Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
Zamknij

Mullen Automotive Inc (MULN)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Śledź dochody Mullen Automotive

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
2,7300 +0,1800    +7,06%
23/04 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Po godzinach
2,7400
+0,0100
+0,3663%
1:59:27 - Dane na żywo
Typ:  Akcja
  • Wolumen: 708.806
  • Kupno/Sprzedaż: 2,6800 / 2,7700
  • Zakres dzienny: 2,5100 - 2,8400
Mullen Automotive 2,7300 +0,1800 +7,06%

Rankingi użytkowników dla MULN

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Mullen Automotive Inc (MULN).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1davide garulli13131076.92+241.4%
2Helge Hunskår22150+209.28%
3Estefania Juste111100+91.05%
4Jackson Rejent111100+90.46%
5Guilherme Campos111100+90.35%
6Davide Gervasoni111100+89.25%
7Rosita Ficara111100+88.32%
8Nuzha Mohd Taha111100+87.36%
9Nicolas Guarino Giussani111100+79.12%
10John Odonoghue222100+66.46%
11nati abukrat111100+56.78%
12Paul Bessery111100+48.85%
13Erbol Karibaev222100+32%
14Emanuele Begni111100+28.6%
15Miguelabreu Abreu111100+25.13%
16Jeff Jeff111100+16.85%
17direttore limi111100+16.06%
18Rogue Trader111100+13.26%
19Chris Fine111100+12.2%
20Евгений Пестряев111100+10.83%
21Beni Peretz111100+10.09%
22אלי דהן111100+9.76%
23أسامه عل علي111100+5.23%
24Libin Salal111100+2.61%
25Robbert Kuipers22150+1.71%
26Nick Barker111100+0.91%
27Hermann Albrecht111100+0.78%
28hernan genes111100+0.58%
29Chuc Le111100+0.38%
30Hermann Albrecht111100+0.17%
31Zhuldyz Marinova111100+0.06%
32Antonio garcia1100-1.95%
33Tee Harris1100-3.35%
34Jose Briones Gonzalez1100-5.45%
35????? ????1100-6.15%
36Rogue Trader1100-7.96%
37Ruoky He1100-10.57%
38Leodan Vargas1100-11.03%
39Yasin Çiçek1100-11.77%
40Daniel Sadler1100-12.72%
41Aurelian Anghel1100-13.78%
42Mark Anthony1000-15%
43Mark Anthony3131929.03-17.82%
44El Mehdi Jacob Modar1100-20.82%
45Dalton Carvalho2100-22.25%
46Hermann Albrecht77571.43-28.23%
47Chul Sung1100-47.79%
48Ahmed Abdelhak1100-48.4%
49Martina frias terres1100-48.53%
50naph if1100-51.33%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. MULN

Napisz co myślisz o Mullen Automotive Inc
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Stefan Stefankowski
Stefan Stefankowski 31.01.2024 17:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kupiłem inwestuje i uwazam ze warto inwestowac w MULLEN Automotive.
Waldi Waldek
Waldi Waldek 20.12.2023 18:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kupiłem dla beki
13.10.2023 23:05
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A jeśli kulawy koń wyzdrowieje, będziemy pić szampana, stawiam
Jarek Borczyk
Jarek Borczyk 13.10.2023 23:05
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Koń kuleje!?
Piotr Kwiatkowski
Piotr Kwiatkowski 25.01.2023 22:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dziś dobra wiadomość, jedziemy na 1 dolara z kursem!!!
Rafal Makowski
Rafal Makowski 25.01.2023 22:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
tutaj od IPO od 12 lat jest trend spadkowy,czy kiedyś to się zmieni?
Rafal Makowski
Rafal Makowski 25.01.2023 22:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jest 1 dolar po resplicie hahahaha
Dmytro Ts
Dmytro Ts 25.01.2023 22:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Co sadzicie ? Inwestujecie ?
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail