Z ostatniej chwili
Investing Pro 0
Zamknij

ITV PLC (ITV)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
81,82 -1,12    -1,35%
17:41:52 - Zamknięty. Wartość w GBP ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Wielka Brytania
ISIN:  GB0033986497 
SEDOL:  3398649
  • Wolumen: 8.184.488
  • Kupno/Sprzedaż: 80,00 / 98,00
  • Zakres dzienny: 81,18 - 82,66
ITV 81,82 -1,12 -1,35%

Rankingi użytkowników dla ITV

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: ITV PLC (ITV).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Michael Holt88675+27.84%
2Jo Rou43266.67+20.22%
3Salvis Lapins33266.67+19.81%
4Ali Osman Erol111100+16.5%
5yusuf göktaş111100+14.3%
6Peter Holmr33266.67+13.92%
7John Jensen211100+13.47%
8Qiang Wu111100+13.19%
9Jonny Lawson111100+13.04%
10Richard Tompkins111100+12.94%
11iaford heginbotham111100+11.4%
12Richard Taylor33266.67+11.16%
13Junior Miner111100+9.74%
14Xena Vena22150+8.85%
15Peter Cowen22150+8.8%
16Valji Hirani111100+7.83%
17ziya yılmaz55360+6.93%
18Peter Holmes222100+5.93%
19Pawnjeet Matharu111100+5.88%
20Umang Shah33266.67+5.74%
21Timmy Ohara111100+5.72%
22Mistral Magic111100+5.52%
23Axel Po222100+4.65%
24John Tabis111100+4.52%
25Joseph Cieslik111100+4.33%
26Ken Laing111100+4.11%
27Tim Cosh111100+3.85%
28Umang Shah111100+3.7%
29salo sultan111100+3.26%
30amos o'sullivan111100+2.68%
31Nuno Pereira111100+2.4%
32Елена Иванова111100+2.06%
33Kaushik Shah111100+1.87%
34Hamza Khan111100+1.69%
35Paul Miall222100+1.55%
36Alexandre Patenotte111100+1.28%
37Tony Ajcg111100+1.27%
38Rashad Rzayev111100+1.15%
39Max Macfarlane111100+0.84%
40Florence Elcock111100+0.7%
41Andrew Woodfield111100+0.54%
42Nigel Cohen44125+0.53%
43jeff chowdhry111100+0.45%
44Pablo Diaz111100+0.41%
45Alone Shiba111100+0.26%
46Dietmar Knoch33266.67+0.13%
47Raj Mehra1100-0.03%
48Ali Temimi1100-0.19%
49Dean Grande1100-0.19%
50Hay Hay1100-0.25%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. ITV

Napisz co myślisz o ITV PLC
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail