Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Kontrakty terminowe na S&P 500 Wrz. '21

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
4.196,38 -16,62    -0,39%
11:07:42 - Dane pochodne na żywo. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Typ:  Kontrakt terminowy na indeks
  • Zamknięcie: 4.213,00
  • Otwarcie: 4.202,50
  • Zakres dzienny: 4.182,88 - 4.205,12
S&P 500 4.196,38 -16,62 -0,39%
Loading
Ostatnia aktualizacja:
  • 1 dzień
  • 1 tydzień
  • 1 miesiąc
  • 3 miesiące
  • 6 miesięcy
  • 1 rok
  • 5 lat
  • Max.
Zamknięcie4.213
MiesiącWrz. '21
Minimalna zmiana ceny0,25
Otwarcie4.202,5
Wielkość umowy50 $ x cena indeksu
Wartość Tick12,5
Zakres dzienny4.182,88 - 4.205,12
Typ rozliczeniaGotówka
Symbol bazowyES
Zakres 52 tyg.2.983,5 - 4.267,5
Dzień rozliczenia17/09/2021
Wartość bazowa1 = $50
1-roczna zmiana33,92%
Ostatnie rolowanie13/06/2021
MiesiąceHMUZ
Jaki będzie trend na instrumencie: S&P 500?
lub
Zagłosuj, aby poznać wyniki!

Aktualności na temat Kontrakty terminowe na S&P 500


Analiza Kontrakty terminowe na S&P 500


Podsumowanie techniczne

Typ 5 min 15 min Godzina Dzień Miesiąc
Średnie kroczące Kup Sprzedaj Sprzedaj Neutralny Kup
Wskaźniki techniczne Kup Mocne sprzedaj Mocne sprzedaj Mocne sprzedaj Mocne kup
Podsumowanie Kup Mocne sprzedaj Mocne sprzedaj Sprzedaj Mocne kup

Formacje świecowe

 

Filtruj tabelę według:

Charakterystyka formacji świecowych:

Ramy Czasowe
Typ
Trend
Wiarygodność
Formacja Ramy Czasowe Wiarygodność Status świecy Czas odczytu świecy
Wyłaniające się formacje
Morning Star 15 Bieżący
Wypełnione formacje
Deliberation Bearish 1M 1 Maj '21
Bullish Engulfing 1D 9 04.06.2021
Three Outside Up 1M 13 Maj '20
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na S&P 500

Napisz co myślisz o kontraktach terminowych na Kontrakty terminowe na S&P 500
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Krzysztof Stec
Krzysztof Stec 2 godziny temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
no i Panowie nie ma nowego ATH :)) miałem nadzieje że odbije od 4260 w dół i tak wyszło :)) to co teraz testujemy 4180?
Kamil Kowalski
Kamil Kowalski 19 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dzis konferencja FOMC, zapewne będzie widoczna reakcja i jak zwykle jutro  coś zupełnie odwrotnego do pierwszej reakzcji rynku dzis po 20.30
TT Jan
TT Jan 18 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wszyscy czekaja na 20;30 jak na szpilkach
Diausz Pitar
Diausz Pitar 17 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak zwykle poleci w gore
Edward Stachura
Edward Stachura 13 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Diausz Pitar najpierw zniszczy Wąskie pozycje a potem ATH
Robert Ostrogocki
Robert Ostrogocki 22 godziny temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Moze zrobic 5 na 0.61 z 1-3, mniej wiecej pasuje. chciaz 1.6 z 4209 lepiej. co by bylo z formacji abcd z 4258 do 4209 przy ab=cd. Tak czy siak patrzymy czy bedzie reakcja na 4285
Kamil Kowalski
Kamil Kowalski 15.06.2021 7:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Panowie, spokojnie, nic wielkiego dzis i jutro nie wydarzy się, nawet po jutrzejszej konferencji FOMC obraz dopiero wyklaruje się w czwartek. Na dziś wszystko wskazuje jednak przebicie oporu 4260  i otwarcie na 4320.
Robert Ostrogocki
Robert Ostrogocki 15.06.2021 9:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Co jest na 4320? Obdilo sie od 4258 co bylo 3 formacji od 13 maja. Teraz robi 4, jak sie wpasuje ta cala formacja jako rowna 1 (styczen-marzec) to mamy koniec tego calego impulsu od konca stycznia. Oczywiscie mogloby isc dalej na 1.6 4 2.6 3.6. Niemniej pozostale indeksy tez musza juz skorekcic. DJI robi zlozona, a ustec po zlozonej zaczal wzrost, ktory teraz musi zniesc
Emil War
Emil War 15.06.2021 0:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Drodzy Państwo mamy euforię sugeruje po otwarciu w nocy powoli pakować się w S według mnie w nocy na sesji azjatyckiej osiągniemy ath i dalej spadki (ze szczególnym naciskiem na nasdaq). Oczywiście bardzo proszę samemu podjąć właściwą decyzję :)
Robert Ostrogocki
Robert Ostrogocki 15.06.2021 0:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja prawdopodobnie dobiore shortow z 4285, zobaczymy czy nasdaq bedzie "w tej samej fazie" na tym poziomie.
Kamil Kowalski
Kamil Kowalski 11.06.2021 18:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Cóż, jestem zdania, że jeśli przebijemy się przez  4260, a na to się zanosi, przechodzimy do 4320 i w tych okolicach oczekiwałbym wycofania. Tak wychodzi z prostej analizy ATH.
Krzysztof Stec
Krzysztof Stec 11.06.2021 9:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Panowie ja mam nadzieje że nieprędko przebijemy 4260 -70...mam nadzieje na małą korektę, wczoraj ładnie cofnęło do 4220 tylko że dziś mamy znów 4240...co dalej? pociągniemy znów w górę na weekend?
Pokaż poprzednie odpowiedzi (1)
Emil War
Emil War 11.06.2021 9:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dwie ważne godziny 14:30 i 15:30 jak przy jednej lub drugiej będzie szybkie mocne wybicie warto ładować S ale musi być euforia i pod to zagram
Emil War
Emil War 11.06.2021 9:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
14:30 nie pykło więc teraz 15:30...
Robert Ostrogocki
Robert Ostrogocki 11.06.2021 9:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Emil War  I jaka decyzja?
Emil War
Emil War 11.06.2021 9:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Robert Ostrogocki  wziąłem S z 4244 ale delikatną dla zasady, nie przekonują mnie ja lubię grać pod euforię/panikę a tutaj to ni wte ni wewte
Robert Ostrogocki
Robert Ostrogocki 11.06.2021 9:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Emil War  Dzisiaj mialem troche wiecej czasu i zrobilem at dla pozostalych indeksow. Jezeli w pn dla odmiany ustec straci moc, a dji i sp bedzie rosnac to przed 4300 na sp500 sprzedaje reszte akcji i podwajam szorty. Glownie na sp500 bo najlatwiej policzyc zasieg i na wigu bo juz wiadomo ze skonczyl formacje wzrostowa. generalnie technicznie sprawa jest jasna, kto sie interesuje to wie. Ja napisze dlaczego jak zrealizuje zyski
