Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Cap (CAP)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
9.550,00 0,00    0,00%
25/05 - Zamknięty. Wartość w CLP ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Chile
ISIN:  CLP256251073 
S/N:  CAP
  • Wolumen: 277.260
  • Kupno/Sprzedaż: 9.545,00 / 9.550,00
  • Zakres dzienny: 9.515,00 - 9.695,00
Cap 9.550,00 0,00 0,00%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Mauricio Hipp1313753.85+42%
2Javier Lopez111100+32.64%
3Juan Gecele111100+30.41%
4Francia Olea Courtin111100+27.09%
5Mauricio M111100+17.01%
6Armando Cardozo111100+14.43%
7Ricardo Rubio Stuardo33266.67+13.46%
8Nathy Ibañez111100+13.3%
9Thomas Arratia111100+12.37%
10Cristóbal Ocares Silva111100+10.96%
11Andrew Embry111100+9.49%
12Guillermo Parga111100+9.47%
13Marco Alfonso22150+8.99%
14Alvaro Aguilar111100+8.32%
15Manuel García Guerra111100+8.14%
16Sebastian Villegas111100+7.58%
17Angel Carreño111100+7.18%
18Francisco Pardo Pasenau111100+6.54%
19Berman Villan33266.67+6.41%
20cristobal cancino111100+6.41%
21Claudio Martinez cuevas111100+6.39%
22Fabrizzio Escartin111100+6.14%
23carlos oryan111100+5.92%
24Nicolas Alcayaga Toro111100+5.72%
25Pablo Muñoz111100+4.31%
26Sebastian Seguel Siglic111100+4.3%
27Felipe Rodríguez111100+4%
28Alex Chacón Hidalgo111100+3.02%
29Francisco González111100+2.74%
30jaime parodi111100+2.69%
31Diedrich von Bernhardi111100+2.58%
32Mauricio Arellano22150+2.33%
33evamaria bustamante33266.67+2.06%
34Christian Egana111100+1.51%
35Clemente Labadía111100+1.27%
36Milton Eduardo111100+1.19%
37Moncho Chao111100+0.02%
38Sebastián Castillo11000%
39Sebastian Ricardo Marambio Jara1000-0.26%
40Felipe Sebastián Rivera Infante1100-0.45%
41Patricio Cordero1100-0.49%
42Santiago Acetti1100-0.74%
43Jose Tomas Nazar1100-0.85%
44isidro araya1100-0.96%
45Pablo Varas1000-1.14%
46Felipe Riquelme1100-1.81%
47Cesar Ortiz1100-1.84%
48whipple whipple1100-2.34%
49Gerardo Ortiz1100-2.62%
50Liang Leon1100-2.69%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. CAP

Napisz co myślisz o Cap
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail