Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
🟢 Nie przegap rynkowej szansy! Ceny wciąż rosną? 120-tysięczna społeczność Investing.com wie, jak to wykorzystać.
Dołącz do nas!
Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

Energa s.a. (ENGP)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
10,98 +0,04    +0,37%
17:00:00 - Zamknięty. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Polska
ISIN:  PLENERG00022 
  • Wolumen: 21.518
  • Kupno/Sprzedaż: 10,90 / 10,98
  • Zakres dzienny: 10,80 - 11,00
Energa 10,98 +0,04 +0,37%

Rankingi użytkowników dla ENGP

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Energa SA (ENGP).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Vitali Abukhouski111100+28.83%
2Andrzej Matuszczak111100+12.8%
3Antoni Kasprzyk1000+12.7%
4Piotr Bąbik111100+12.55%
5Mirosław Jarosławski111100+12.19%
6Mike Mik111100+10.89%
7gekon222100+10.45%
8Piotr Gonda111100+9.9%
9Mil Gom111100+7.74%
10Mac Walen111100+7.42%
11Karolina Boczek111100+5.5%
12milosz urban111100+5.37%
13Michał Migdał111100+4.58%
14Kuba Piorkowski111100+3.45%
15Ernest Błaż111100+3.23%
16Anita Vacca222100+2.85%
17Damian Stępień111100+2.67%
18Byniu Nanshi111100+2.16%
19Piotr Tkaczyk111100+1.75%
20Norbert Płonka11000%
21Barbara Gawłowska11000%
22Rafal Scibor1100-0.15%
23Mikołaj Kłek33266.67-0.45%
24marek salach1100-0.53%
25Szymon Kamila1000-0.56%
26Dariusz Witkowski1000-0.98%
27Arek Drąg1100-1.08%
28Jaroslaw Socha1100-1.82%
29Jacek Wójtowicz1100-2.01%
30jaro jaro1100-3.97%
31Jacek Durka1100-5.76%
32Stefan Kotarski1100-6.23%
33Leszek Kwiatkowski1100-6.36%
34Antoni Nowicki1100-6.74%
35Mirosław Folmert1100-7.51%
36Adams Adamson1100-8.09%
37Tomasz Chojnecki1100-8.15%
38Tajna Osobowość1100-8.34%
39Ernest Błaż1100-8.61%
40Andrew Andrew2100-9.33%
41Dominik Kierkowski1100-9.65%
42Zbigniew Wasielewski33133.33-9.86%
43Maciej Waltrowski1100-10.58%
44Rafał Biesaga1100-10.87%
45Zbigniew Kaput1000-13.06%
46Adam Zawiesiński77457.14-18.48%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. ENGP

Napisz co myślisz o Energa s.a.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Silesian Drone
Silesian Drone 02.02.2024 15:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czyli wystarczyło wyjebać Obajtka i pęka opór na 9 xD
Jurek Zuber
Jurek Zuber 09.01.2023 12:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Energa jak Bitcoin pofrunie w kosmos.
Patryk Kujawa
Patryk Kujawa 22.03.2021 9:25
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Witam. Bardzo chętnie nawiążę współpracę z ludźmi posiadającymi akcje energii od paru ładnych lat, którzy czują się oszukani i tak łatwo nie dadzą się wykiwać przez Orlen. Fajnie byłoby utworzyć jakąś grupę, żeby walczyć z ichniejszą grupą przestępczą. Pozdrawiam
Rafal Machajewski
Rafal Machajewski 22.12.2020 21:05
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A jak myślicie będzie 4 wezwanie
Rafal Machajewski
Rafal Machajewski 22.12.2020 21:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A jak myślicie będzie 4 wezwanie
Ramba Łej
Ramba Łej 22.09.2020 11:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wsyśnięta przez Obajtka nosem.
Matthew December
Matthew December 30.07.2020 16:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
energa stratna blisko 900mln a akcje 1% w dół? :D
Grzegorz Samson
Grzegorz Samson 13.03.2020 17:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Energa to pewna spółka i stabilna
MG GM
MG GM 14.01.2020 9:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
za miesiąc się okaże że żadnego wykupu nie będzie a kto miał się załadować za 6 ten się załadował.
Grzegorz Malek
Grzegorz Malek 27.08.2014 10:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kupno w IPO okazało się bardzo dobrą decyzją. Osobiście widzę duży potencjał wzrostowy
willik willikp
willik willikp 27.08.2014 10:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
faktycznie ;]
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail