Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
Odblokuj dane Premium: aż 50% rabatu na InvestingPro SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

Eni SpA (ENI)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
13,978 -0,154    -1,09%
12:24:00 - Dane na żywo. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Włochy
ISIN:  IT0003132476 
  • Wolumen: 7.721.627
  • Kupno/Sprzedaż: 0,000 / 0,000
  • Zakres dzienny: 13,942 - 14,156
Eni SpA 13,978 -0,154 -1,09%

Rankingi użytkowników dla ENI

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Eni SpA (ENI).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Anita Vacca17917916893.85+74.87%
2francesco prati1010770+34.07%
3Paolo trader66583.33+31.3%
4Riccardo Prini15151066.67+25.2%
5Francesco Fra222100+23.47%
6Massimo Spampinato1211763.64+22.32%
7davide vignola77685.71+21.87%
8Francesco Franchitto1515960+21.59%
9Nicola Giovanni Vulcano17171164.71+21.3%
10paolo firmani55480+21.15%
11Flavio Bellesso21201470+20.65%
12Giancarlo Bressan109777.78+20.46%
13Marco Pizzo111100+20.3%
14Alessandro Sali444100+19.29%
15marcello samp14141392.86+19.24%
16psycho In44375+19.19%
17Mauro Dalessandris54375+18.41%
18MARIA Sofia333100+18.25%
19Fabio Ferro666100+17.59%
20Antonio Testa333100+17.44%
21Fabio Pighini76466.67+16.85%
22Alessio Menigatti222100+16.65%
23Roberto Pernice222100+16.38%
24gaetano Bam111100+15.7%
25Castellano Castellani111100+15.65%
26ENRICO ALZATI222100+14.88%
27immobili ed opere srl111100+14.68%
28SuperSimon ado111100+14.56%
29Mauro Conca111100+14.29%
30Riccardo Bozzo111100+14.19%
31dario bertelli111100+13.59%
32Matteo Rago222100+13.29%
33carlo beccani55360+13.26%
34Gianluca Buttarazzi222100+13.18%
35giuseppe pitu22150+13.12%
36Fabio Borsato22150+12.94%
37Vittorio Gallo222100+12.93%
38Giovanni Angius111100+12.75%
39GIUSEPPE MAINARDI109555.56+12.67%
40Lucas Buffett222100+12.59%
41Stefano Catellani111100+12.51%
42federico ferrari111100+12.48%
43ANTONIO AGNUSDEI111100+12.4%
44Laris Poety111100+12.12%
45Giovanni Battista77457.14+12.02%
46Lucio Roncoletta111100+12.01%
47Giulio Colombo111100+11.9%
48Sebi Cosentino111100+11.87%
49Raffaello Girlanda111100+11.78%
50Isacco Casotto111100+11.62%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. ENI

Napisz co myślisz o Eni SpA
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail