Z ostatniej chwili
Zamknij
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Zaktualizuj teraz

FTSE 100 (FTSE)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
7.127,73 +102,26    +1,46%
09:06:00 - Dane opóźnione. Wartość w GBP ( Zastrzeżenie )
Typ:  Indeks
Rynek:  Wielka Brytania
# Elementów:  96
  • Wolumen: 24.810.767
  • Otwarcie: 7.025,47
  • Zakres dzienny: 7.025,35 - 7.143,85
FTSE 100 7.127,73 +102,26 +1,46%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Won Ton1251257358.4+57.52%
2Ренат Денисов38381539.47+47.94%
3Andy Platinum89896168.54+14.79%
4Peter Marley555100+14.04%
5Andrew Trafford333100+13.12%
6Darshit Shah1010990+13.09%
7notfor google55360+12.74%
8Jahangir Chowdhury55360+12.7%
9Gurinder Singh111100+12.6%
10Dave Hemingway111100+12.23%
11Lars Ottersen111100+12.21%
12Amir Raja111100+11.56%
13steve tennick222100+11.44%
14vusi mokwena1010880+11.38%
15Amit Goswami333100+11.25%
16koo alex111100+11.25%
17pat patch111100+10.81%
18ziya yılmaz14714710068.03+10.8%
19Bernd Pohlmann77571.43+10.6%
20jachy josh28281760.71+10.45%
21Jesse Livermore111100+10.32%
22money money19191263.16+10.22%
23Massimiliano Mo66583.33+10.12%
24마초 순정222100+10.04%
25Martin Barnes66466.67+9.93%
26Denver Patchappen88450+9.84%
27Deep Badiani44375+9.82%
28Shax Rashid222100+9.65%
29Shiqi Li555100+9.41%
30jake goldstein111100+9.4%
31Tapio Junes111100+9.39%
32David Barry322100+9.17%
33Jamie Rakover222100+9.15%
34дмитрий чиликанов111100+9.14%
35Mimi Aung48484185.42+9.06%
36Prabhakaran VG1111981.82+8.93%
37Julian Rath222100+8.89%
38Alex Hynes111100+8.88%
39NoName NoSurname111100+8.82%
40Kaream Osman111100+8.64%
41Tony Clark44250+8.62%
42Mig John77457.14+8.56%
43sambhav agrawal222100+8.52%
44Valdek Kazana222100+8.5%
45NAMUDURI BALAJI222100+8.33%
46Ken Cendron111100+8.27%
47Dan Sh44250+8.17%
48Edoardo Marsano111100+8.13%
49Gerhard Scheepers222100+8.08%
50Ankur Sharma31311961.29+8.08%

Moje nastroje

Jaki będzie trend na instrumencie: FTSE 100?
lub
Zagłosuj, aby poznać wyniki!
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. FTSE 100

Napisz co myślisz o FTSE 100
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Flamecy Dan
Flamecy Dan 15 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Souhaitez-vous gagner un revenu constant en négociant des crypto/actions, voici un trader professionnel en investissement crypto/stock trading qui peut gérer pour les particuliers/entreprises et générer des bénéfices sur une base quotidienne/hebdomadaire. Écrivez 👉jasmine M. Frankie sur face📈book et via sa page Insta💢gram👉Jasminefx_official_tradet
Trader Xpro
Trader Xpro 21.06.2022 22:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
FB: "TraderX Analizy i Strategie FOREX" traderx.biz.pl
Grace Miller
Grace Miller 08.06.2022 2:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jeśli widzisz to i szukasz wiarygodnego brokera, którego nie można wyśledzić pod kątem oszustwa i żadnych opóźnień w płatnościach; inwestujesz samodzielnie i jesteś kierowany przez MR LENNART zarówno jako profesjonalista, jak i nowicjusz. jeśli twoja przeszłość poważnie wpłynęła na ciebie, pan Lennart Antero jest tutaj, aby pomóc ci wyzdrowieć i mieć pewność, że nie ma przegranej. Codziennie czerpię ogromne korzyści i chciałbym, aby inni dołączyli do kolejki. Twarz (książka) Lennart Antero
Ayam Lee
Ayam Lee 28.05.2022 5:25
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Pomyślny handel nadal pozostaje kluczem do osiągania sukcesów w inwestycjach w kryptowaluty pomimo obecnego spadku, tak się cieszę, że zbudowałem swój portfel do 113 200 USD z cotygodniowego handlu. Mam piątą wypłatę w ciągu 12 dni roboczych, to jest niesamowite😌. Możesz skontaktować się z nią na Face 🌍book Trading Jasmine. Panie Frankie.
Hermes Mike
Hermes Mike 23.05.2022 20:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kazdy powinien pchać SIĘ zrobić podnoszenia Ich stan Finansowy, poprzez Inwestowanie w legit Platformy, Która bedzie zarabiać więcej Zysków, interesujące w przypadku zarabiania wag crpyto i forex. Polecam Jason Connor Dla wszystkich, wycofać Moją Zysk $ 54,000 ostatnie Dwa dni przedtem i, aby dalo mi pewność Inwestowania bez obawy utraty. Mozna ul pisać Wszystko na Face`book 👉 Jason Connor ı Za pośrednictwem swojej oficjalnej What`sApp [+1 (713) 966-6339) 👈 dotyczących zainteresowanie handel doprowadzi Było zrobić dobry Zysk Tygodniowy.
Gabriel Charles
Gabriel Charles 18.05.2022 17:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
DÉMARRER UN INVESTISSEMENT EST EN RÉALITÉ TRÈS FACILE LE SEUL PROBLÈME EST DE TROUVER LE BON POUR VOUS, LA FONCTIONNALITÉ CHANGE ET NOUS DEVONS TOUS CHANGER AVEC ELLE AUSSI... 👇 📳 👇 VISITEZ [ ANTONIA GRIFFIN ] À FACE 👉 RÉSERVEZ POUR VOTRE MEILLEUR INVESTISSEMENT TRADING
Trader Xpro
Trader Xpro 24.03.2022 21:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Grupa na FB "TraderX Analizy i Strategie FOREX" Zapraszamy Gorąco i Serdecznie ;)
tomasz kruszniewski
tomasz kruszniewski 08.09.2021 14:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Lol nie wiedzialem ze jak sie zmieni jezyk to pokzuje nagle komentarze polakow lol Sa tu jacys polscy day traders co potrafia zarobic 10-50 pips dzienie?Pozdrawiam
Mateusz Rogalski
Mateusz Rogalski 03.09.2020 23:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mati33
Daniel Goracy
DGR88 03.09.2020 23:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Daniel Goracy
DGR88 03.09.2020 23:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ben Mia
Ben Mia 23.08.2020 12:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Świeca tygodniowa zniechęca do zakupów. Moim zdaniem w najbliższych dniach, maksymalnie 3 tygodniach, czeka nas poważna korekta covidowych wzrostów. A co wy sądzicie?
Marian Malinowski
Marian Malinowski 23.08.2020 12:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
to nie ma znaczenia czy to będzie kwestia trzech tygodni pięciu 310 akcje kominowe muszą zostać skorygowane docent wyjścia ze stycznia chyba że pandemia rozszerzy swoim zakresie swojej działalności
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Nasze aplikacje
PobierzApp store
Investing.com
© 2007-2022 Fusion Media Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zastrzeżenie w związku z ryzykiem: Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.
  • Zarejestruj się za darmo i otrzymaj:
  • Alerty w czasie rzeczywistym
  • Zaawansowane funkcje portfela
  • Możliwość personalizacji wykresów
  • Pełną synchronizację z aplikacją
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail