Compagnie d Entreprises CFE SA (CFEB)

Wartość w EUR
12,15
0,00(0,00%)
Dane na żywo·

Struktura własności

Przegląd struktury własności

Rodzaj
Posiadane akcje zwykłe% akcji pozostających w obrocieWartość rynkowa
Fundusze powiernicze i ETF
634,83 tys.2,57%7,30 mln
Pozostali inwestorzy instytucjonalni
200,000,00%2,30 tys.
Spółki akcyjne i inwestorzy detaliczni
24,05 mln97,43%276,59 mln
Ogółem
24,69 mln100,00%283,9 mln

Najważniejsi akcjonariusze instytucjonalni

Akcjonariusz
% akcji
Posiadane akcje
Data zgłoszenia
Wartość (w tys.)
Dimensional Fund Advisors LP0,84%207 0182381
Econopolis NV0,81%200 0002300
Moneta Asset Management0,76%188 6002169
American Century Investment Management Inc0,13%32 567375
Bessemer Investment Management LLC0,01%294634
KBC Asset Management NV0,01%254629
Mercer Global Investments Europe Limited0,00%6357
Acadian Asset Management LLC0,00%5336
Dfa Global Sustainability Core Equity Fund0,00%1001
BNP Paribas Asset Management Europe0,00%430

Najważniejsze fundusze powiernicze posiadające akcje

Akcjonariusz
% akcji
Posiadane akcje
Data zgłoszenia
Wartość (w tys.)
Econopolis Funds - Econopolis Belgian Champions0,81%200 0002300
Moneta Multi Caps0,76%188 6002169
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio0,23%57 150657
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0,21%51 230589
DFA Investment Trust Company - Continental Small Company Series0,20%49 898574
American Century ETF Trust - Avantis International Small Cap Value ETF0,11%26 716307
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Vector Equity Portfolio0,04%8983103
DFA Investment Dimensions Group Inc. - World ex U.S. Core Equity Portfolio0,02%533161
Dimensional ETF Trust - Dimensional World ex U.S. Core Equity 2 ETF0,02%521860
American Century ETF Trust - Avantis International Small Cap Value Fund0,02%389345
Zainstaluj nasze aplikacje
Śledź nas
Zastrzeżenie w związku z ryzykiem: Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.