Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Russell 2000 (RUT)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
2.201,97 +54,55    +2,54%
02/12 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Typ:  Indeks
  • Zamknięcie: 2.201,97
  • Otwarcie: 2.147,62
  • Zakres dzienny: 2.147,62 - 2.211,66
Russell 2000 2.201,97 +54,55 +2,54%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Won Ton88885360.23+107.04%
2Andy Platinum89897584.27+32.23%
3Anshu Raja13131076.92+17.36%
4Alexis Marin111100+16.04%
5Joe Bucks1414750+15.36%
6Bình Nguyễn111100+14.99%
7Mayur Patel111100+14.89%
8Dhawal Adalja222100+14.63%
9Amit Bhimani111100+14.3%
10Farrah Shafi111100+14.25%
11joe morgan33266.67+13.79%
12Вадим Казанкин111100+13.59%
13Manish Debnath111100+13.41%
14Bhav Patel111100+13.33%
15Данил Мазгаров111100+13.28%
16Chethan Aradhya111100+12.98%
17Anita Vacca1061068983.96+12.97%
18Sulaiman Lalani52523771.15+12.67%
19davide garulli1414964.29+12.64%
20Amaan Hussain111100+12.49%
21Harrie van der AA111100+12.3%
22M.N. Youshei111100+12.06%
23Aditya Agarwal111100+11.99%
24Corey Turral111100+11.91%
25Aparna Dube111100+11.55%
26Jigar Kawa22150+11.46%
27Таня Солодовник111100+11.46%
28용우 신111100+11.41%
29Edmond Leung111100+11.32%
30Guru Singh111100+11.3%
31Alex Pol111100+11.21%
32Shax Rashid111100+11.2%
33Зборник Clash of Clans111100+11.17%
34Chris Solari111100+11.16%
35Valery Vinogradov111100+11.13%
36Thom Morgan111100+11.12%
37Parth Chaudhary111100+11.04%
38Nídio Amado111100+10.97%
39money money1010770+10.92%
40Jose Luis Hernandez19191684.21+10.92%
41Niko Brouwer111100+10.81%
42Yusuf Alireza111100+10.8%
43Vinit Agarwal55360+10.77%
44Peter Nguyen111100+10.72%
45sly kalyb111100+10.69%
46Wong George55360+10.58%
47Morten Oster211100+10.54%
48VAIBHAV VAIBHAV66583.33+10.43%
49Javier Gallegos111100+10.38%
50Kevin Pagliarulo111100+10.36%

Moje nastroje

Jaki będzie trend na instrumencie: Russell 2000?
lub
Rynek jest obecnie zamknięty, głosowanie jest możliwe wyłącznie w godzinach funkcjonowania rynku.
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Russell 2000

Napisz co myślisz o Russell 2000
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski 20.07.2021 20:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
tja covid w natarciu... a świstak siedzi I zawija sreberka
mix trap tree two one
mix trap tree two one 18.05.2021 20:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tylko czekać i kupywac
mix trap tree two one
mix trap tree two one 18.05.2021 20:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bitcoin w dół i się obrywa
bezowy Karolek
bezowy Karolek 31.03.2021 20:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Słaba cena narazie
Emil Sobecki
Emil Sobecki 15.01.2021 17:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
nie rozumiem tego.
daniel szuchnik
daniel szuchnik 29.08.2020 1:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Disclaimer: Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie notowania CFD (akcje, indeksy, futures), notowania kryptowalut oraz walut, nie są nam dostarczane przez konkretne giełdy, tylko przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Ani Fusion Media, ani osoby zaangażowane w Fusion Media, nie ponoszą odpowiedzialności za utratę środków i powstałą szkodę w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej, włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z obrotem na rynkach finansowych ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail