Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
🔎 Zobacz ProTips, aby od razu poznać ryzyka i zyski dot. NVDA Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

Kontrakty terminowe na DAX Mar. '24

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
17,448.9 +26.9    +0.15%
- Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Kontrakt terminowy na indeks
Bazowy:  DAX
  • Zamknięcie: 17,460.0
  • Otwarcie: 17,463.1
  • Zakres dzienny: 17,399.5 - 17,494.4
DAX 17,448.9 +26.9 +0.15%

Rankingi użytkowników dla kontraktów terminowych na Kontrakty terminowe na DAX

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) dla kontraktów terminowych na DAX Futures.
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1amit Jain73733852.05+28.89%
2Ankur Sharma71714259.15+28.61%
3Ben Rickert35342985.29+28.53%
4Jacek Daniel22211257.14+28.16%
5Mohammed Almash888100+26.1%
6Patrick Lorenz66583.33+23.6%
7sergey Lee1010770+23.27%
8Ajay Srivastava39392769.23+23.08%
9Acido lactico25251768+22.48%
10Ting-Hey Chau55480+21.98%
11Red Habi15151493.33+21.52%
12Juan Anonio Lerida Espejo87685.71+21.39%
13Walter Tanke65480+20.35%
14Mayur Shah21211780.95+20.2%
15Cheema Adnan66583.33+20.1%
16Thomas Freund30302790+19.92%
17Tim Langfeld444100+19.85%
18Valentin An1111763.64+19.75%
19Vincenzo De Rosa24242395.83+19.55%
20Harun Karakas65480+19.4%
21Fco Javier Latorre444100+18.68%
22Filip Nowak66583.33+18.22%
23Toni Virtanen55480+18.12%
24dax ftse1111763.64+17.98%
25Andrea Fois333100+17.87%
26Hermann Albrecht12121191.67+17.75%
27andre pedro333100+17.75%
28Markus Siegl67675582.09+17.45%
29Andreas Bader333100+17.29%
30Nicola Passalacqua1211872.73+17.16%
31Zoltán Bibók88787.5+16.87%
32Hazelnut Chocolate988100+16.82%
33Mark Lo26261973.08+16.81%
34Kai Jamm44375+16.47%
35Syegan Koloch44375+16.33%
36Hüsamettin Çalışkan33266.67+16.23%
37STEFANO CATTARUZZA14141071.43+16.21%
38yusuf summak222100+15.78%
39kibar baycelebi109666.67+15.66%
40Leo Lim14141285.71+15.59%
41Artsiom Anisimau33266.67+15.56%
42adem tuncer99666.67+15.55%
43Johnwei Chong77457.14+15.44%
44Chros Wont88675+15.25%
45holidey alonso22221777.27+15.24%
46Raúl Fernández Galera333100+15.18%
47prashanth bobbili222100+15.15%
48Yes Yes66583.33+15.13%
49Karsten Pedersen99555.56+15.03%
50Rysoon Lim333100+14.91%

Moje nastroje

Jaki będzie trend na instrumencie: DAX?
lub
Rynek jest obecnie zamknięty, głosowanie jest możliwe wyłącznie w godzinach funkcjonowania rynku.
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na DAX

