Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Lubelski Węgiel Bogdanka s.a. (LWBP)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
54,00 0,00    0,00%
16/05 - Zamknięty. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Polska
ISIN:  PLLWBGD00016 
  • Wolumen: 149.416
  • Kupno/Sprzedaż: 53,85 / 54,00
  • Zakres dzienny: 53,35 - 55,00
Bogdanka 54,00 0,00 0,00%
Ostatnie publikacje

23.03.2022

EPS / Prognoza

3,62 / --

Przychody / Prognoza

702,8M / 702,8M

Przychody
EPS
 Prognoza
 
Data wydania Koniec okresu EPS /  Prognoza Przychody /  Prognoza
14.09.2022 06/2022 -- /  -- -- /  502,80M
24.05.2022 03/2022 -- /  -- -- /  731,8M
23.03.2022 12/2021 3,62 /  -- 702,8M /  702,8M
18.11.2021 09/2021 2,17 /  -- 621,9M /  621,9M
03.09.2021 06/2021 1,48 /  -- 502,9M /  502,97M
27.05.2021 03/2021 1,48 /  -- 543,85M /  543,78M
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. LWBP

Napisz co myślisz o Lubelski Węgiel Bogdanka s.a.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Tomasz Mm
Tomasz Mm 04.04.2022 18:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
I jest mój oczekiwany spadek. Na JSW to samo. Niestety nastąpi kontynuacja.
Pokaż poprzednie odpowiedzi (5)
Michał Murat
Michał Murat 04.04.2022 18:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
pracuje LW Bogdanka i wiem co mówię, nie da się decyzja widzi mi się zwiększyć wydobycia o 10%, dla naszej kopalnii byłby to milion ton w skali roku. Nie jest to technicznie możliwe.
Sir Rothschild
Sir Rothschild 04.04.2022 18:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A jakie jest ograniczenie ? praca na 2 zmiany to jakiś problem techniczny ?
Marcin Jawny
Marcin Jawny 04.04.2022 18:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
bo wam sie nie chce pracowac! tylko macie akcje I na gieldzie siedzicie! 13, 14, 15 do roboty sie wziasc leniuvhy
Marcin Jawny
Marcin Jawny 04.04.2022 18:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Sir Rothschild bo to sa lenie. tylko podwyzki, 13, 14, 15 itd lenie lenie
Edward Giblewski
Edward Giblewski 04.04.2022 18:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wegla brak ale akcje w dół, jednak ten nasz grajdol kieruję się innymi prawami skoro odatnicy i tak będą finansować straty oraz premie dla zarządu i wszelkiej maści związkowców.
Marcin MARCIN
Marcin MARCIN 02.04.2022 9:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wysiadłem z pociągu. wam życzę aby to była jeszcze droga ku górze. ja robię szybkie strzały. 💪
Marcin MM
MMMs 29.03.2022 16:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
O, i jest zakaz importu rosyjskiego węgla.
Pokaż poprzednie odpowiedzi (1)
Marcin MM
MMMs 29.03.2022 16:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marcin MARCIN JSW jakby odbijało, a tutaj tańczą jak JSW zagra, pożyjemy, zobaczymy :-)
Marcin MARCIN
Marcin MARCIN 29.03.2022 16:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marcin MM to fakt. Ale ciekawostka w obrotach przy spadkach. łowienie promocji. ja znowu skorzystałem.
Tomasz Mm
Tomasz Mm 29.03.2022 16:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kiedy zrozumiecie, że teraz fundy ubierają ulicę na spółki surowcowe? Na WIG20 będą takie spadki, że jeszcze wam się odechce spekulacji. A niestety, ale Polska nie jest potentatem w produkcji węgla, bo sama ma u siebie braki. Wystarczy, że ktoś duży będzie chciał zarobić na węglu i zasypie dziurę, to cena zapikuje. Wszystko w swoim czasie, rynek nie lubi próżni.
Jarek Fi
Jarek Fi 29.03.2022 16:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Fundy robią wszystko z opóźneiniem więc dopiero zaczną ubierać ulicę jak będzie spadać - spółka nie jest dorga . Jedyny minus to że kaczor jest właścicielem .... :)
Sir Rothschild
Sir Rothschild 29.03.2022 16:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tomasz Mm Czemu uważasz, że fundy ubierają ulice w spólki surowcowe ? Na jakiej podstawie sądzisz, że będą spadki cen surowców ?
Marcin MARCIN
Marcin MARCIN 28.03.2022 8:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
witam ponownie. nie mogłem sobie odpuścić ponownej promocji. 💪
Pokaż poprzednie odpowiedzi (3)
Sir Rothschild
Sir Rothschild 28.03.2022 8:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Policz dobrze.... 5 dni temu pisałeś, że Bogdanka jest przewartościowana o 10%. Masz jakieś zaniki pamięci ? Na szczęście internet pamięta za ciebie :D
Marcin MARCIN
Marcin MARCIN 28.03.2022 8:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Sir Rothschild nooooo sprzedałem na górce i zwalilo się na 8 procentt. teraz leci dalej - wartosć realna bogdanki to 51 zł.
Sir Rothschild
Sir Rothschild 28.03.2022 8:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
5 dni temu licząc od wczoraj było po 54pln z groszami tak samo jak wczoraj... człowieku, weź nie pier... głupot, bo inaczej tego nie da się określić.
Marcin MARCIN
Marcin MARCIN 28.03.2022 8:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
no i wszystko się zgadza. od 61 na 54 to ile procent? a dziś jeszcze nizej. 💪
Sir Rothschild
Sir Rothschild 28.03.2022 8:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marcin MARCIN  Pisałeś, że jest 10% przewartościowana przy cenie 54pln, a następnie po 4-5 dniach gdy nadal była po cenie 54pln piszesz, że to promocja. z 54 na 54 to nie jest 10 %. :D
Jarek Fi
Jarek Fi 25.03.2022 9:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Boganka podobno moderniuzuje - obniża koszty wydobycia i jest zaangażowana w nowe projekty - nisko emisyjne spalanie coś kotś wie ? To może być dobra inwestycja ...
Tomasz Kwiatkowski
Tomasz Kwiatkowski 22.03.2022 20:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
coś się dzieje węgla brakuje to uszy do gory
Marcin MARCIN
Marcin MARCIN 22.03.2022 20:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jest.przewartościowana o jakieś 10%
Maciej Bania
Maciej Bania 22.03.2022 20:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Myślę że to spadki aby się zaopatrzyć w większą ilość bo lada chwila wyniki a myślę że ona będą dobre więc w tym tygodniu myślę minimum 10/15% up
Sir Rothschild
Sir Rothschild 22.03.2022 20:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...a kiedy mają zostać ogłoszone wyniki kwartalne ?
Sir Rothschild
Sir Rothschild 22.03.2022 20:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Właśnie przeczytałem, że dzisiaj były... generalnie wypadła rewelacyjnie więc nie wiem skąd teorie o przewartościowaniu o 10%
Sir Rothschild
Sir Rothschild 22.03.2022 20:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Pewnie standardowo... z sufitu
Smart Money
Smart Money 11.03.2022 12:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak nastroje? Będzie rosło czy po wzrostach?
Pokaż poprzednie odpowiedzi (4)
Marcin MARCIN
Marcin MARCIN 11.03.2022 12:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
aaaaaaa nie mówiłem. jak w poniedziałek będą wzrosty to mi na ręku wyrosną kaktusy.
Sir Rothschild
Sir Rothschild 11.03.2022 12:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Co mają kopalnie europejskie do Bogdanki ? Przecież to się logicznej kupy nie trzyma to co napisałeś. Przecież Polska i tak nie kupuje węgla na zachodzie tylko w Rosji od której chcą się wszyscy odciąć.
Marcin MARCIN
Marcin MARCIN 11.03.2022 12:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
nie patrz na to tak. spojrzyj na to jakby od drugiej strony. zadaj sobie pytanie - czy europa będzie kupować węgiel od polski majac inne kopalnie które są tańsze. mimo ogloszenia o ich zamykaniu - zmiana planów i dalsze wydobycie.
Marcin MARCIN
Marcin MARCIN 11.03.2022 12:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
trzeba słuchać TV i innych wiadomości giełdowych. ja uciekłem na górce z bogdanki i z nasłuchu wlazłem w azoty. chyba 10 procent w ciagu dnia to sporo? nooooo. zobaczysz co w ciągu 4 dni będzie się działo. reaguj na rynek i na komunikaty.
Sir Rothschild
Sir Rothschild 11.03.2022 12:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
"jak w poniedziałek będą wzrosty to mi na ręku wyrosną kaktusy." To ile tych kaktusów ci wyrosło ?
Marcin MARCIN
Marcin MARCIN 10.03.2022 9:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
no i to co miałem zarobić to zarobiłem - a więc żegnam szanowne grono. wczoraj opierdzieliłem to i ledwo co poszło ale na początkowej górce. bogdanka wraca do swojego punktu wyjścia.
Sir Rothschild
Sir Rothschild 10.03.2022 9:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To czemu dopiero teraz się tym chwalisz ? :D
Marcin MARCIN
Marcin MARCIN 10.03.2022 9:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Sir Rothschild bo wczoraj to opyliłem.
Marcin MARCIN
Marcin MARCIN 10.03.2022 9:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ale powiem Ci że dzis nie.spodziewałem się tego wzrostu.
Marcin Boroneli
Marcin Boroneli 09.03.2022 16:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To już tendencja spadkowa ?
No Name
Cichy 09.03.2022 16:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
korekta i drobna kumulacja
Mariusz Mikuciński
Mariusz Mikuciński 08.03.2022 11:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bedzie 100, cisza przed burzą..
Daniel Błoński
Daniel Błoński 08.03.2022 11:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Skąd wiesz, masz magiczną szklaną kule?
Edward Giblewski
Edward Giblewski 08.03.2022 11:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ale do szczytu 130 jest jeszcze miejsce i kto wie czy tego nie zaliczymy, było by fajnie. Pozdrawiam cierpliwiwych.
Mariusz Mikuciński
Mariusz Mikuciński 08.03.2022 11:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Daniel Błoński moje skromne zdanie.
Sir Rothschild
Sir Rothschild 08.03.2022 11:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.