Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
🟢 Ceny na rynkach idą w górę. Każdy członek naszej 120-tysięcznej społeczności potrafi to wykorzystać. Ty także możesz.
Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

Bankinter (BKT)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
7,958 -0,012    -0,15%
10:21:12 - Dane opóźnione. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Hiszpania
ISIN:  ES0113679I37 
  • Wolumen: 262.494
  • Kupno/Sprzedaż: 7,956 / 7,962
  • Zakres dzienny: 7,922 - 7,996
Bankinter 7,958 -0,012 -0,15%

Rankingi użytkowników dla BKT

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Bankinter (BKT).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1mariano alcazar negrillo222100+20.1%
2albert honorato222100+16.78%
3Alberto Nuñez222100+16.55%
4Carlos Ruiz Jarabo333100+16.49%
5Jesus Ortiz Ramos22150+13.93%
6Luis Miguel Alonso Gonzalez44375+13.76%
7MANUEL RODRIGUEZ111100+13.41%
8Javier SA111100+13.01%
9Ana Hernández111100+12.55%
10Alvaro Saiz Garcia333100+11.48%
11Jonk Jonk222100+11%
12Alejandro Mañas Camacho333100+10.74%
13Yasmina Mohand222100+10.64%
14Norberto Rodriguez Gracia111100+10.18%
15Dani Baroso222100+10.01%
16Juanan Arnau111100+9.85%
17José María Navarro Sánchez222100+9.8%
18Luis Tanez211100+9.76%
19Roberto Calero22150+9.57%
20James Kirk44375+9.49%
21José María Baratas Sánchez22150+9.39%
22Haiub Abdelkader Mohamed111100+9.36%
23Rafa Duran111100+9.31%
24FX AJ222100+9.26%
25Alejandro Cuadrado111100+9.01%
26Luis Chimeno de Castro111100+8.75%
27VICENTE RENTERO111100+8.69%
28Jorge Sevilla111100+8.51%
29Ana Franco111100+8.46%
30Santiago Acetti111100+8.38%
31pablo Mendez111100+8.37%
32Adelardo Gallego111100+8.36%
33Jose Gordillo Ramírez111100+8.3%
34Angel GOMEZ CHACON111100+8.23%
35alvaro ortega222100+8.14%
36Josep LUJAN222100+8.07%
37MANUEL ESCUDERO GARCIA111100+7.92%
38Martina frias terres88675+7.92%
39AIMAR IRAZABAL111100+7.8%
40Gustavo Martinez55360+7.77%
41kaushik ray111100+7.74%
42jorge cruz111100+7.73%
43Rafa Rob33266.67+7.45%
44Adolfo molto44375+7.44%
45Francisco Herrero111100+7.38%
46Ismael Duran111100+7.34%
47iván amador111100+7.17%
48Javi Zaldo111100+7.16%
49enrique infestas111100+7.06%
50Alejandro Valencia111100+6.88%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. BKT

Napisz co myślisz o Bankinter
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail