Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Lubelski Węgiel Bogdanka s.a. (LWBP)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
35,60 +0,10    +0,28%
17:00:58 - Zamknięty. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Polska
ISIN:  PLLWBGD00016 
  • Wolumen: 76.240
  • Kupno/Sprzedaż: 35,45 / 35,60
  • Zakres dzienny: 34,50 - 35,95
Bogdanka 35,60 +0,10 +0,28%
TTM = Kroczące dwanaście miesięcy
MRQ = Ostatni kwartał

Rachunek zysków i strat LWBP

Marża brutto TTM 20,11%
Marża operacyjna TTM 12,04%
Marża netto TTM 9,49%
Zwrot z inwestycji TTM 5,04%
 Przychody ogółem  Wynik finansowy netto
Okres kończący się: 30.09.2021 30.06.2021 31.03.2021 31.12.2020
Przychody ogółem 621,89 1046,59 543,67 973,1
Zysk brutto 143,98 200,83 107,84 123,46
Zysk operacyjny 96,6 116,19 64,5 45,34
Wynik finansowy netto 73,68 91,49 50,23 36,32

Bilans LWBP

Wskaźnik płynności szybki MRQ 1,8
Wskaźnik bieżącej płynności MRQ 2,19
Wskaźnik zadłużenia długoterminowego MRQ 0,76%
Wskaźnik zobowiązań do kapitałów własnych MRQ 0,94%
 Aktywa ogółem  Zobowiązania ogółem
Okres kończący się: 30.09.2021 30.06.2021 31.03.2021 31.12.2020
Aktywa ogółem 4573,71 4451,91 4436,67 4375,26
Zobowiązania ogółem 1119,88 1071,74 1097,05 1085,88
Kapitał własny ogółem 3453,84 3380,16 3339,61 3289,39

Rachunek przepływów pieniężnych LWBP

Cash Flow/ 1 akcję TTM 18,34
Przychód/ 1 akcję TTM 62,86
Operacyjne przepływy pieniężne  108,19%
 Środki pieniężne  Zmiana stanu środków pieniężnych netto
Okres kończący się: 30.09.2021 30.06.2021 31.03.2021 31.12.2020
Długość okresu (l. miesięcy): 9 Miesiące 6 Miesiące 3 Miesiące 12 Miesiące
Przepływy środków pieniężnych z działalności operacyjnej 480,14 317,17 121,94 476,96
Przepływy środków pieniężnych z działalności inwestycyjnej -268,72 -157,29 -85,9 -611,03
Przepływy środków pieniężnych z działalności finansowej -5,58 -3,95 -2,22 -7,06
Zmiana stanu środków pieniężnych netto 205,84 155,93 33,83 -141,13
* W milionach PLN (za wyjątkiem pozycji na 1 akcję)
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. LWBP

Napisz co myślisz o Lubelski Węgiel Bogdanka s.a.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Maciej Śmiechowski
Maciej Śmiechowski 26.11.2021 19:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
huhu...coraz nizej
Artur Paprocki
Artur Paprocki 23.11.2021 21:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
popatrzcie na ceny węgla to bardzo dobry prognostyk na przyszłość przynajmniej tą najbliższą
Edward Giblewski
Edward Giblewski 23.11.2021 21:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zima tuż tuż, węgiel znowu w górę to akcje też już powinny nadążać za węglem po korekcie.
Dominik Kamiński
Dominik Kamiński 23.11.2021 21:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
inwestorzy nie patrzą na najbliższą zimę tylko na najbliższe 10 lat
Artur Paprocki
Artur Paprocki 23.11.2021 21:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
to jest dobra spółka a wyniki już prawie znane więc zaczynają wzrosty pod oficjalne może znajdzie się większy kupiec
Maciej Śmiechowski
Maciej Śmiechowski 19.11.2021 13:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
sa szanse na wzrosty czy ta spółka spisana na straty?
Jarosław Banaszek
Jarosław Banaszek 19.11.2021 13:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Najbardziej rentowna polska koplania "spisana na straty" ...? Cierpliwości więcej
Kamil XYZ
Kamil XYZ 19.11.2021 12:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Piękna cena, tylko kupować.
Artur Mucha
Artur Mucha 10.11.2021 16:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
zimo nadciągaj 🤣
radoslaw nowak
radoslaw nowak 02.11.2021 15:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wyszedłem pakietem że strata 1k zł trudno się mówi. Dobrze ze nie czekałem
Kuba Naracz
Kuba Naracz 02.11.2021 15:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
trzeba być cierpliwym
Edward Giblewski
Edward Giblewski 02.11.2021 15:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To tacy Mali wywalaja ze stratą i potem narzekają ze stracili, niech lepiej oni grają w szachy a nie na giełdzie. Pozdrawiam i życzę udanych transakcji.
radoslaw nowak
radoslaw nowak 02.11.2021 15:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Edward nie wiem ile ty masz ale przy 5tys sztuk źle to widziałem o poleciało 8%. Bezpieczniej widziałem przeniesienie kapitału. Mam duży plus na innej spółce więc te 1 tys zł jakoś nie boli bardzo.
Artur Hutyra
Artur Hutyra 02.11.2021 14:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ale zwała
Maciej Śmiechowski
Maciej Śmiechowski 02.11.2021 9:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
żarło żarło i zdechło
Michał Osik
Michał Osik 02.11.2021 9:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Węgiel na GC Newcastle wczoraj zanurkował o 30%. Więc będzie dobrze jak skończy się tylko na kilkuprocentowej korekcie
radoslaw nowak
radoslaw nowak 28.10.2021 9:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ktos ? cos ? co tu sie dzieje?
radoslaw nowak
radoslaw nowak 25.10.2021 17:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
udany dzien ! brawo !
Edward Giblewski
Edward Giblewski 25.10.2021 17:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Niewiem jak to się dali potoczy ale ja się pozbyłem mojego pakietu. Mam pakiety na innych papierach co mają potecjal wzrostu jak na razie. Pozdrawiam i życzę wam zarobku na tym papierze, może jeszcze dokonam zakupu przy głębszej korekcie.
lukas krak
lukas krak 25.10.2021 17:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Pozdrawiam. Myślę że teraz to może lecieć na 45-46 na koniec tygodnia. Evergrande się na razie wybronił. Surowce potrzebne.
radoslaw nowak
radoslaw nowak 25.10.2021 17:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Edward ja tutaj na cuda nie liczę ale myślę że obecnie jest największy potencjał do wzrostu. bogdanka nigdy nie będzie tesla więc na takie wzrosty nie ma co liczyć :)
Kuba Naracz
Kuba Naracz 21.10.2021 12:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
zaraz będzie czerwona strefa w tym rejonie ,nie ciekawie ehh
Pokaż poprzednie odpowiedzi (3)
Edward Giblewski
Edward Giblewski 21.10.2021 12:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To sobie sprawdź wykres jak się ten papier poruszał. Na giełdzie zawsze działała spekula i jeśli się podłapiesz w dobrym kierunku to zarabiasz a jeśli w panice sprzedajesz to tracisz. Ja w tym roku na tym papierze zarobiłem krocie. Wiosna było po 42 lecz nie wywalałem jak spadało lecz czekałem do poniżej 30 dokupiłem dwa razy tyle tak że średnia mi tam wychodzila 34, sprzedałem po 57 to chyba niezły zarobek. Jedna zasada nie inwestuj całego kapitału jaki posiadasz tylko część bo jak spadnie to nie masz kasy jak kurs idzie do góry aby dokupić. W ubiegłym tyg też popełniłem błąd kupiłem dino za 47 i jak odbił do 55 wywaliłem zamiast czekać i odkupić po 46, zobacz jaki jest teraz kurs powyżej 70zl. Giełda to jest gra jednemu zabierze drugiemu da jak w naczyniach połączonych. Powodzenia i trochę cierpliwości w inwestowaniu.
radoslaw nowak
radoslaw nowak 21.10.2021 12:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
5k kupione zacznijmy zabawę:)
Edward Giblewski
Edward Giblewski 21.10.2021 12:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dno ubite, jedziemy na północ. Pozdrawiam.
Dominik Kamiński
Dominik Kamiński 21.10.2021 12:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
północ będzie jak ceny węgla znowu zaczną rosnąć
szynka halinka
szynka halinka 21.10.2021 12:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
przecie rosno dlatego wszystkie węgle rosno, co z was za inwestory
radoslaw nowak
radoslaw nowak 21.10.2021 12:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
na 40 myślę że wchodzę. ostatni pakiet na 47 sprzedany
Dar Typ
Dar Typ 21.10.2021 12:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie lepiej wejsc na 35 ?
radoslaw nowak
radoslaw nowak 21.10.2021 12:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jeszcze czekam kurde pytanie o co chodzi.. czekam aż się zaświeci zielone
Tomasz Duda
Tomasz Duda 21.10.2021 11:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jest teraz okazja do zakupu, wyniki 25.11, więc będzie +
Kuba Naracz
Kuba Naracz 21.10.2021 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kupione na 46,85 chyba trzeba być tutaj cierpliwym i mieć nerwy ze stali
Tomasz Duda
Tomasz Duda 21.10.2021 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
to kupiłeś mega wysoko
Kuba Naracz
Kuba Naracz 21.10.2021 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
liczyłem że 50 przebije w tym tygodniu,no ale zaskoczenie niezbyt miłe
Kuba Naracz
Kuba Naracz 21.10.2021 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mam nadzieję że jeszcze na odpowiedni kurs wróci z czasem
Edward Giblewski
Edward Giblewski 21.10.2021 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Też mam nadzieję że po korekcie wróci do wzrostów.
radoslaw nowak
radoslaw nowak 21.10.2021 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kuba teraz zostaw.
Dar Typ
Dar Typ 21.10.2021 11:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wegiel sie na ten rok skonczyl i na skladach i na gieldzie :) logika znowu umarla
Maciej Śmiechowski
Maciej Śmiechowski 21.10.2021 11:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mam nadzieje ze to się zaraz odbije
Dar Typ
Dar Typ 21.10.2021 11:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Niestety
Kuba Naracz
Kuba Naracz 20.10.2021 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dziś odrobi straty
lukas krak
lukas krak 20.10.2021 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Fajnie by było ale chyba nie da rady. Dobrze będzie jeśli się zamknie na 43
lukas krak
lukas krak 20.10.2021 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie wiem jak inni ale ja wszedłem ponownie przy 42 na kolejne kółko choć spodziewam się że jeszcze może zrobić kolejny dołek do 40
Gummy Bear
Gummy Bear 20.10.2021 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kółeczka odpadły? ha ha
Edward Giblewski
Edward Giblewski 20.10.2021 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja się usrednilem po 41i myślę że to powinno odbijać przy takim zapotrzebowaniu na węgiel przed zapowiadana zimą. Pozdrawiam.
lukas krak
lukas krak 20.10.2021 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zamknęło się całkiem pozytywnie.
Kuba Naracz
Kuba Naracz 19.10.2021 16:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
50 w zasięgu jeszczel jest ,myślę że pod koniec tyg będzie atak
lukas krak
lukas krak 19.10.2021 16:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Stawiam że nie będzie ataku. Widać że brak popytu. Grubi czekaja na evergrande. Inni wychodzą z Bogdanki. Po 15:30 z 5mln obrotu było na spadku. Wczoraj wyszedłem z inwestycji i poczekam na rozwój zdarzeń.
Edward Giblewski
Edward Giblewski 19.10.2021 16:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja mam mały pykiecik to mi nie warto wychodzić poniżej skoro wychodziłem po 48 dużym pakietem oczywiście na plusie.
lukas krak
lukas krak 19.10.2021 16:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Gratacje. O to
lukas krak
lukas krak 19.10.2021 16:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Gratacje. O to chodzi
Darek Sobik
Darek Sobik 19.10.2021 8:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Rosja jednak nie zwiększa dostawy gazu do Europy, więc jest dzisiaj szansa na 50🚀
Gummy Bear
Gummy Bear 19.10.2021 8:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
w urwał
Peter Erl
Peter Erl 18.10.2021 15:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak obstawiacie jutro?
Gummy Bear
Gummy Bear 18.10.2021 15:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
góra 🗻
Edward Giblewski
Edward Giblewski 18.10.2021 15:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Powinno dostać kopa aby przebić te 50 zeta. Węgiel ciągle góra a tu taki słaby ruch na północ.
Darek Sobik
Darek Sobik 12.10.2021 9:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
JSW przebiło ściankę działową a tu czekamy na to samo, bo do muru daleka droga...
Edward Giblewski
Edward Giblewski 12.10.2021 9:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No właśnie czekamy na przebicie tej 50.
lukas krak
lukas krak 12.10.2021 9:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jeśli jutro lub pojutrze nie dostanie kopa w górę to może być mocna cofka bo w sobotę evergrande będzie bankrutem... (Prawdopodobnie)
Daniel Błoński
Daniel Błoński 11.10.2021 15:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Spodziewamy się jakiejś korekty po dniu dzisiejszym?
Raf Sow
Raf Sow 11.10.2021 15:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie sądzę. Za mało urosło. Jak dobiej do ok 49 to można korekty się spodziewać
Edward Giblewski
Edward Giblewski 11.10.2021 15:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Raczej przekroczy 50 z uwagi że zapotrzebowanie na węgiel składają nawet Chiny które były poxporterem. Jedziemy na północ, jeśli korekt to podczas sesji. Pozdrawiam kto się załapał na pociąg.
Bartosz Pałka
Bartosz Pałka 11.10.2021 15:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dopiero odrabia poprzednią korektę
Dar Typ
Dar Typ 08.10.2021 14:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wegiel drogi putin dusi gazem dopuki nie ruszy nowy rurociag miec kopalnie wegla to miec zloto
Artur Mucha
Artur Mucha 08.10.2021 14:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
aaa cena leci
Dar Typ
Dar Typ 08.10.2021 14:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Artur Mucha troche w wyborczej sieja propagande
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski 07.10.2021 15:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Rok temu 20 to był szczyt marzeń a tu 45 i jeszcze niektórym mało...
lukas krak
lukas krak 07.10.2021 15:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.