Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
🔥 Akcje premium wybrane przez AI w usłudze InvestingPro Teraz nawet 50% taniej SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

Tesla Inc (TSLA_KZTQBD)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
0,00    0,00%
- Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Kazachstan
ISIN:  US88160R1014 
  • Wolumen:
  • Kupno/Sprzedaż: /
  • Zakres dzienny: -
Tesla 0,00 0,00%

Rachunek przepływów pieniężnych TSLA_KZTQBD

 
Przedstawiono tutaj rachunek przepływów pieniężnych dla spółki Tesla Inc (TSLA), prezentujący zmiany w środkach pieniężnych i innych aktywach pieniężnych w rozbiciu na działania operacyjne, inwestycyjne i finansowe za każdy z 4 ostatnich okresów oraz okres roczny.
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. TSLA

Napisz co myślisz o Tesla Inc
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Krzysztof Gruszecki
Krzych 12.07.2024 20:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Elon Musk napisał dzisiaj na X: Komisja Europejska zaproponowała 𝕏 nielegalne, tajne porozumienie: gdybyśmy po cichu cenzurowali wypowiedzi, nikomu o tym nie mówiąc, nie ukaraliby nas karą. Pozostałe platformy zaakceptowały tę umowę. 𝕏 nie zaakceptowało.
Danuta Gärtner
Danuta Gärtner 12.07.2024 20:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wyniki f. 23.07.24 Dziekuje za korekte.
Ksawery Król
Ksawery Król 12.07.2024 11:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
qpqppqpqpqp qpqpqppqpp qpqpqpp Nie chodzi o wykształcenie, najlepszą strategią w handlu jest działanie z profesjonalistą, który dość dobrze rozumie rynek, w ten sposób gwarantowany jest maksymalny zysk. Jest wielu niezależnych doradców, do których możesz się zwrócić. Ale pracuję tylko z ↘️Anais.crypto--tradet i pracuję razem od prawie dwóch lat, a ona jest doskonała. Możesz z nią kontynuować, jeśli ona zgodzi się z twoim uznaniem. Popieram ją. ona jest na ln¡$tâ.grrrrram ↘️Anais.crypto--tradet. qpqpqpqp. pqpqpqpqpq pqpqppqpqpqppqpq ppqpqp qpqpqpqpp qpqpqpqppq pqpqppqpq pqqpqpqp qpqpqppqp
Tomasz Jurek
Tomasz Jurek 12.07.2024 11:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Danuta Gärtner
Danuta Gärtner 11.07.2024 22:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ups. roslo , zobaczymy
Danuta Gärtner
Danuta Gärtner 11.07.2024 22:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
8/8 zostal przesuniety na pazdziernik. To przyczyna spadku akcji. Experci mowia ze teraz beda spadki. Nastepny termin to 23.08.24 - wyniki finansowe. Jak beda dobre to kurs pojdzie w gore i prawdopodobnie bedzie todlo do pazdziernika. ??? Czy tak bedzie zobsczymy.
Krzysztof Gruszecki
Krzych 11.07.2024 22:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mała korekta: Wyniki 23.07.24. ;-)
Tomasz Jurek
Tomasz Jurek 10.07.2024 1:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
400 dolarów po prezentacji robotaxi
Tomasz Jurek
Tomasz Jurek 10.07.2024 1:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja na tesli sporo zarobiłem kupiłem je po 172 dol sprzedałem niedawno 230 teraz odkupuje zdałem sobie sprawę mają ogromny potencjał zwrostu zwiazany IA , chodzi głównie o robo taxi i obniżką stóp procentowych przez fes
Danuta Gärtner
Danuta Gärtner 04.07.2024 8:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Najwazniejsze dla mnie jest to ze od wczoraj nie mam juz minusowego ogona! Czekalam na te chwile bardzo dlugo! Cierpliwosc sie oplaca. Akcje to akcje raz w gore raz w dol. Trzeba sie dobrze trzymac i umiec czekac! Juhhhu!👍🥳 Ufff……..
Adrian Dabrowski
Adrian Dabrowski 04.07.2024 8:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja za pierwsze zarobione pieniądze na plus planuje kupić pół kilo srebra w sztabce z dostawą do domu 🤩
Adrian Dabrowski
Adrian Dabrowski 04.07.2024 8:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
https://www.royalmint.com/invest/bullion/bullion-bars/silver-bars/royal-mint-500g-silver-bar-cast-new/
Danuta Gärtner
Danuta Gärtner 04.07.2024 7:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
17/7 tesla przedstawi wyniki finansowe. Mysle ze beda dobre. Experci mysla ze tesla dpjdzie do 300 E. Zalecaja kupowanie i trzymanie. Potem bedzie wazna data 8/8 . Reasumujac - ogolny wzrost akcji. Takie sa prognozy.
Danuta Gärtner
Danuta Gärtner 02.07.2024 19:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Liczby tesli mocne! Duzo naprodukowali. Czekamy na 8/8 ! Akcje maja pojsc w gore!!
dany król
dany król 02.07.2024 19:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.