Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Mostostal Zabrze Holding (MSZ)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
1,6900 +0,0200    +1,20%
11:40:50 - Dane opóźnione. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Polska
ISIN:  PLMSTZB00018 
  • Wolumen: 60.671
  • Kupno/Sprzedaż: 1,6800 / 1,6900
  • Zakres dzienny: 1,6350 - 1,6950
Mostostal Zabrze Holding 1,6900 +0,0200 +1,20%
Zaloguj się / Zarejestruj się za darmo aby zachować swoje ustawienia wykresów.
Naciśnij ESC aby wyłączyć tryb pełnoekranowy
Dostarczany przez TradingView
Legenda
N
Wiadomości
E
Kalendarz ekonomiczny
D
Dywidendy
S
Split akcji
P
Formacje świecowe

Aby ukryć/pokazać oznaczenia o wydarzeniach, kliknij prawym przyciskiem myszy w wykres i wybierz „Hide Marks On Bars”.

Zobacz, jak to się robi »

Ukryj oznaczenia na słupkach
Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. MSZ

Napisz co myślisz o Mostostal Zabrze Holding
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 04.12.2021 17:25
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Akurat wczoraj wysłałem e- mail : biuro@quercustfi.pl do funduszu Quercus TFI , żeby jak najwięcej zakupili tego budowlanego papierka . ... Tra ~ la ~ la ~♻️ ♣️ ❤️ ♠️ ♦️ ♻️
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 01.12.2021 11:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dzisiaj zaczynamy rajd św. Mikołaja . ..._______________ Akurat , nie inaczej . ...
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 15.11.2021 11:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jeszcze dzisiaj dokupiłem 14 tys. 500 akcji MSZ po 1,75 zł. za walor i na dzień dzisiejszy posiadam 47 tys. 300 budowlanego waloru . ...
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 13.10.2021 2:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
N A P R Z Ó D , oby tak dalej . ...PS. Pozdr. ...========
Bartek Staniszewski
Bartek Staniszewski 29.07.2021 0:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Pytanie od amatora. Przekroszy 1.8 przed wynikami czy Wielebny zadziala? Bo chyba tak dziala ?
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 28.07.2021 5:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zerknąłem na arkusz zleceń kupuj / sprzedaj , teraz nagle kupują po PKC , raczej powinno być dobrze . ...
Bartek Staniszewski
Bartek Staniszewski 28.07.2021 5:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bedzie dobrze i gratki za szybko reakcje :)
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 24.07.2021 17:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Moim marzeniem , jest jak najszybciej zalłapać się na wrześniową dywidendę PZU . ... Nara . ..,
Paweł Bury
Paweł Bury 23.07.2021 16:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Franku nie chwal się tu tak ogromnym majątkiem, bo cię okradną.
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 23.07.2021 16:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Oprócz Mostostalu Zabrze , jeszcze posiadam 25 tys. akcji PGE i 5 tys. 228 akcji Agory . ...♻️♣️❤️♠️♦️♻️Pozdr. ...=====
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 23.07.2021 16:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wszystko gra jak w zegarku szwajcarskim , szybciej by mnie moja własna siostra okradła , ale w ogóle dostępu nie ma do mojego konta , choć 18 - ście wiosenek przebywam poza granicami ukochanej Polski. ...
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 23.07.2021 16:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mieszkam w Chicago . ...
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 22.07.2021 20:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
2021 - 08 - 12 >>>> Raport półroczny <<<<PS. Dokładnie mam zakupionych 32 tys. 354 akcji Mostostalu Zabrze , może jutro jeszcze dokupię tego budowlanego papierka . ...
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 22.07.2021 12:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dzisiaj jeszcze dokupiłem 17tys. 450 akcji Mostostalu Zabrze po 1,64 zł. za walor . ...
Paweł Bury
Paweł Bury 22.07.2021 10:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dziś daje, daje
Paweł Bury
Paweł Bury 14.05.2021 9:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dajesz kochaniutki
Bartek Staniszewski
Bartek Staniszewski 14.05.2021 9:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie dał :/
Bartek Staniszewski
Bartek Staniszewski 14.05.2021 9:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Slabo dał :/
Paweł Bury
Paweł Bury 14.05.2021 9:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
da jeszcze da
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 13.05.2021 23:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Teraz cena po staremu , akurat kosztuje 0,78 złotych i przed nami zbliża się ogromny potencjał wzrostowy . ...
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 13.05.2021 17:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
2021-05-13Kurs: 1,56 zł . ( ➕5,03% )
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 28.04.2021 3:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
2021-04-27PS. Widzę na wykresie podwójne dno : 〰️Jutro w środę , będzie bardzo ciekawie :))))
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 10.04.2021 1:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Cena docelowa 2,50 zł. za akcje . ...♣️❤️♠️♦️
Kris Lik
Kris Lik 10.04.2021 1:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Panie Wróżbito tylko niech Pan powie kiedy? najszybciej by to było po scaleniu akcji ,,
Franciszek Nowelli
Franciszek Nowelli 10.04.2021 1:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Lepiej synku , nie inwestuj na giełdzie , to jest miejsce nie dla ciebie . ....
Bartek Staniszewski
Bartek Staniszewski 10.04.2021 1:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Takie skromne pytanie mam :) ja oczywiscie na tzw pokladzie od dawna ale docelowe 2,50 mozna sie spodziewac kiedy? Po wynikach za 3 kwartal ?
Marcin Prejs
Marcin Prejs 07.04.2021 15:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ruszyła maszyna
Paweł Bury
Paweł Bury 07.04.2021 15:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jestem na pokładzie już od dawna
Kris Lik
Kris Lik 30.11.2020 13:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
to nie mostek tylko dziurawa kładka
Bartek Staniszewski
Bartek Staniszewski 30.11.2020 13:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kolega chyba pazerny bardzo co?
Jogotrapeusz Kad
Jogotrapeusz Kad 07.10.2020 15:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.