Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
Zamknij

Kontrakty terminowe na S&P 500 Wrz. '24

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
5,562.25 +2.50    +0.04%
- Dane opóźnione. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Typ:  Kontrakt terminowy na indeks
Bazowy:  S&P 500
  • Zamknięcie: 5,559.75
  • Otwarcie: 5,561.75
  • Zakres dzienny: 5,559.75 - 5,567.00
S&P 500 5,562.25 +2.50 +0.04%

Rankingi użytkowników dla kontraktów terminowych na Kontrakty terminowe na S&P 500

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) dla kontraktów terminowych na E-Mini S&P 500.
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Mveleli Phindani1000+100%
2Hermann Albrecht32312683.87+31.69%
3Hüseyin Aşan17171270.59+31.51%
4joe morgan666100+31.51%
5Andrew Supra777100+30.48%
6Vladimir Semenov1211654.55+29.38%
7Moravid Ecks20201470+28.25%
8Maximiliano Dagata555100+26.63%
9Juan Martin109888.89+26.56%
10Shankar AVSB15151173.33+26.54%
11stew kastic16916813177.98+26.51%
12Сергей Кар1211981.82+26.36%
13Julio Cesar25251768+25.94%
14Carlos Iglesias18181477.78+25.58%
15Ben Rickert24242187.5+24.51%
16Robby Dino Pala77685.71+23.69%
17esoterico network74745371.62+23.67%
18Rizwan Ali98787.5+23.44%
19Tony Cortese62625080.65+23.38%
20Gajanan Gaikwad333100+23.29%
21qt in22221359.09+23.26%
22Christoph Willywonka19191263.16+23.24%
23Isagani Young25251664+23.16%
24?? ?777100+22.67%
25Loh Tat Guan1111872.73+22.32%
26Li Ku1010880+22.28%
27Kevin Voss88787.5+21.64%
28Michael Purcell333100+21.56%
29Arjen Alink109888.89+21.26%
30Orange Fan76583.33+21.26%
31chen choon Lim1212975+21.26%
32John Rodriguez88787.5+21.02%
33Edward Inyang12121191.67+20.89%
34Luiz Filho66583.33+20.77%
35Timothy Davis88787.5+20.46%
36Nico Sierra45442965.91+20.44%
37Peter Cancro49494591.84+20.28%
38Andy Oryiz555100+19.91%
39Макс Кулик66583.33+19.84%
40Muhammad Rasheed20420312863.05+19.71%
41YEHUDA CHEN88675+19.68%
42Arthur Sommer98675+19.61%
43Scalfi Santos1211981.82+19.37%
44Fredrick Suh222100+19.3%
45Vitalii Chernenko44375+19.11%
46Michal Stefaniak55480+18.77%
47Roy Cohen77571.43+18.6%
48Mike Olson1312758.33+18.45%
49Leroy McDonovan17161593.75+18.38%
50Christian Boulais77685.71+18.35%

Moje nastroje

Jaki będzie trend na instrumencie: S&P 500?
lub
Zagłosuj, aby poznać wyniki!
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na S&P 500

Napisz co myślisz o kontraktach terminowych na Kontrakty terminowe na S&P 500
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Kamil Konrad
Kamil Konrad 05.06.2024 22:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Znowu rakieta
Tomek Kobiela
Tomek Kobiela 29.05.2024 0:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Korekta do 4.8 sie nalezy tylko czekac az runie
Zbigniew Żądło
Zbigniew Żądło 04.04.2024 21:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ale urwał
Heniu z Bogdańca
Heniu z Bogdańca 27.03.2024 13:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tomek Kobiela
Tomek Kobiela 14.03.2024 21:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To nawet korekta nie byla 30 p odrobione w 15 min no cyrk
Alina Wieczorek
Alina Wieczorek 27.02.2024 4:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
545445555155552525251551515151515.. Najlepszym sposobem na walkę z negatywnymi skutkami inflacji jest zainwestowanie pieniędzy, które dziś masz w rękach. Regularne inwestowanie z (M᩶a᩶r᩶t᩶i᩶n᩶a᩶ R᩶o᩶b᩶e᩶r᩶s᩶o᩶n᩶) na {1N5*AGARM} pozwoli Ci pokonać inflację, a Twoja siła nabywcza nie spadnie...51561166262626311163656626626266626266262232225252652626223
Tomek Kobiela
Tomek Kobiela 15.02.2024 20:45
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Do nieba 🚀🚀🚀
Kamil Konrad
Kamil Konrad 15.02.2024 20:45
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie mogę tego zrozumieć 🫠
Tomek Kobiela
Tomek Kobiela 15.02.2024 20:45
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
4825 i leczka pierwsza
Tomek Kobiela
Tomek Kobiela 14.02.2024 23:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No i wczorajsza 100 wka odrobiona ,ale to wydaje sie troche falszywe ,ciekawe czy zlapia byka za rogi
Kamil Konrad
Kamil Konrad 13.02.2024 23:05
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No i rypło Ciekawe na jak dlugo?
La Cumparsita
La Cumparsita 07.02.2024 22:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
5000 ... taaaaa.....
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail