ?
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 28.07.2021 5:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zerknąłem na arkusz zleceń kupuj / sprzedaj , teraz nagle kupują po PKC , raczej powinno być dobrze . ...
Bartek Staniszewski
Bartek Staniszewski 28.07.2021 5:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bedzie dobrze i gratki za szybko reakcje :)
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 24.07.2021 17:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Moim marzeniem , jest jak najszybciej zalłapać się na wrześniową dywidendę PZU . ... Nara . ..,
Paweł Bury
Paweł Bury 23.07.2021 16:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Franku nie chwal się tu tak ogromnym majątkiem, bo cię okradną.
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 23.07.2021 16:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Oprócz Mostostalu Zabrze , jeszcze posiadam 25 tys. akcji PGE i 5 tys. 228 akcji Agory . ...♻️♣️❤️♠️♦️♻️Pozdr. ...=====
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 23.07.2021 16:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wszystko gra jak w zegarku szwajcarskim , szybciej by mnie moja własna siostra okradła , ale w ogóle dostępu nie ma do mojego konta , choć 18 - ście wiosenek przebywam poza granicami ukochanej Polski. ...
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 23.07.2021 16:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mieszkam w Chicago . ...
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 22.07.2021 20:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
2021 - 08 - 12 >>>> Raport półroczny <<<<PS. Dokładnie mam zakupionych 32 tys. 354 akcji Mostostalu Zabrze , może jutro jeszcze dokupię tego budowlanego papierka . ...
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 22.07.2021 12:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.