Łukasz Luke
Łukasz Luke 10.06.2021 22:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jedziecie po Edwardzie, nie wstrzelił się w timing, lecz korekta musi nastąpić. Póki co korzystam że wzrostów, jednak przy wzroście podaży zmieniam kod na short. obecnie oczekuje się na zapalnik, im dłużej trzeba czekać, tym niżej spadnie.
Ireneusz Waluś
Ireneusz Waluś 10.06.2021 22:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To Edward jedzie po wszystkich , że tylko tracą , a On wie dobrze co będzie , nie myli się i tylko zbiera zyski :)))
Ireneusz Waluś
Ireneusz Waluś 10.06.2021 22:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ode mnie przejął katamaran , a od kolegów dwa domy na Wyspach Bahama :)))
Kamil Kowalski
Kamil Kowalski 10.06.2021 22:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Panie  "Edwardzie" , nie przyjął Pan zakładu pare dni temu, moje 4360 vs Pana 3850, które Pan przepowiadał. No a dzis mamy co mamy. Pozdrowienia i mniej mentorskiego tonu życzę.
Pokaż poprzednie odpowiedzi (3)
Kamil Kowalski
Kamil Kowalski 10.06.2021 22:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Edward Stachura   Sluchaj, pouczasz i gadasz ex cathedra. Wyluzuj troche i przestań epatować  dobrymi radami i ocenami.  Nikogo nie interesuje Twój stan posiadania, doświadczenie, czy zyski, bo nikt tego nie zweryfikuje. To jest miejsce do wymiany doświadczeń, dyskusji  a nie pouczania innych, stąd  średno cie tu znieść.   Pseudonim jaki przyjąłeś jest dośc kuriozalny, ale nie czepiam się, Twój wybór.  Reasumując,, jeśli juz piszesz, pisz do rzeczy, uzasadnij, bo wieje niedojrzaością.  Dodatkowo jeśli zwracam sie do Ciebie "per Pan" to trzymaj pewną konwencję i nie rób skrótów na "Ty", bo nie każdy to lubi.
Edward Stachura
Edward Stachura 10.06.2021 22:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kamil Kowalski jesteś dla mnie za młody żeby mówić ci na pan, a dwa na pan trzeba sobie zasłużyć
waldi Widz
waldi Widz 10.06.2021 22:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czy mimo chłodnej wiosny sezon buraczany już się zaczął ?
Kamil Kowalski
Kamil Kowalski 10.06.2021 22:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Edward Stachura  grzecznośc obowiązuje bez względu na sytuacje, wiek czy miejsce.  Powstrzymuje się od napisania paru słów za dużo, temat z mojej strony zakończony.
Robert Ostrogocki
Robert Ostrogocki 10.06.2021 22:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Edward Stachura  Z tym sie nie zgodze. Patrzac na poziom zaangazowania malych inwestorow za rok bedzie kryzys jak 2008. Do tego inflacja i co za tym idzie stopy procentowe. A do tego czasu beda pompowac cene, oczywiscie po tej korekcie ktora niebawem sie zacznie
Diausz Pitar
Diausz Pitar 10.06.2021 21:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
"na dwoje babka wrozyla" - cytuje Szanownego Pana Edwarda
Krzysztof Stec
Krzysztof Stec 10.06.2021 19:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ale może się odbije od tego ATH może nawet nie dojdzie do 4260...ja liczę jeszcze na 4150 ale będzie ciężko...
Edward Stachura
Edward Stachura 10.06.2021 19:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
12 lat temu jak zaczynałem inwestować na giełdzie miałem identyczne myśli jak Ty, niestety ale to tylko Twoje marzenia, ja szybko się z nich wyleczyłem dawno dawno temu :)
Edward Stachura
Edward Stachura 10.06.2021 18:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
tak jak pisałem ostatnio, SP500 będzie rósł
Pokaż poprzednie odpowiedzi (5)
Edward Stachura
Edward Stachura 10.06.2021 18:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
weŹ ty lepiej śledź na bieżąco a nie wyszukujesz komentarzy z czasów gierka żeby zgonić winę twojej porażki na innych
Diausz Pitar
Diausz Pitar 10.06.2021 18:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
weŹ ty lepiej nie pierdziel glupot - specjalista wrożbita dwóch prawd. Szczyci się jakie to on analizy robi a tak naprawdę g.owno wie / jak nie tak to sra.k
Emil War
Emil War 10.06.2021 18:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Edward Stachura  raptem z dwóch tygodni temu, czasami trzeba przyznać się do błędu i posłuchać mądrzejszych od siebie ;) a nie starać się wszystkich zakrzyczeć
Diausz Pitar
Diausz Pitar 10.06.2021 18:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Edward Stachura
Edward Stachura 10.06.2021 18:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
myślcie co chcecie, piszcie o mnie na forum wypracowania, rozprawki, eseje, ale trzeba przyznać jedno - z mojego konta tylko ja jem i konsumuję zyski, nie wy :) wam zostaje tylko burza myśli w głowie i wylewy emocji na forum...
Diausz Pitar
Diausz Pitar 10.06.2021 17:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
i lipka - wciąż tylko gora i gora
Diausz Pitar
Diausz Pitar 09.06.2021 15:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dax kuca a sp500 jak narazie nic
Robert Ostrogocki
Robert Ostrogocki 09.06.2021 15:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
daxowi latwiej na slabych wynikach handlu, ale ten tez powinien kucnac, dji pociagnie w dol jak pisze od kilku dni. Dji musi zrobic zlozona a sp przynajmniej 4, chociaz sadze ze pojda razem. Niemniej to bardzo ryzykowna gra
Ireneusz Waluś
Ireneusz Waluś 09.06.2021 15:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Edek , nie zmieniasz przypadkiem zdania , co do wzrostów do września ?
Edward Stachura
Edward Stachura 09.06.2021 15:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ireneusz Waluś nie, będą nowe szczyty, dax do końca tyg robi korektę, to było do przewidzenia patrząc na europejskie kursy walut
TT Jan
TT Jan 09.06.2021 12:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
pewne jest ze jestesmy coraz blizej czegos wielkiego
Przemysław Cieśluk
Przemysław Cieśluk 09.06.2021 10:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
rzekomo krach ma być w lipcu - powiedział to człowiek , który już wiele kryzysów przewidział. Mówił , że nieruchomości 30% w dół , a wiele papierów wartościowych nawet 90%. Głupim ludkom za przyczynę poda się rzucenie obligacji USA przez chińczyków na rynek
Kamil Kowalski
Kamil Kowalski 07.06.2021 23:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Panowie, miło czyatć Wasze wpisy, ale plis, piszcie dlaczego tak uwazacie, bo inaczej  robi się z tego miejsca kółko wizjonerów.  A propos wizjonerów, znacie ten kawał ? Ogłoszenie w prasie: " uprzejmie informujemy, że z powodu nieprzewidzianych zdarzeń  tegoroczny zjazd jasnowidzów  nie odbędzie się..."    To tak a propos przepowiadania tu.
Tomasz Zywucki
Tomasz Zywucki 07.06.2021 23:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
hehe dobre :)
Emil War
Emil War 05.06.2021 1:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No Krzysiek przyszły tydzień to może będzie ten rajd o którym pisałem 4300+ ;) trzymaj kciuki
Pokaż poprzednie odpowiedzi (1)
Emil War
Emil War 05.06.2021 1:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Oj tam oj tam przetrzymasz to i możemy lecieć razem na 3900-3800 ;)
TT Jan
TT Jan 05.06.2021 1:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
na ten rajd wszyscy teraz czekaja na 4300
Krzysztof Stec
Krzysztof Stec 05.06.2021 1:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
TT Jan  na pewno nie ja :P
Robert Ostrogocki
Robert Ostrogocki 05.06.2021 1:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
TT Jan  Ja czekam na 10% mniej;)
Krzysztof Stec
Krzysztof Stec 05.06.2021 1:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Robert Ostrogocki  chociaż jeden ma ten sam kierunek :)
Edward Stachura
Edward Stachura 05.06.2021 0:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak napisałem niżej (17 łapek w dół) ponawiam: Sp 500 do września powinno teraz rosnąć w mojej ocenie... Zobaczymy...
Edward Stachura
Edward Stachura 05.06.2021 0:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
irebeusz waluś i tomasz żywucki nspisali pod tym koment. niżej że się pogrążam i jestem prymitywem, niech im tak będzie, ja mam znów zielone nad kreską a tamci popisali co popisali i liczą straty
Marek Marek
Marek Marek 05.06.2021 0:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Edward.......jednak się pogrążasz 🤣
Robert Ostrogocki
Robert Ostrogocki 05.06.2021 0:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Moze sie wydawc ze pomylil sie z tymi spadkami. Ja tez swoja droga, ten uklad wyglada niepokojaco, ale zobaczcie sobie ajk wygladaja uklady harmoniczne typu garteya jak motyl krab bat. Dlatego trzymam te esy na sp dj. Jestem przekonany ze jednak na nich zarobie
Tomasz Zywucki
Tomasz Zywucki 05.06.2021 0:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Edward Stachura edziu a skad ty mozesz woedziec czy ja mam straty czy zyski napisalem ze sie pograzasz bo sie juz dawno ppgubiles w zeznaniach a jak tak akurat w te twoje zyski wirtualne wierze hehe wrzuc koedys screena to uwoerze bajarzu
Borys Borysowdki
Borys Borysowdki 05.06.2021 0:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
inflacja może namieszać we wzrostach
Ar Ba
Ar Ba 04.06.2021 18:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
no i do pchali ,można sprzedawać 4217
TT Jan
TT Jan 04.06.2021 11:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
pchaja ten wozek w gore jeszcze na ostateczne szczyty
Krzysztof Stec
Krzysztof Stec 03.06.2021 18:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dalej pytam Edka i Maria gdzie SPADKI ?? :))
Pokaż poprzednie odpowiedzi (1)
Marek Marek
Marek Marek 03.06.2021 18:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
no tam też mogą być🤣🤣
Krzysztof Stec
Krzysztof Stec 03.06.2021 18:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marek Marek  Edek jest po prostu prymitywem :)) zero kultury, po prostu prosty chłop :))
Edward Stachura
Edward Stachura 03.06.2021 18:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Krzysztof Stec K. Stec od roku tylko pyta, nikomu nie pomoże ale zawsze skrytykuje czyli nic nowego
Krzysztof Stec
Krzysztof Stec 03.06.2021 18:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Edward Stachura  Ty pomogłeś ostatnio mocno  :))  Ciebie o nic nie pytam bo to równe stracie :)) mam swoją strategie i jesteś tutaj zbędny... wiele osób ma podobne zdanie nie tylko ja
Edward Stachura
Edward Stachura 03.06.2021 18:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dla ciebie jestem zbędny ale ty mnie nie obchodzisz, obserwuję i podsycam forum, by wiedzieć jak obstawia ulica, jest mi to potrzebne do analizy wykresu
Krzysztof Stec
Krzysztof Stec 03.06.2021 17:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
to aż dziwne że Sp500 stoi po tak dobrych danych ale za 30 min pewnie wskoczy nad 4200
Kacper Broniarek
Kacper Broniarek 03.06.2021 17:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Niestety jak zwykle rynek ogrywa
Krzysztof Stec
Krzysztof Stec 03.06.2021 17:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kacper Broniarek  i wskoczył :)
Edward Stachura
Edward Stachura 03.06.2021 17:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
pomyliłeś się, jest 4190 dziś, nie wskoczyło na 4200, kiepskie masz te analizy
Edward Stachura
Edward Stachura 01.06.2021 22:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Sp 500 do września powinno teraz rosnąć w mojej ocenie... Zobaczymy...
Wojtek Wojtek
Wojtek Wojtek 01.06.2021 22:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Diausz Pitar
Diausz Pitar 01.06.2021 22:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
oj Edwardzie ale ty to pierdz.ielisz - raz piszesz ze na sp500 to juz tylko spadki i można otworzyć S i po kilku miesiącach cieszyć się zyskami a teraz na odwrót - oj człowiekiem Ty to jesteś gosc. raz tak raz sr.ak
Ireneusz Waluś
Ireneusz Waluś 01.06.2021 22:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Chorągiewka , te zyski to tylko myślenie życzeniowe . Lepiej ignorować takie osoby i nie reagować...
Edward Stachura
Edward Stachura 01.06.2021 22:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dokładnie, trzeba zawsze grać przeciwnie do tych inteligentów psychologów
Tomasz Zywucki
Tomasz Zywucki 01.06.2021 22:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
edziu z kazdym komentem sie tylko pograza
Wojtek Wojtek
Wojtek Wojtek 31.05.2021 19:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Sp 500 do września powinno teraz spadać w mojej ocenie... Zobaczymy...
Pokaż poprzednie odpowiedzi (2)
Krzysztof Stec
Krzysztof Stec 31.05.2021 19:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
spadać?? no jak widze to rośnie...Edek też przewidział spadki i co?
Krzysztof Stec
Krzysztof Stec 31.05.2021 19:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Edward Stachura  no właśnie nie ale nawet tak prostej wypowiedzi nie rozumiesz...
Robert Ostrogocki
Robert Ostrogocki 31.05.2021 19:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja trzymam esy bo jestem pewien ze powinna byc zlozona korekta
Wojtek Wojtek
Wojtek Wojtek 31.05.2021 19:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zakładasz 5 falowa? Do jakiego poziomu?
Robert Ostrogocki
Robert Ostrogocki 31.05.2021 19:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.