Napisz co myślisz o kontraktach terminowych na Kontrakty terminowe na DAX
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Paweł Granatowicz
Paweł Granatowicz 23.02.2024 17:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
uuu.. może się mylę ale coś jednak pachnie korektą.. to co wydarzyło się wczoraj w USA było mega dziwne tak patrząc od strony technicznej.. ustawiam stop na 415 i odwracam.. zobaczymy co los przyniesie.. :)
Witold Sikora
Witold Sikora 23.02.2024 17:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wedlug mnie korekta jest niemozliwa w tym punkcie , ale zobaczymy co los przyniesie
Paweł Granatowicz
Paweł Granatowicz 23.02.2024 17:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Witold Sikora  jeśli masz rację to mi też pasi.. :)
Witold Sikora
Witold Sikora 23.02.2024 17:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Paweł Granatowicz dzis to bym raczej jeszcze widzial powyzej 17500
Robert Gajewski
Robert Gajewski 23.02.2024 15:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
no to na godzinowych mamy sygnał kupna  granicę na 17411 więc jak nie zejdzie niżej to góra  i wychodzi mi 1 poziom 17578 a US100 jak nie zejdzie poniżej 18001 to szczyt dzisiaj  powinien być w okolicach 18155 1 poziom
Robert Gajewski
Robert Gajewski 23.02.2024 12:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
na godzinowych na 12 mam granicę na 17424 więc jak wyjdziemy na stałe  powyżej to będzie góra
Witold Sikora
Witold Sikora 23.02.2024 12:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No to gora lub poruszanie sie w waskim przedziale konsolidacyjnym na tych poziomach O spadkach nie ma mowy na ten moment a o glebszej korekcie tym bardziej
Robert Gajewski
Robert Gajewski 23.02.2024 12:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Witold Sikora  jak wejdą Stany to się wyjaśni, tam granicę na dziennych  mam na 18001
Bartłomiej Kapała
Bartłomiej Kapała 23.02.2024 12:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Witold tutaj niczego nie możesz być pewny :) zachce im się realizacji zysków i będziemy kilka procent niżej
Witold Sikora
Witold Sikora 23.02.2024 12:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bartłomiej Kapała mozesz sadzic co tylko chcesz Ja jestem pewny , ty moga ewentualnie zejsc do poziomu 17260-17270 nizej nie ma mozliwosci ale na ten moment nawet na to szanse sa bardzo male
Witold Sikora
Witold Sikora 23.02.2024 12:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bartłomiej Kapała albo inaczej Ci odpowiem , nie zachce im sie realizacja na taka skale jak kilka procent
Tomasz Zywucki
Tomasz Zywucki 23.02.2024 11:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mama Edka byla dzis w naszym zakladzie i lowila zeby go wiecej nie wypuszczac na przepustki bo oststnim razem jakbym na przepustce to wyniosl z domu pamiatki po babci i sprzedal a nawet lepiej sasiadce kilka workow kartofli i stary rower ukradl z piwnicy . Podobno wszystko zeby doplacic do depo bo jada z nim od 14800 a on shortuje. Takze Edzia po konsultacji z dyrektorem doszlismy do wniosku ze cofamy ci czasowo przepustki
Heniu z Bogdańca
Heniu z Bogdańca 23.02.2024 11:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
podobno z art. KK 216 można pozwać za publiczne poniżanie, dają nawet wyrok 3 lata, słyszałeś o takim prawie w Polsce?
Tomasz Zywucki
Tomasz Zywucki 23.02.2024 11:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
edzia ale z zakladu chcesz wyslac? ok przynies do wychowawcy po kolacji to ci wysle nie ma problemu. moze tym razem dojda bo jesscze nie dostslem tyvh sprzed 3 lat xd
Niki Nicki
NikiNiki 23.02.2024 11:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
buddy blokuj ,Go , po co to czytasz ? Widac ze gosc ma problem .
Tomasz Zywucki
Tomasz Zywucki 23.02.2024 11:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wlasnie buddy po co to czytasz blokuj ja bede mogl dalej sie smiac z ciebie a cienie nie beda kluly oczka- life is simple xd
Adient Temp
Adient Temp 23.02.2024 11:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Oo niki niki zmienił nieco nazwę. Wyczyścili ci konto demo też?
Tadeusz Mazur
Tadeusz Mazur 23.02.2024 8:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
272672642642642643642642642643643673 Posiadanie odpowiednich wskazówek lub wiedzy na temat handlu bitcoinem lub jakąkolwiek inną kryptowalutą jest kluczem do udanego handlu. można to osiągnąć, mając legalnego i doświadczonego handlowca. wiele osób doświadczyło dzisiaj wielu rozczarowań w handlu w świetle bezradnego kierownictwa i okropnych specjalistów, ale cieszę się, że mogę powiedzieć, że marketing kryptowalut zmienił moje życie. moi bracia i siostry, radzę wam już dziś podjąć właściwą decyzję i zacząć osiągać dobre zyski na rynku handlowym, komunikować się z ↘️Alę⋒a~ςryp⸸o~c̴xpc̴r⸸ na l⋒$tꜸgᵳam. 2772626726726726726726762426426426426426464226426426426426426762762726726726726726726762726726726726726726426426426426426726
Witold Sikora
Witold Sikora 23.02.2024 8:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No to wskakujemy znowu w L
Pokaż poprzednie odpowiedzi (2)
Witold Sikora
Witold Sikora 23.02.2024 8:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Paweł Granatowicz jeszcze bedzie rosnac przynajmniej przez kilka dni
Paweł Granatowicz
Paweł Granatowicz 23.02.2024 8:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Witold Sikora  może tak być ale przy 399 wejdę chwilowo w tryb obserwator.. dużo ludzi wymiękło i przestało bronić S więc może być różnie..
Witold Sikora
Witold Sikora 23.02.2024 8:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No z takiego punktu patrzenia tak…. Ale nie ma mozliwosci na ten moment na korekte , taka jest prawda
Paweł Granatowicz
Paweł Granatowicz 23.02.2024 8:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Witold Sikora  co do korekty możesz mieć rację ale druga prawda jest taka że na ten moment wzrostów też nie będzie.. może to się zmieni jeszcze w ciagu dnia ale póki co jesli nie korekta to płasko..
Witold Sikora
Witold Sikora 23.02.2024 8:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mysle ze w ciagu dnia sie zmieni i pojdzie w gore na nowe ATH , moze nie przebije nie wiadomo ile ale moze lekko powyzej 17500 Wedlug mnie to nie jest poziom na korekte , a inwestycje raczej mam dlugoterminowe … Maks gdzie moze zejsc to jest przedzial 17260-17270 a na tyle punktow to mi szkoda odpuszczac L
Robert Gajewski
Robert Gajewski 22.02.2024 21:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
heheheeee, Albert,  istotne punkty  aktualnie mam na 17497 i 17924 a połowka między nimi to 17710 no ale to z tygodniowych a z dziennych najbliższy na 17584 i 17609, ale z którego miejsca możliwa korekta to Ci nie powiem na razie granicę mam 200pkt niżej niż dzisiejsze notowana
Albert Bąk
Albert Bąk 22.02.2024 21:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dzięki za odpowiedź
Robert Gajewski
Robert Gajewski 22.02.2024 20:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
na US100 mam dzisiaj szczyt 18089 więc zaraz może będzie zejście
Chris Marco
Chris Marco 22.02.2024 20:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Możesz Robert zdradzić z jakich wskaźników korzystasz?
Robert Gajewski
Robert Gajewski 22.02.2024 20:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Chris Marco
Chris Marco 22.02.2024 20:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Hmm ok :)
Robert Gajewski
Robert Gajewski 22.02.2024 20:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Chris Marco  sory może moja odpowiedź była niegrzeczna gadałem przez telefon,  nie używam żadnych dostępnych wskaźników, sam sobie buduje algorytmy
Chris Marco
Chris Marco 22.02.2024 20:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie odebrałem tego jako nieuprzejmość. Rozumiem :)
Heniu z Bogdańca
Heniu z Bogdańca 22.02.2024 20:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
pytanie do was, czy T. Żywiecki to ktoś, kogo wypuścili z Abramowic? ma ktoś dane, namiary na historię tego typa?
Kac Bar
Kac Bar 22.02.2024 20:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja mam twoja historie
Robert Gajewski
Robert Gajewski 22.02.2024 20:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Albert, dostałeś moją odpowiedź? wysłałem a nie widzę jej
Albert Bąk
Albert Bąk 22.02.2024 20:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie doszła Robert
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail