Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Lubelski Węgiel Bogdanka s.a. (LWBP)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
33,25 -0,95    -2,78%
20/01 - Zamknięty. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Polska
ISIN:  PLLWBGD00016 
  • Wolumen: 69.735
  • Kupno/Sprzedaż: 33,20 / 33,30
  • Zakres dzienny: 32,75 - 34,40
Bogdanka 33,25 -0,95 -2,78%
Ramy Czasowe:
20/12/2021 - 20/01/2022
 
Data Ostatnio Otwarcie Max. Min. Wol. Zmiana%
20.01.2022 33,25 34,20 34,40 32,75 69,74K -2,78%
19.01.2022 34,20 33,50 34,55 32,60 74,10K 1,03%
18.01.2022 33,85 35,05 35,50 33,80 68,71K -4,38%
17.01.2022 35,40 35,60 36,65 35,30 74,65K 0,57%
14.01.2022 35,20 35,00 35,25 34,40 52,50K -0,28%
13.01.2022 35,30 35,55 35,60 34,60 76,94K -0,84%
12.01.2022 35,60 34,90 35,95 34,80 131,59K 2,15%
11.01.2022 34,85 34,35 34,90 33,80 66,46K 1,75%
10.01.2022 34,25 34,95 35,30 33,80 115,83K 0,00%
07.01.2022 34,25 33,10 34,90 32,65 136,13K 2,24%
05.01.2022 33,50 33,25 34,00 32,95 60,27K 1,52%
04.01.2022 33,00 33,25 33,45 32,35 46,06K -0,60%
03.01.2022 33,20 32,70 33,45 32,45 72,39K 3,75%
30.12.2021 32,00 32,50 32,95 31,55 68,74K -1,23%
29.12.2021 32,40 31,00 32,65 30,80 110,38K 5,19%
28.12.2021 30,80 29,95 32,10 29,95 340,43K 2,84%
27.12.2021 29,95 31,70 31,70 29,80 317,40K -5,52%
23.12.2021 31,70 32,95 33,30 31,50 165,43K -4,37%
22.12.2021 33,15 33,85 34,05 32,90 9,00K -2,36%
21.12.2021 33,95 34,00 34,10 33,00 38,46K 0,59%
20.12.2021 33,75 33,00 33,75 31,60 119,45K 1,05%
Najwyższa: 36,65 Najniższa: 29,80 Różnica: 6,85 Przeciętna: 33,50 Zmiana%: -0,45
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. LWBP

Napisz co myślisz o Lubelski Węgiel Bogdanka s.a.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Rychu Rychowicz
Rychu Rychowicz 10.01.2022 9:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Węgiel to przeszłość” – piszą autorzy corocznego raportu „Global Coal Exit List
Rychu Rychowicz
Rychu Rychowicz 10.01.2022 9:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czy należy brać czarne złoto. Kryzys energetyczny to powrót do najtanszego żródła ;-)
Rychu Rychowicz
Rychu Rychowicz 10.01.2022 9:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Panowie jest zimno, więc inwestuje się w WĘGIEL!!!! Kryzys gazowy nawet jak bedzie rozwiazany to ceny gazu z USA,NOR,SWE to cena x3. TYLKO WĘGIELLLLLLLLLLLLLL buahha
Rychu Rychowicz
Rychu Rychowicz 10.01.2022 9:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak mozna było sprzedać za 30-34 ???? To HISTORYCZNE DNO. Teraz juz tylko ATH buahhaha
Maciej Śmiechowski
Maciej Śmiechowski 21.12.2021 17:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
tu się coś ruszy czy brak przesłanek?
Jacek Łyszkowicz
Jacek Łyszkowicz 21.12.2021 17:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ruszy się od 28-30 grudnia
Maciej Śmiechowski
Maciej Śmiechowski 21.12.2021 17:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
drgnęło doslowmie
Maciej Śmiechowski
Maciej Śmiechowski 20.12.2021 10:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
co za kibel...masakra... juz nie wiadomo czy jest sens usredniac
Artur Orlicz
Artur Orlicz 05.12.2021 21:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
moim zdaniem LWB nie spadnie ponizej 29.przed nami 3 ostre zimy -podobne jak w latach 2009/10-2012/13.11 letni cykl aktywnosci Slonca dziala od x lat.jak to sie teraz przelozy na kurs LWB?tego nie wiem  ale dokupie jak cena zjedzie znowu do ok 32.poczekam na 65 w styczniu lub lutym.czy sie doczekam-czas pokaze.
Maciej Śmiechowski
Maciej Śmiechowski 05.12.2021 21:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ciekawe ...
Edward Giblewski
Edward Giblewski 05.12.2021 21:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Witam ja zarobiłem to sprzedałem, życzę wam przemyślanych inwestycji i oczywiście zarobku. Ja przeniosłem się na LP P tam są same grube ryby, akcje bardzo drogę to mały sobie nie kupi a więc mniej paniki. Pozdrawiam i życzę zdrowych świat Borzego Narodzenia i Nowego Roku.
Maciej Śmiechowski
Maciej Śmiechowski 26.11.2021 19:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
huhu...coraz nizej
Artur Paprocki
Artur Paprocki 23.11.2021 21:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
popatrzcie na ceny węgla to bardzo dobry prognostyk na przyszłość przynajmniej tą najbliższą
Edward Giblewski
Edward Giblewski 23.11.2021 21:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zima tuż tuż, węgiel znowu w górę to akcje też już powinny nadążać za węglem po korekcie.
Dominik Kamiński
Dominik Kamiński 23.11.2021 21:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
inwestorzy nie patrzą na najbliższą zimę tylko na najbliższe 10 lat
Artur Paprocki
Artur Paprocki 23.11.2021 21:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
to jest dobra spółka a wyniki już prawie znane więc zaczynają wzrosty pod oficjalne może znajdzie się większy kupiec
Maciej Śmiechowski
Maciej Śmiechowski 19.11.2021 13:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
sa szanse na wzrosty czy ta spółka spisana na straty?
Jarosław Banaszek
Jarosław Banaszek 19.11.2021 13:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Najbardziej rentowna polska koplania "spisana na straty" ...? Cierpliwości więcej
Kamil XYZ
Kamil XYZ 19.11.2021 12:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Piękna cena, tylko kupować.
Artur Mucha
Artur Mucha 10.11.2021 16:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
zimo nadciągaj 🤣
radoslaw nowak
radoslaw nowak 02.11.2021 15:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wyszedłem pakietem że strata 1k zł trudno się mówi. Dobrze ze nie czekałem
Kuba Naracz
Kuba Naracz 02.11.2021 15:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
trzeba być cierpliwym
Edward Giblewski
Edward Giblewski 02.11.2021 15:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To tacy Mali wywalaja ze stratą i potem narzekają ze stracili, niech lepiej oni grają w szachy a nie na giełdzie. Pozdrawiam i życzę udanych transakcji.
radoslaw nowak
radoslaw nowak 02.11.2021 15:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Edward nie wiem ile ty masz ale przy 5tys sztuk źle to widziałem o poleciało 8%. Bezpieczniej widziałem przeniesienie kapitału. Mam duży plus na innej spółce więc te 1 tys zł jakoś nie boli bardzo.
Artur Hutyra
Artur Hutyra 02.11.2021 14:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ale zwała
Maciej Śmiechowski
Maciej Śmiechowski 02.11.2021 9:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
żarło żarło i zdechło
Michał Osik
Michał Osik 02.11.2021 9:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Węgiel na GC Newcastle wczoraj zanurkował o 30%. Więc będzie dobrze jak skończy się tylko na kilkuprocentowej korekcie
radoslaw nowak
radoslaw nowak 28.10.2021 9:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ktos ? cos ? co tu sie dzieje?
radoslaw nowak
radoslaw nowak 25.10.2021 17:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
udany dzien ! brawo !
Edward Giblewski
Edward Giblewski 25.10.2021 17:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Niewiem jak to się dali potoczy ale ja się pozbyłem mojego pakietu. Mam pakiety na innych papierach co mają potecjal wzrostu jak na razie. Pozdrawiam i życzę wam zarobku na tym papierze, może jeszcze dokonam zakupu przy głębszej korekcie.
lukas krak
lukas krak 25.10.2021 17:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Pozdrawiam. Myślę że teraz to może lecieć na 45-46 na koniec tygodnia. Evergrande się na razie wybronił. Surowce potrzebne.
radoslaw nowak
radoslaw nowak 25.10.2021 17:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Edward ja tutaj na cuda nie liczę ale myślę że obecnie jest największy potencjał do wzrostu. bogdanka nigdy nie będzie tesla więc na takie wzrosty nie ma co liczyć :)
Kuba Naracz
Kuba Naracz 21.10.2021 12:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
zaraz będzie czerwona strefa w tym rejonie ,nie ciekawie ehh
Pokaż poprzednie odpowiedzi (3)
Edward Giblewski
Edward Giblewski 21.10.2021 12:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To sobie sprawdź wykres jak się ten papier poruszał. Na giełdzie zawsze działała spekula i jeśli się podłapiesz w dobrym kierunku to zarabiasz a jeśli w panice sprzedajesz to tracisz. Ja w tym roku na tym papierze zarobiłem krocie. Wiosna było po 42 lecz nie wywalałem jak spadało lecz czekałem do poniżej 30 dokupiłem dwa razy tyle tak że średnia mi tam wychodzila 34, sprzedałem po 57 to chyba niezły zarobek. Jedna zasada nie inwestuj całego kapitału jaki posiadasz tylko część bo jak spadnie to nie masz kasy jak kurs idzie do góry aby dokupić. W ubiegłym tyg też popełniłem błąd kupiłem dino za 47 i jak odbił do 55 wywaliłem zamiast czekać i odkupić po 46, zobacz jaki jest teraz kurs powyżej 70zl. Giełda to jest gra jednemu zabierze drugiemu da jak w naczyniach połączonych. Powodzenia i trochę cierpliwości w inwestowaniu.
radoslaw nowak
radoslaw nowak 21.10.2021 12:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
5k kupione zacznijmy zabawę:)
Edward Giblewski
Edward Giblewski 21.10.2021 12:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dno ubite, jedziemy na północ. Pozdrawiam.
Dominik Kamiński
Dominik Kamiński 21.10.2021 12:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
północ będzie jak ceny węgla znowu zaczną rosnąć
szynka halinka
szynka halinka 21.10.2021 12:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
przecie rosno dlatego wszystkie węgle rosno, co z was za inwestory
radoslaw nowak
radoslaw nowak 21.10.2021 12:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
na 40 myślę że wchodzę. ostatni pakiet na 47 sprzedany
Dar Typ
Dar Typ 21.10.2021 12:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie lepiej wejsc na 35 ?
radoslaw nowak
radoslaw nowak 21.10.2021 12:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jeszcze czekam kurde pytanie o co chodzi.. czekam aż się zaświeci zielone
Tomasz Duda
Tomasz Duda 21.10.2021 11:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jest teraz okazja do zakupu, wyniki 25.11, więc będzie +
Kuba Naracz
Kuba Naracz 21.10.2021 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kupione na 46,85 chyba trzeba być tutaj cierpliwym i mieć nerwy ze stali
Tomasz Duda
Tomasz Duda 21.10.2021 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
to kupiłeś mega wysoko
Kuba Naracz
Kuba Naracz 21.10.2021 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
liczyłem że 50 przebije w tym tygodniu,no ale zaskoczenie niezbyt miłe
Kuba Naracz
Kuba Naracz 21.10.2021 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mam nadzieję że jeszcze na odpowiedni kurs wróci z czasem
Edward Giblewski
Edward Giblewski 21.10.2021 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Też mam nadzieję że po korekcie wróci do wzrostów.
radoslaw nowak
radoslaw nowak 21.10.2021 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kuba teraz zostaw.
Dar Typ
Dar Typ 21.10.2021 11:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wegiel sie na ten rok skonczyl i na skladach i na gieldzie :) logika znowu umarla
Maciej Śmiechowski
Maciej Śmiechowski 21.10.2021 11:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mam nadzieje ze to się zaraz odbije
Dar Typ
Dar Typ 21.10.2021 11:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Niestety
Kuba Naracz
Kuba Naracz 20.10.2021 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dziś odrobi straty
lukas krak
lukas krak 20.10.2021 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Fajnie by było ale chyba nie da rady. Dobrze będzie jeśli się zamknie na 43
lukas krak
lukas krak 20.10.2021 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie wiem jak inni ale ja wszedłem ponownie przy 42 na kolejne kółko choć spodziewam się że jeszcze może zrobić kolejny dołek do 40
Gummy Bear
Gummy Bear 20.10.2021 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kółeczka odpadły? ha ha
Edward Giblewski
Edward Giblewski 20.10.2021 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja się usrednilem po 41i myślę że to powinno odbijać przy takim zapotrzebowaniu na węgiel przed zapowiadana zimą. Pozdrawiam.
lukas krak
lukas krak 20.10.2021 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zamknęło się całkiem pozytywnie.
Kuba Naracz
Kuba Naracz 19.10.2021 16:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
50 w zasięgu jeszczel jest ,myślę że pod koniec tyg będzie atak
lukas krak
lukas krak 19.10.2021 16:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Stawiam że nie będzie ataku. Widać że brak popytu. Grubi czekaja na evergrande. Inni wychodzą z Bogdanki. Po 15:30 z 5mln obrotu było na spadku. Wczoraj wyszedłem z inwestycji i poczekam na rozwój zdarzeń.
Edward Giblewski
Edward Giblewski 19.10.2021 16:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja mam mały pykiecik to mi nie warto wychodzić poniżej skoro wychodziłem po 48 dużym pakietem oczywiście na plusie.
lukas krak
lukas krak 19.10.2021 16:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Gratacje. O to
lukas krak
lukas krak 19.10.2021 16:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Gratacje. O to chodzi
Darek Sobik
Darek Sobik 19.10.2021 8:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Rosja jednak nie zwiększa dostawy gazu do Europy, więc jest dzisiaj szansa na 50🚀
Gummy Bear
Gummy Bear 19.10.2021 8:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.