Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
Zamknij

Hershey Co (HSY)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Śledź dochody Hershey Co

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
183,10 +0,05    +0,03%
21:52:13 - Real-time Cboe. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
  • Wolumen: 1.311.594
  • Kupno/Sprzedaż: 0,00 / 0,00
  • Zakres dzienny: 181,34 - 184,70
Hershey Co 183,10 +0,05 +0,03%

Rankingi użytkowników dla HSY

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Hershey (HSY).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Nina Ar333100+18.99%
2Muhammad Hamizan222100+12.22%
3Elena Gavrilova111100+10.66%
4SAPIR HAJAJ333100+10.37%
5Geo Tonu111100+9.8%
6Tonoiy Freedom222100+9.71%
7Engku Syafiq111100+9.25%
8Vladimir Gomez111100+8.44%
9saksit kongkittichok111100+8.37%
10Barni Béres111100+8.34%
11Yaowanit Suwanatab111100+8.04%
12Pablo Zamudio111100+7.71%
13Natrah Farid111100+7.65%
14Jodi Hammer111100+7.63%
15Pablo Campos111100+7.38%
16Christian Coughlin111100+7.27%
17Johari Bakri111100+7.24%
18Olimpia Veloso111100+6.95%
19Михаил Шишкин111100+5.91%
20Rushabh Gandhi111100+5.78%
21Mohammad Aldubae111100+5.76%
22Keya Williams111100+5.69%
23Benjamard Seatung111100+5.63%
24Nj Paust111100+5.61%
25Jeison Brenes Ramírez111100+5.47%
26עמוס קוק22150+5.41%
27Nikolaos Englezopoulos111100+5.22%
28Melvin Wong111100+5.21%
29เคน เคน111100+5.17%
30Ryan Herbert111100+5.13%
31Andrew ped111100+5.12%
32Kevin Vo111100+4.96%
33Chanapol Keng111100+4.94%
34Pragard Sawangwong111100+4.86%
35Braian Griffin111100+4.85%
36Alireza Torabi111100+4.74%
37Daniel Perez111100+4.72%
38Jonathan Tanz111100+4.48%
39Ivan Ra111100+4.37%
40Pedro Duque111100+4.23%
41Rafael Sanchez111100+4.22%
42neather lord111100+4.15%
43Risa Wongpukdee111100+4.14%
44Sarut Nawapraditkul222100+3.91%
45Paisan Noowong111100+3.8%
46一星 大沼111100+3.7%
47Victor LEE111100+3.65%
48Yuriy Iskandarov111100+3.48%
49Wassana Jaikal111100+3.25%
50Rubén ZJ111100+3.2%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. HSY

Napisz co myślisz o Hershey Co
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail